Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Červenec 2015

News: News about upcoming fifth album

31. července 2015 v 14:45 | Ivet |  News

Na speciálních webových stránkách, které se zabývají ochranou autorských práv hudby byly uveřejněny čtyři nové písničky Demi Lovato, které by měly vyjít na jejím následujícím pátém albu. Společně s názvy byly také uveřejněny jména autorů textů. Názvy písniček se mi moc líbí, ale trošku mě mrzí, že ani na jedné není Demi jako autorka.

"Old Ways"
Jason Evigan, Livvi Franc, Matthew Hoffman

"Wildfire"
Ryan Tedder, Stargate, Nicole Morier

"Human"
Ina Wroldsen, Steve Mac

"Lionheart"
Ina Wroldsen, Steve Mac

Písně které jsou už nahrány a registrovány:
"My Stupid Heart"
"Confidence"

Demi neustále pracuje na svém očekávaném album, které má být propuštěno letos na podzim. Propuštění je naplánováno na 11. září 2015 a toto album zřejmě bude ještě pod společností Hollywood Records. Demi nedávno oznámila, že její nejnovější album bude jistější a bude mít autentický zvuk. Také řekla, že je to její nejlepší práce a chce dosáhnout nominace na Grammy.

Na zmíněném albu by také mohly být zahrnuty spolupráce s Edem Sheeran, Iggy Azalea nebo Kelly Clarkson. (Toto bych Demi moc přála protože Kelly je její vzorem už od malička a Eda s Iggy má také moc ráda, byla by to super spolupráce).

Prozatím jsou to předběžné informace a není na 100% jisté, že se všechny tyto informace jsou pravdivé!

Interview: Demi Lovato Talks Relationship With Wilmer and more

31. července 2015 v 9:30 | Ivet |  INTERVIEWS

Interview for SiriusXM Hits 1

Jedním z rozhovorů, který Demi poskytla byl také rozhovor pro rádio SiriusXM Hits 1. Jedná se o dvě kratší asi dvou-minutová videa. V tom prvním Demi společně s moderátory probírá vztah s Wilmerem. Mluví tam o jeho seriálu From Dusk Till Dawn. Demi o Wilmerovi řekla, že je romantik a vypráví co pěkného pro ní v poslední době udělal. V druhém videu se baví o Iggy a o tom, že Demi jí jde za družičku na svatbu.


Gallery update: Cool For The Summer (Music video)

30. července 2015 v 10:27 | Ivet |  GALLERY UPDATE

Demi během ztráty svého milovaného Buddyho nemá moc novinek, což chápu a respektuju její soukromí. Už jsem četla pár informací, že Buddy umřel když ho napadl kojot, ale čekám až to potvrdí samotná Demi nebo Wilmer. Dnes tady mám pro vás fotky z nejnovějšího videoklipu "Cool For The Summer". Do galerie jsem nahrála okolo 190 fotek, tak určitě stojí za shlédnutí.

Cool_For_The_Summer_28329.jpgCool_For_The_Summer_281129.jpgCool_For_The_Summer_283129.jpgCool_For_The_Summer_283729.jpg
Cool_For_The_Summer_286929.jpgCool_For_The_Summer_2812729.jpgCool_For_The_Summer_2816029.jpgCool_For_The_Summer_2818829.jpgCool_For_The_Summer_2819129.jpg
Gallery link: Music > Music Video > Cool For The Summer [193x]

News: Demi Lovato lost her little angel Buddy

29. července 2015 v 11:03 | Ivet |  News

Demi Lovato lost her little angel Buddy

Když jsem se ráno probudila objevila jsem spoustu zdrcujících zpráv, kterým se mi ani nechtělo věřit. Demi minulou neděli přišla o svého malého milovaného andílka Buddyho. Samotná Demi o tom napsala na twitteru, ve kterém se krásně o Buddym rozpovídala a také chtěla požádat o soukromí v těchto těžkých chvílích. Celý vzkaz jsem Vám přeložila:

"Když píšeme, jsme absolutně zdrceni, ale Wilmer a já Vás chceme informovat, že minulou neděli jsme ztratili našeho malého andílka, Buddyho. Vzali nám ho příliš brzy při tragické nehodě, a já se nikdy nedozvím, proč se to muselo stát, já vím, že jen Bůh nám představuje situace, které můžeme zvládnout, dohromady zůstat silní. Máme skvělé lidi kolem nás a tolik lásky a podpory, která je v tuto chvíli zapotřebí. Buddy byl milován tak mnoho lidmi, a ačkoli byl tak malý, měl obrovský dopad na naše životy. On skutečně byl člověk svým způsobem a my jsme byli požehnáni, že jsme ho v našich životech měli. Žádáme Vás aby jste prosím respektovali naše soukromí během našeho smutku a pamatujte na kouzelné chvíle s naším andílkem. Nikdy nezapomenu na našeho malého chlapce Buddyho a jeho jemný, milující duch bude žít v našich srdcích navždy. RIP můj nejmenší malý slavík, Buddy ...

"Budu tě milovat navždy, budu tě mít ráda vždy, tak dlouho jak budu žít, moje dítě budeš ... " - Demi Lovato

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Když Demi Buddyho dostala a postla první jeho fotku na instagram úplně jsem se do něj zamilovala. Řikala jsem si: " Ten je tak roztomilý, já ho chci taky." :) Demi ho brala jako svého malého syna, andílka a milovala ho celým svým srdcem.

Buddy budeš moc chybět i nám fanouškům <3
#RIPBuddy and #StaystrongDemi


News: Demi Lovato will be a guest on the show GMA and more

28. července 2015 v 21:25 | Ivet |  News

Demi Lovato will be a guest on the show Good Morning America

Demi má tento čtvrtek 30. července 2015 naplánováno vystoupit v mém oblíbeném pořadu Good Morning America, ve kterém poskytne rozhovor a nebude chybět diskuze k jejímu nejnovějšímu videoklipu a také singlu "Cool For The Summer". Zda tam také bude vystupovat ještě nebylo potvrzeno, ale jelikož probíhá iHeartRadio hudební festival, byla bych moc ráda, kdyby tam i s novým singlem vystoupila.

Demi Lovato will be performing in The Voice

Kromě Good Morning Amerika má Demi naplánováno začátkem srpna letět do Austrálie, kde bude propagovat svůj singl "Cool For The Summer", kde se zúčastní jedné z epizod The Voice a vystoupí zde. Společně s Demi se tam také objeví i Adam Lambert, který si s Demi zahrál v seriálu Glee.

Candids: July 24th - Demi out with Wilmer Valderrama in Sherman Oaks

27. července 2015 v 21:04 | Ivet |  CANDIDS

V pátek 24. července 2015 byla Demi s Wilmerem zachycena paparazzi v ulicích Sherman Oaks, která se nachází v Los Angeles, Kalifornie. Fotky nejsou úplně v nejlepší kvalitě, ale Wilmer i Demi vypadají spokojeně a moc jim to spolu sluší. Na některých fotkách si můžete všimnout, že je tam s nimi i Matthew, takže je možné, že si společně někam zašli.

July_24th_-_Demi_out_with_Wilmer_Valderrama_in_Sherman_Oaks_281229.jpg
July_24th_-_Demi_out_with_Wilmer_Valderrama_in_Sherman_Oaks_281629.jpg
July_24th_-_Demi_out_with_Wilmer_Valderrama_in_Sherman_Oaks_28329.jpg
July_24th_-_Demi_out_with_Wilmer_Valderrama_in_Sherman_Oaks_28829.jpg
July_24th_-_Demi_out_with_Wilmer_Valderrama_in_Sherman_Oaks_281829.jpg

Holiday diary #4 | Relax & Cool For The Summer & Info

27. července 2015 v 14:04 | Ivet |  Diary

Holiday diary #4 | Relax & Cool For The Summer & Info


Zdravím všechny Lovatics & návštěvníky blogu,

dneska mám takový chaotický den. Všechno co udělám se hned nějak zvrtne, mám nabitý program a vůbec nic nestíhám. :D Dnešní holiday diary bude spíše takový informativní, jelikož příští týden odjíždím na dovolenou a je pár věcí, o kterých vás chci informovat. Než se k tomu dostanu, tak vám povím co jsem minulý týden zažila i když toho nebylo hodně. Dá se říct, že to byl takový poklidný týden.

Pondělí a úterý jsem strávila doma. Za posledních pár dní vstávám až kolem jedenácti a potom mi ten den strašně rychle uteče a nic moc z toho dne nemám a tak jsem spíše jen odpočívala a relaxovala. Další dva dny jsem se šla projít do centra města vyzvednout dopis z pošty a také za účelem si něco koupit, ale opět jako minule jsem si toho moc nekoupila. Jen nějaký make-up a lak na vlasy, který mi došel a potom dárky pro sestřenky. Pátek byl opět relax a víkend byl sportovnější. V sobutu jsem se byla s rodinou projet na kole a včera (neděle) jsem vyrazila s kámoškami na výlet. Byli jsme na dvou rozhlednách, prošly jsme se lesem, celým městem a hlavně jsme si skvěle pokecaly. Jsme ráda, že jsem se s holkama sešla a užily jsme si to.

Demi si poslední dny užívala v Canadě se svým přítelem Wilmerem a také se svým pejskem Buddym. Byli se společně projít ulicemi Vancouveru a v posledních dnech byli společně spatřeni v Sherman Oaks. Ve středu slavila narozeniny bývalá nejlepší kamarádka Demi a to Selena Gomez. Koukala jsem na spoustu fotek a jsme moc ráda, že si Sel oslavu užila :)

Ve čtvrtek jsem netrpělivě jako všichni Lovatics čekala na vydání nového videoklipu k písničce "Cool For The Summer". Ke klipu jsem se už vyjadřovala a jak jsme řekla mě osobně se moc líbí. Je to něco úplně jiného a Demi zde ukázala svou jinou stránku osobnosti. Má tam odvážnější outfity, užívá si na párty a konečně je sama se sebou, spokojená a šťastná. Demi postla spoustu fotek z klipu na instagram a jde vidět, že z něj má radost. Na druhou stranu jsem slyšela a četla na naší ask stránce @CzLovaticsForever docela negativní komentáře typu Demi vypadá jak k *** . No raději no comment.

To by bylo ohledně deníčku vše, fotky z klipu a ještě nějaké další candids fotky vyjdou v tomto týdnu.

DŮLEŽITÉ INFO V CELÉM ČLÁNKU


Návštěvnost: 20.7. - 26.7. 2015

27. července 2015 v 14:01 | Ivet |  NÁVŠTĚVNOST
Další týden je za námi a jako každé pondělí tady mám jeden článek s návštěvností. Některé dny mi klesly, ale to nevadí. Vím, že jsem v poslední době moc neaktivní a to jsem si myslela, že o prázdninách vše budu stíhat. Každopádně moc děkuji i za tyto čísla, moc si toho vážím. Co se týká následujícího týdne, asi to bude takové chaotické, ale o tom bude menší info až v Holiday diary.

Návštěvnost za týden 20.07. 2015 - 26.07. 2015:

Pondělí54
Úterý51
Středa47
Čtvrtek65
Pátek63
Sobota56
Neděle34
Celkem370

Twitter, Instagram #202

26. července 2015 v 11:24 | Ivet |  Twitter, Instagram

Pokračuji dalšími osobními fotkami, které ale tentokrát nejsou z instagramu a dalších osobních účtů naší Demi, ale od ostatních uživatelů. Fotky přidal Wilmer, které jsou ze dne, když byli na společném výletě. Dále přidalo fotku pár fanoušků a přátel, kteří se s Demi setkali. Účet Devonne by Demi také zveřejnil novou fotku a také nesmíme zapomenout na Buddyho. Na jeho instagramu se objevilo pět nových fotek, ale asi dvě z nich jsme už mohli vidět i na jiných sociálních sítí.

Others_28229~1.jpgOthers_28829.jpgOthers_28529~1.jpg
Others_28329~1.jpg
Others_28729~0.jpg
Others_28629~0.jpg
Others_28429~1.jpg
Others_28129~1.jpg
Gallery link: Personal photos > 2015 > Others photo [8x]

5~32.jpg
4~54.jpg
3~76.jpg
2~84.jpg
1~90.jpg
Gallery link: Personal photos > 2015 > Others photo [5x]

Twitter, Instagram #201

25. července 2015 v 16:59 | Ivet |  Twitter, Instagram

Ve čtvrtek byla premiéra Demiiného nejnovějšího singlu "Cool For The Summer" a Demi nám ukázala jak je z klipu nadšená a zveřejnila spoustu fotek z tohoto videoklipu na svých osobních účtech. Kromě toho je tam i fotka Betrice Miller, která vydává své nové album a nebo fotka na propagaci Devonne by Demi, u které oznamuje, že její výrobky jsou dostupné i na Amazonu. Doufám, že co nejdříve se dostanou i do Evropy a hlavně ČR, moc ráda bych si její kosmetiku koupila.

@ddlovato: Don't be scared cuz I'm your body type 🍒 🍒 #CoolForTheSummer (Link in bio!!!)
@ddlovato: The couple who slays together... STAYS TOGETHER 💁🏻💁🏻💁🏻💁🏻💁🏻😂😂😂😂....
@ddlovato: #COOLFORTHESUMMER 🍒🍒🍒
@ddlovato: #coolforthesummer 🌴🍒💦🍉

13.png
12~7.jpg
11~10.jpg
10~0.png
Gallery link: Personal photos > 2015 > Personal photo [13x]

News: Demi Lovato - Cool for the Summer (Official Video)

23. července 2015 v 17:21 | Ivet |  News

Demi Lovato - Cool for the Summer (Official Video)

Oficiální videoklip "Cool For The Summer" je na světě. Před pár okamžiky ho Demi zveřejnila na svém oficiálním VEVO účtu. Klip předčil má očekávání. Je úplně jiný než na co jsme na Demi zvyklí. Ze začátu Demi jede autem s dalšími holkami na párty a začíná zpívat. V autě má na sobě outfit, který jsme mohli vidět během jedné bazénové párty. Poté se prochází po chodbě kde má černý také černý odvážnější outfit. (Moc se mi líbí jak má upravené vlasy). Postupně Demi s kamarádkami dorážejí na párty, kde si všichni užívají a zbytek klipu se odehrává tam. Střídájí se tam záběry z party, z pokoje kde leží na posteli v modrém outfitu a také její zpěv. Také si můžete všimnout, že v klipu byl i zachycen jeden z výrobků Devonne by Demi. Závěr klipu završí ohňostroj.

Mě osobně se klip moc líbí, je plný barev a Demi opět překvapila svou originalitou a úžasným klipem. Nebudu dále zdržovat a už si honem pojďte pustit klip ať má Demi co nejvíce shlédnutí :D Pište komentáře s názory, ať vím jak se vám klip líbí.
Mimochodem klip má už více jak 20 000 liků během prvních 20 minut.


Gallery Update: Devonne by Demi photoshoot

23. července 2015 v 11:40 | Ivet |  GALLERY UPDATE

Po delší době se objevily i nějaké nové fotky z photoshootu. Konkrétně jsou to 3 fotky pro propagaci Demiiné sady kosmetických výrobků Devonne by Demi, který nafotila už začátkem tohoto roku. Myslím, že první fotky byly zveřejněny na Den Matek, kdy byl součástí balíčku i šátek. Na každé nové fotce Demi drží jeden svůj výrobek. Mě se fotky moc líbí, hlavně ten její krásný úsměv. Předchozí i nové fotky naleznete v galerii, dole v gallery linku.

Devonne_by_demi_28429.jpg
Devonne_by_demi_28329.jpg
Devonne_by_demi_28229.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2015 > Devonne by Demi [3x]

News: Music video "Cool for the Summer - Teaser #3

23. července 2015 v 11:28 | Ivet |  News

Cool for the Summer (MUSIC VIDEO) - Teaser #3

Dneska je ten velký den, kdy vychází nový videoklip k písničce "Cool For The Summer", na který všichni netrpělivě čekáme. Demi nám opět zpříjemnila čekání posledním teaserem z klipu. K připravovanému klipu se objevily i nové stillsky a také spousta fotek na Demiiném instagramu, které přidám později. Samotný klip by měl vyjít někdy v odpoledních hodinách.


Others: Happy 23rd Birthday Selena

22. července 2015 v 19:03 | Ivet |  OTHERS

Happy 23rd Birthday Selena

Stejně jako minulý rok nesmím zapomenout na mou druhou nejoblíbenější zpěvačku, herečku a také dlouholetou kamarádku naší Demi, Selenu Gomez. Jak víme, v poslední době to Demi a Sel moc neklape a nestýkají se, ale já jsem jedna z těch, která v jejich přátelství stále věří. DELENA FOREVER <3

Sel jsem poznala díky seriálu Kouzelníci z Waverly, potom jsem jí také viděla v společném filmu s Demi - Program na ochranu princezen. A když jsem narazila na její písničky, hned jsem si je začala pouštět dokola a moc jsem si je oblíbila. Mezi mé nejoblíbenější patří Who Says.

Za mě a tento blog bych chtěla Sel popřát hodně štěstíčka a zdravíčka a lásky do dalších let. Za její poslední uběhlý rok toho zvládla opravdu hodně, natočit pár filmů, nafotit spoustu photoshootů, také vydat nové videoklipy a CD. Úspěchy jí jen stoupají a já bych jí moc přála aby nadále pokračovala a úspěchy se jí jen zvětšovaly. Také bych jí přála aby našla tu pravou lásku a byla šťastná. VŠECHNO NEJLEPŠÍ SEL <3


News: Music video "Cool for the Summer - Teaser #2 & More

22. července 2015 v 18:33 | Ivet |  News

Cool for the Summer (MUSIC VIDEO) - Teaser #2

Už zítra 23. července 2015 vychází nový videoklip zpěvačky Demi Lovato k nejnovějšímu singlu s názvem "Cool For The Summer". Premiéru zveřejnila v pondělí a už všichni netrpělivě čekáme na videoklip. Čekání nám Demi zpříjemnila zveřejňováním teaserů. Včerejší teaser zveřejnila na svém instagramu zde a dnešní se objevil už i na youtube.

Others:

Kromě nadcházejícího videoklipu Demi také na svém youtube účtu zveřejnila dva remixy na skladbu "Cool For The Summer", stejně jako to udělala třeba s písni Really Don´t Care nebo Neon Lights.