Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Životopis/Biography

19. dubna 2014 v 19:03 | Ivet

Demi Lovato

Celé jméno: Demetria Devonne Lovato
Datum narození: 20.8. 1992
Místo: Albuquerque, Nové Mexiko, USA
Znamení: Lev

Povolání: Zpěvačka, herečka, textařka
Hraje na: kytaru, piano a bicí

Rodiče: Patrick Lovato, Dianna Hart de la Garza
Sestry: Dallas Lovato, Madison de la Garza, Amber Lovato

Demi Lovato, celým jménem Demetria Devonne Lovato se narodila 20. srpna 1992 v Albuquerque. Demi je irsko-italského původu. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila už v sedmi letech společně se Selenou Gomez v seriálu Barney & Friends. V těchto letech se začala věnovat také hře na piano a kytaru. Dále si zahrála v seriálu As The Bell Ring, nebo v Ůtěk z vězení. Proslavila ji ale až hlavní role Mitchie ve filmu Camp Rock, nebo také role Sonny Monroe v Disney seriálu Sonny ve velkém světě.
V roce 2008 Demi vydává své debutové album s názvem Don´t forget s pilotním singlem "Get Back". O rok později vydává své druhé album Here We Go Again. I když měla úspěšnou kariéru v roce 2010 Demi nastupuje do léčebny, aby se vypořádala se svými psychickými a fyzickými problémy, které je během života doprovázely jako jsou např. sebepoškozování nebo bulímie. Začátkem roku 2011 ukončila pobyt v léčebně a vrátila se domů, ukončila však své působení v seriálu Sonny ve velkém světě a v záři téhož roku vydává své třetí album Unbroken.

Pilotní singl z tohoto alba Skyscraper byl oceněn platinou a také vyhrál nominaci za nejlepší video s poselstvím na MTV v roce 2012. V roce 2012 vydává svůj dokumentární film Stay Strong a dva roky po sobě se účasní pěvecké show X Factor jako porotce.

O rok později (2013) vydává své čtvrté studiové album s názvem DEMI pod společností Hollywood Records. Její nejúspěšnější album bylo oceněno několika platinovými deskami a také diamantovým certifikátem v Brazílii a stává se tak první Disney hvězdou, která jej získala. Dále Demi napsala knihu Staying Strong: 365 days a year a také se vrací do hereckého obsazení tentokrát v hudebním seriálu Glee v roli Dani.

V roce 2014 se vydává na Neon Lights Tour a vydává singl Let it Go k filmu Frozen. Po vydání několika úspěšných videoklipů se Demi v září 2014 vydává na světové turné DEMI World Tour. Začíná propagovat její kolekci produktů na pleť Devonne by Demi, kolekci příčesků Secret Color a také začíná spolupracovat se značkami jako jsou Skechers, nebo NYC Color. Během roku také Demi oznamuje práci na svém následujícím pátém albu.

Další rokem Demi opouští nahrávací společnost Hollywood Records a rozhodla se přestoupit do nahrávací společnosti Island Records a zároveň společně s Nickem Jonasem zakládají vlastní projekt "Safehouse Records". Demi se stává tváří kampaně na pomoc lidem "Be Vocal a v létě téhož roku vydává svůj pilotní singl z nového alba "Cool For The Summer". O pár měsíců později vydává singl "Confident" a stejnojmenné její páté studiové album. Kromě toho vydává svou mobilní hru "Path To Fame", stala se dabérkou nového filmu "Šmoulové", nebo "Charmimg" a oznamuje turné na rok 2016, na které se vydává společně s Nickem Jonasem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 demi lovatos lovatic demi lovatos lovatic | 14. května 2016 v 7:46 | Reagovat

this can never ever be demis personal website :-!  :-!  :-!

2 demi lovatos lovatic demi lovatos lovatic | 14. května 2016 v 7:47 | Reagovat

i like the pics and all but its spanish and demi has only 1 official website which is path to fame!!if its real,thn demi rply to me!!!

3 demi lovatos lovatic demi lovatos lovatic | 14. května 2016 v 7:48 | Reagovat

busted :-D  :-D  :-D

4 demi lovatos lovatic demi lovatos lovatic | 14. května 2016 v 7:50 | Reagovat

another thing is good!i can comment without opening an account!wow!

however its fake.but i still came here for demi :-D  :-D  :-D

5 Ivet Ivet | E-mail | Web | 14. května 2016 v 16:55 | Reagovat

[1]:, [2]:, [3]:, [4]:
Hi, thank you for your comment. You're right. This is not the official website of Demi Lovato. I am a fan of Demi Lovato and this is czech fanpage about her. I'm glad that you like it here. And I will be very happy if you visit this page again.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.