Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Únor 2015

Diary: Thank you for 10 000 visitors

28. února 2015 v 21:28 | Ivet |  Diary

Děkuji za 10 000 návštěvníků

Můj blog před pár okamžiky překonal hranici 10 000 návštěvníků.
Páni to je číslo moc moc vám všem děkuji, za tak krásnou návštěvnost.
Je to krásný pocit vědět, že za tu dobu co bloguju se sem přišlo podívat už 10 000 návštěvníků. Woow

Jak jen Vám mám poděkovat? Jako odměnu připravím zřejmě od pondělka, alespoň nějaký malý projekt ať to tady nestojí, kdyby Demi neměla novinky.

Ještě jednou děkuji za Vaší podporu a budu se snažit zlepšovat a být lepší blogerkou, jelikož mě to moc baví a je to pro mě velké odreagování od školy atd. Doufám, že mi to tu vydrží a další článek bude s
číslem 100 000.


Interview: Demi Lovato Australian Radio Interview

28. února 2015 v 15:04 | Ivet |  INTERVIEWS
Demi Lovato 23. února poskytla ještě jeden rozhovor pro jednou australské rádio Shazam Top 20. Moderátoři se jí opět ptají na její dubnové koncerty v Austrálii v rámci jejího světového turné a potom na její spolupráci na písničce Up společně s Ollym Mursem. Demi tam říká, že se je nadšená, že zavítá do Austrálie a těšá se na své australské fanoušky :)


Vyhodnocení POTM - Únor

28. února 2015 v 13:03 | Ivet |  PHOTO OF THE MONTH
Měsíc únor byl o něco kratší a uběhlo to strašně rychle a už tady máme vyhodnocení fotky měsíce. Do hlasování jsem zapojila čtyři fotky z různých photoshootů, které Demi nafotila v minulém roce. Nejvíce hlasů získala fotka č. 1, která pochází ze shootu, který nafotila Katherine Tyler a byl použit pro rozhovor Tattoo Stories with Demi Lovato.

Fotka měsíce Únor


Twitter, Instagram #152

28. února 2015 v 10:04 | Ivet |  Twitter, Instagram

Demi se nám opět pochlubila čtyřmi krásnými fotkami na svém instagramu. Demi byla před pár dny v nemocnici, ale můžeme vidět, že už je v pořádku a opět si užívá svého volna. Opět zveřejnila jednu fotku s Buddym, a nebo si šla Demi zacvičit do posilovny, kde vyfotila selfie.

@ddlovato: Regardless of what society tells you these days... You don't have to have a thigh gap to be beautiful. It is possible to love your body the way it is. #fitness#health#acceptance#selflove☀️🌴💗
@ddlovato: Don't train to be skinny, train to be a #badass 💪👍💛 #healthy#fitness#selflove
@ddlovato: Post workout xo's ❤️💋🐶 (btw I try to never workout in makeup because it's not good for your skin but it's been a loonnnggg day!!)
@ddlovato: This is staring at me while I'm trying to write... 😳

4~23.jpg
3~36.jpg
2~38.jpg
1~43.jpg
Gallery link: Personal photos > 2015 > Personal photo [4x]

News Update: Vote for Demi´s Nightingale

28. února 2015 v 9:30 | Ivet |  News

ÓČKO CHART

Minulý týden jsem Vás informovala, o tom, že do žebříčku jako novinka č.3 se dostal nejnovější klip od Demi k písničce Nightingale. Po týdnu si Demi vybojovala díky svých fanoušků krásné čtvrté místo. Podpořte Demi svým hlasem, ať se dostane o něco výše. Hlasovat můžete zde.

Gallery Update: Skechers shoot

27. února 2015 v 18:05 | Ivet |  GALLERY UPDATE

Včera jsem Vám přidávala dvě nové fotky, z shootu pro Skechers a dneska se objevily další tři fotky. Jedna je oficiální z photoshootu a další dvě zveřejnil server Just Jured. Na všechny fotky, které se doposud objevily se můžete kouknout zde

as_28129.png
as_28229.jpg
as_28129.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2014 > SKECHERS shoot [x]

Překlad: BuzzFeed - How Demi Lovato Learned To Love Her Body

27. února 2015 v 17:17 | Ivet |  PŘEKLADY

Po hodně dlouhé době jsem opět přeložila jeden článek pocházející ze stránek buzzefeed.com. Demi pro tuto stránku poskytla menší rozhovor o zdraví, štěstí a o tom jak se naučila milovat své tělo. Překlad mi dal docela dost práce jelikož je hodně dlouhý, tak prosím při kopírování uveďte zdroj.

Jak se Demi Lovato naučila milovat své tělo

Demi Lovato je vzácná popová hvězda, která používá svůj hlas mnohem více, než jen ke zpěvu. Zpěvačka byla upřímná o své vlastní poruše a stala se podporou pro mladé lidi, kteří bojují s poruchami příjmu potravy, duševními nemocemi a závislostí. V poslední době, si dala krátkou přestávku od jejího nabitého programu a odpověděla na otázky, které se týkají sebevědomí, aktivního cvičení a otázek v případě, kdy budete potřebovat pomoci.

Co pro tebe znamená "zdravý životní styl"?

Demi: Pro mě, zdravý životní styl znamená starat se o sebe - a to jak psychicky, tak i fyzicky. To znamená obklopit se pozitivními a podpůrnými lidmi, a také cvičení a udržování vyvážené stravy. V tomto bodě, zdravý životní styl je způsob života.

Twitter, Instagram #151

26. února 2015 v 19:04 | Ivet |  Twitter, Instagram

Demi je z nemocnice zpátky doma a už také stihla přidat dvě nové fotky na svůj instagram. První fotka je dopisování s její nej kámoškou Marissou a na druhé je společně se zpěvačkou a herečkou Zendayou, kterou můžete znát ze seriálu Na parket. Demi také na twitteru poslala vzkaz o tom, že je v pořádku: Děkuji za moc hezké vzkazy. Nemějte strach, už jsem v pořádku. Není mi nic, co by nezpravil pořádný kuřecí vývar.

@ddlovato: Because this song is so emotional... 😂 Miss you too BIFF 💗👭👯
@ddlovato: Forgot to post this last week from the #Unite4Good event! Watched this girl grow into a humble, beautiful and strong young woman!! ❤️ you girl 😘😘😘😘

2~37.jpg
1~42.jpg

Gallery link: Personal photos > 2015 > Personal photo [2x]

Gallery Update: Skechers poster

25. února 2015 v 17:50 | Ivet |  GALLERY UPDATE

Stránky značky Skechers zveřejnily dvě nové fotky s naší Demi, která pro tuto značku propaguje sportovní obuv. První fotka je jako pozadí jejich twitteru a na druhé je zřejmě nějaký plakát. Fotky jsou použity z photoshootu, který Demi nafotila.
Na twitteru se také objevilo krátké video, na které se můžete kouknout zde

tumblr_nk9bmqKh3t1tiud50o1_500.jpg
tumblr_nk9bk3gyuJ1tiud50o1_500.jpg
Gallery link: Other photos > 2015 > Skechers shoot posters [2x]

News Update: Demi Lovato was hospitalized

25. února 2015 v 17:16 | Ivet |  News


Na internetu se objevila zpráva, že Demi včera bylahospitalizována a odvezena na pohotovost v Providence Tarzana Medical Center, jelikož měla potíže s dýcháním a objevila se u ní infekce v plicích. Lékaři jí dělali spoustu testů a jejich výsledek poukázal na to, že se jedná o příznak související s chřipkou. Dali jí léky, ale podle včerejších odpoledních zpráv je Demi stále ještě v nemocnici.

Celý incident, měl docela špatné načasování, jelikož Demi se měla v úterý setkat s velkým producentem v studiu a měla projednávat nahrávání svého pátého alba. Schůzka musela být přesunuta.

Tuto informaci, mi zatím potvrdil jen jeden zdroj a Demi se oficiálně k tomu také nevyjádřila. Je možné, že informace nemusí být pravdivá. Jamile zjístím více. Určitě o tom budu informovat.

News Update: Single Up received Gold certificate in New Zealand

23. února 2015 v 17:58 | Ivet |  News

Single Up received Gold certificate

Společný singl Up, který společně nazpívali Olly Murs a Demi Lovato je zveřejněný sotva tři měsíce a už obdržel spoustu ocenění např. v Austrálii, Švýcarsku, Německu nebo v Itálii. Nyní se objevila novinka, že tento singl získal dva nové zlaté certifikáty a to na Novém Zélandu a ve Velké Británii za prodaných 400 tisíc a 7 500 kopií. Gratuluju Demi a Olly :))


Návštěvnost: 16.2. - 22.2. 2015

23. února 2015 v 17:52 | Ivet |  NÁVŠTĚVNOST
Uběhl nám další týden a už je tady opět pondělí. To nám to rychle utíká. Tolik věcí mám naplánovaných tady na blogu a nějak nemám čas to zrealizovat, k tomu spoustu učení a nějak mi nezbyde čas na nic jiného. :D Jsem moc ráda, že i když tady nepřidávám pět článků denně, jak jsem kdysi byla zvyklá, mám Vás super návštěvníky, kteří sem chodí a píšou krásné komentáře. Děkuju za krásnou návštěvnost :))

Návštěvnost za týden 16.02. 2015 - 22.02. 2015:

Pondělí48
Úterý45
Středa37
Čtvrtek40
Pátek40
Sobota52
Neděle48
Celkem310

Interview: Demi Lovato on Smallzy 20/02/15

22. února 2015 v 21:36 | Ivet |  INTERVIEWS
Po novém roce je to asi první rozhovor, který se s Demi objevil. Jedná se o telefonický rozhovor, který Demi poskytla 20. února pro australské rádio Smallzy. Demi v rozhovoru nejde moc rozumnět, jelikož se jedná o špatnou kvalitu zvuku a ještě k tomu tam v pozadí hraje nějaká hudba :D Z toho co jsem rozumněla Demi mluví o svém vystoupení v Austrálii, na které se moc těší, jelikož tam ještě nebyla a bude to její první vystoupení. Dále se tam mluví o singlu Up, který Demi natočila společně s Ollym Mursem a nakonec se jí ptají na nějaké podrobnosti ohledně jejího pátého alba.


Twitter, Instagram #150

22. února 2015 v 17:41 | Ivet |  Twitter, Instagram

Demi byla na 2. ročníku unite4good a kromě spousty fotek, které jsem včera přidávala se objevilo i pár osobnních fotek, na kterých se objevila i Demi. Např. tu druhou zveřejnila samotná Zendaya, která bere Demi jako svůj velký vzor.

@terencepatrick: My photo of @ddlovato and @zendaya for @variety #unite4humanity #demilovato #zendaya
@zendaya: Did I mention, I received it from this brilliant and beautiful woman? @ddlovato 😊🙏
@beautyfrosting: Love what @ddlovato had to say when I asked her how she would encourage others to give back. It can be as simple as paying someone's parking meter, y'all. Loved meeting you, Demi! And loved that red @worldmcqueen dress. The perfect dress to kick off the Chinese New Year! #unite4good #unite4humanity
@AvoYermagyan: NEW WORK Styled @ddlovato in @WorldMcQueen for the #Unite4Humanity Gala.

4~22.jpg
3~35.jpg
2~36.jpg
1~41.jpg
Gallery link: Personal photos > 2015 > Others photo [4x]

News Update: Vote for Nightingale

22. února 2015 v 17:27 | Ivet |  News

ÓČKO CHART

Sotva vypadl klip k písničce Up od Demi a Ollyho, v žebříčku Óčko chart jako novinka č.3 se objevil nejnovější klip, k písničce Nightingale, který Demi vydala loňský rok v prosinci. Doufám, že zahlasujete a dokážeme hned tuto písničku vytáhnout co nejvýše. Hlasování probíhá zde.