Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Duben 2014

The Neon Lights Tour - 28. duben 2014

29. dubna 2014 v 21:18 | Ivet |  NEON LIGHTS TOUR

34. koncert

Datum: 28. duben 2014
Místo: Citybank Hall
Město: Rio de Janeiro, Brazil
Předskokani: The Rosso Sisters

Demi odehrála druhý a poslední koncert v Riu. Poprvé si v Brazílii na koncert vzala tu jinačí bundu, která ji moc sluší. Demi neměla tentokrát fialové pramínky. Demi už v průběhu koncertu nedělá žádné změny, pořád zpívá všechny písničky. Líbí se mi jak u Made In The USA se furt směje :D a u písničky Really Don´t Care si zase na pódium vzala Madison. Fotky a videa v celém článku.

The Neon Lights Tour - 27. duben 2014

28. dubna 2014 v 17:30 | Ivet |  NEON LIGHTS TOUR

33. koncert

Datum: 27. duben 2014
Místo: Citybank Hall
Město: Rio de Janeiro, Brazil

Předskokani: The Rosso Sisters

Demi odehrála další koncert a tentokrát už v Riu de Janeiro opět v hale Citibank. Na soundchecku zase zazpívala i píseň Really Don´t Care. Koncert proběhl beze změn Demi zpívala všechny písničky. U Give Your Heart A Break si Demi sundala tu bundu co nosí a i to okomentovala. Videa jsou docela v dobré kvalitě ale pár jich trošku chrčí. Fotky i videa jsem už doplnila.

News: European NLT

28. dubna 2014 v 15:52 | Ivet |  NEWS UPDATE
Demi jak se zdá plánuje i turné po Evropě kdo chce, aby přijela i do Čr ??

European Lovatics!!!! I need your help planning the #NEONLIGHTSTOUREURO!!! 😝😝


Program na ochranu princezen

27. dubna 2014 v 20:00 | Ivet

Princess Protection Program

Žánr: komédie, rodinný
Délka: 1hod a 25 min
Vznik: 2009 v USA
Hl. postavy: Demi Lovato, Selena GomezPrincezna Rosalinda (Demi Lovato) žije v malé zemi Kostaluna. Po smrti svého otce se má stát královnou. Ještě před korunovací je však její země napadena zlým generálem. Proto princeznu odvede tajný agent, plukovník Joe Mason z agentury pro ochranu princezen ze země pryč a ukryje ji před generálem. Rosalinda je odvedena do speciálního programu kde je provedena její proměna. Dostane nové jméno Rossie a je přestěhována do Wisconsinu. Zde žije u agenta Masona a jeho dcery Carter (Selena Gomez). Rossie se snaží zapadnout, ale neustále svým chováním přitahuje pozornost a stává se populární. To se však moc nelíbí Carter a ta se s Rossie nechce moc bavit. Později se však z nich stávají velké kamarádky a navzájem si začnou pomáhat. Carter ukáže Rossie jak být obyčejnou holkou a Rossie ji naoplátku ukáže jak být princeznou. Nakonec jdou společně na školní ples, kde však příjde i zlý generál, který chce princeznu odvést. Na to dříve příjde Carter a vymyslí s Rossie plán, který pomůže generála chytnout. Po zadržení generála agenturou na ochranu princezen se Rosalinda vrací zpět do své země. Tam proběhne korunovace a Rosalinda se stává královnou Kostaluny.

The Neon Lights Tour - full concert #1

27. dubna 2014 v 8:56 | Ivet |  NEON LIGHTS TOUR
Tady máte tři celé koncerty v rámci The Neon Lights Tour ke shlédnutí. Jsou docela v dobré kvalitě tak se určitě podívejte.


The Neon Lights Tour - 25. duben 2014

26. dubna 2014 v 22:56 | Ivet |  NEON LIGHTS TOUR

32. koncert

Datum: 25. duben 2014
Místo: Citybank Hall
Město: Sao Paulo, Brazil

Předskokani: The Rosso Sisters

Takže třetí a poslední koncert v Sao Paulu se odehrál opět v hale Citibank. Setlist proběhl beze změn. Na soundchecku nově zpívala píseň Really Don´t Care. Můžete si všimnout že Demi už úplně vynechala píseň Stop The World a Nick Jonas se už na koncertech také neobjevuje. Demi si moc koncert užívala a k písničce Really Don´t Care si na pódium přizvala svoji sestru Madison a zpívali společně. Madison zpívá taky pěkně uvidíme jestli z ní bude také taková skvělá zpěvačka jako Demi. Fotografie a videa z koncertu v celém článku.Layout #1

26. dubna 2014 v 9:18 | Ivet |  Past layouts
Tady je první layout na tomto blogu :)
Není moc extra nejsem moc dobrá v grafice a tak, a proto je použita původní šablona akorát trochu upravená. Je použitá fotka z koncertu IheartRadio. Doufám, že se vám aspoň trošku líbí, protože mě se líbí moc na to že je můj první. :D Možná že časem zlepším nějakou tu grafiku.

Keek video #3

26. dubna 2014 v 9:02 | Ivet |  PERSONAL VIDEO
Mám tady tři keek videa, které dnes Demi přidala.

I 💗 SAO PAOLO!!! #neonlightstourSA #soundcheckparty!!

Natalie still needs a boyfriend. Ooppppss 😝

HAHAHAHAHA MY MOM'S COMMENTARY 😂😂😂😂

News: New song - Besame Mucho

25. dubna 2014 v 20:45 | Ivet |  NEWS UPDATE
Po internetu koluje nová písnička od Demi s názvem Besame Mucho. Jak už z názvu vyplývá, zpívá i ve španělštině. Ze začátku je v angličtině a potom zpívá španělsky. Je to pomalá písnička a mě osobně se moc líbí. A co vy, líbi se vám?? A myslíte, že tato písnička bude na novém albu Demi?? V celém článku můžete hlasovat v anketě.