Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Srpen 2015

Appearances: VMA’s After Party | August 30th

31. srpna 2015 v 22:39 | Ivet |  APPEARANCES

Slavnostní předávání Video Music Awards zakončila VMA´s After Party, které se zúčastnila také Demi Lovato společně s Iggy Azaleou, a dalšími celebritami, které se šli rozloučit s VMA.

afterparty_28229.jpg
afterparty_28329.jpg
afterparty_28129.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > VMA's After Party | August 30th [3x]

Appearances: MTV´s Video Music Awards - Performance | August 30th

31. srpna 2015 v 16:52 | Ivet |  APPEARANCES

Během VMA nesmělo také chybět spostu živých vystoupení a jednou z vystupujících byla také i Demi Lovato. Demi vystuovala venku na hlavní stage se svým letním hitem "Cool For The Summer". Demi začala zpívat v letním stylu na lehátku se slunečními brýlemi. Měla na sobě krásný outfit, který mi trošku připomíná outfit, který také měla ve svém klipu k tomuto singlu, jen je o trošku ozdobnější. Během show si na pódiu pozvala hosta, svou velkou kamarádku Iggy Azaleu. Demi předvedla skvělou show, která byla plná tance, barev, konfet a své vystoupení zakončila v obřím nafukovacím bazénu. Jako bonusové vystoupení poté Demi zazpívala dva ze svých hitů a to píseň "Give Your Heart A Break" a "Heart Attack". Demi si bohužel cenu z letošních VMA neodnesla, ale předvedla úžasnou show.

Backstage:

Backstage_28229~34.jpg
Backstage_28129~11.png
Backstage_28129~34.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > MTV´s Video Music Awards - Backstage | August 30th [3x]

Performance:

Performance_282029~29.jpgPerformance_285529~9.jpgPerformance_286629~6.jpgPerformance_285029~11.jpgPerformance_284629~11.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > MTV´s Video Music Awards - Performance | August 30th [71x]

Performance:
Interview: MTV´s Video Music Awards | August 30th

31. srpna 2015 v 15:49 | Ivet |  INTERVIEWS

Demi Lovato po tom co se objevila na barevném koberci poskytla i pár rozhovorů. Mluvila s moderátory z televize MTV, ale prozatím se objevily dva a to je rozhovor pro Access Hollywood a interview pro Entertainment Tonight. Demi v něm mluví o svém nadcházejícím albu "Confident", které vychází už 16. října 2015. Mluví o tom, že tento název zvolila proto, že si nikdy nebyla jistější ve své tvorbě než je teď. Také zmiňuje svou kosmetiku Devonne By Demi a její tipy na péči o pleť.

Interviews_28529.jpg
Interviews_28429.jpg
Interviews_28329.jpg
Interviews_28229.jpg
Interviews_28129.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > MTV´s Video Music Awards - Interviews | August 30th [5x]

Demi Lovato - MTV Video Music Awards - Interviews


Appearances: MTV´s Video Music Awards - Arrivals | August 30th

31. srpna 2015 v 14:18 | Ivet |  APPEARANCES

MTV Video Music Awards se konalo včera 30. srpna 2015, kterého se letos zúčastnila i Demi Lovato. Slavnostní večer začal příchodem na barevný koberec. Demi dorazila okolo 1:00 ráno našeho času a zvolila překrásné jemně růžové šaty, které měly takový kamínkatý vzor. Vlasy měla načesané dozadu, zvolila jemné líčení a celý outfit doplnila blýskavými šperky. Demi vypadala opravdu překrásně a jen zářila. Fotografům rozdala jemný úsměv a poté poskytla pár rozhovorů v rámci show. Další fotky jsou ze zákulisí a také hlediště.

Red Carpet:

Red_carpet_28229~2.pngRed_carpet_28629~3.jpgRed_carpet_284229.jpgRed_carpet_286029.jpgRed_carpet_286429.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > MTV´s Video Music Awards - Arrivals | August 30th [74x]

Backstage & Audience:

back_28529.jpg
back_28429.jpg
back_28229.jpg
back_28329.jpg
back_28129.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > MTV's Video Music Awards - Backstage & Audience | August 30th [12x]

Demi Lovato - MTV Video Music Awards - Arrivals


Video: The Making of Demi Lovato’s Cool for Summer 2015 VMA Performance | Pepsi

31. srpna 2015 v 11:04 | Ivet |  OTHERS VIDEO

The Making of Demi Lovato's Cool for Summer

2015 VMA Performance

Demi Lovato na dnešních MTV Video Music Awards vystupovala se svým nejnovějším singlem "Cool For The Summer". Její příprava a zkoušky začaly tři dny před slavnostním předáváním. A oficiální kanál Pepsi zveřejnil video ze zákulisí, na kterém můžeme vidět celou přípravu na její velké vystoupení. Kromě záběrů ze zkoušky ve videu mluví režisér a také Demi. Říká, že když byla v minulém ročníku VMA, chtěla aby na dalším mohla vystupovat. Také zmiňuje, že vystoupení je inspirováno jejím singlem. Určitě doporučuju video zkouknout.


Návštěvnost: 24.8. - 30.8. 2015

31. srpna 2015 v 11:03 | Ivet |  NÁVŠTĚVNOST

Před pár minutkami mi přišla opět překrásná návštěvnost s krásnými čísly. Opět jsme překonali za týden 400 návštěvníku. Musím říci, že přes prázdniny byla nejvyšší návštěvnost. Moc si vážím, že jste si udělali čas i na blog a koukli se co je tady nového. Děkuji za tak krásné čísla a také za krásné komentáře u každého článku.

Návštěvnost za týden 24.08. 2015 - 30.08. 2015:

Pondělí64
Úterý73
Středa48
Čtvrtek59
Pátek63
Sobota55
Neděle46
Celkem408

Holiday diary #9 | Konec prázdnin, Video Music Awards

31. srpna 2015 v 10:34 | Ivet |  Diary

Holiday diary #9 | Konec prázdnin, MTV Video Music Awards


Ahojky všichni Lovatics a návštěvníci blogu,
prázdniny nám končí a tím i Holiday Diary na tomto blogu. Poslední článek bych chtěla věnovat hlavně VMA a Demi, protože v jejím životě se tento týden toho objevilo o mnoho více než v tom mém.

Já jsem si uběhlý týden užila stejně jak ten předchozí. Převážně jsem se jen válela a odpočívala. Odhodlala jsem si trošku uklidit pokoj, protože tam byl už strašný nepořádek a nedalo se na to dívat. Někdy dokážu být dost nepořádná. Ve hře "Path To Fame", kterou před pár týdny Demi vydala. Posunula jsem se dál, ale bohužel jsme přišla o své místo vokální zpěvačky Demi a musela jsem opustit turné. Čeká mě ale nové dobrodružství ... nebudu Vám spoilerovat :D Stejně jako posledních předešlých pár týdnu jsem konec týdne zakončila trošku sportem a šla jsem si zajezdit na kole.

Demi během uběhlého týdne zveřejnila spoustu úžasných novinek. Zveřejnila nám všechny informace ohledně jejího nového připravovaného alba "Confident". Zveřejnila písničky, které budou na albu a dokonce obrázek jak bude obálka CD vypadat. Její singl z posledního alba "Really Don´t Care získal VEVO certifikát a týden Demi ukončila úžasným vystoupením na VMA.

Tím se dostávám k letošním VMA, na které jsem chvilku (do 3:00 rána) koukala. Všechny fotky, videa a info přidám, ale protože nahrávání všech těch fotek trvá docela dlouho přiblížím Vám trošku už teď jak to probíhalo. Když jsme tady na blogu zveřejňovala online odkazy už se na červeném, nebo spíše na barevném koberci začali shromažďovat paparazzi a nějací fanoušci. Červený koberec měl začít až ve dvě, ale vše začalo už nějak o půlnoci.

Příchod na červený koberec uvedl Nick Jonas se svým singlem "Level". Po té postupně přicházeli na červený koberec různé celebrity. První půl hodinu jsme tam nikoho nezpoznávala. První koho jsme poznala byla Laura Marano, poté přišel i Nick Jonas a spousta dalších. Jako první mě nejvíce potěšilo, když přišly holky s Taylor Swift. Tay přišla se Selenou, Carou a dalšími modelkami a holkami. Demi dorazila na koberec v 1:16 hodin. Jsem moc ráda, že jsem ji stihla a mohla se koukat online.

Co mě na červeném koberci trošku zaráželo byla ta organizace. Některé celebrity tam měly velký prostor a fotily se tam snad milionkrát, ale potom byla chvilka kdy to strašně hnali a třeba Demi tam byla strašnou chvilku i Taylor s holkami. Chvilku se na celém koberci fotila jedna celebrita a za chvíli jich tam bylo asi pět. Každopádně spoustu celebritám to nesmírně slušelo, ale někteří měli docela vtipný outfit. Nevím do kdy koberec trval, já jsem šla spát kolo 3:00 ráno a ještě dále pokračoval. Poslední koho jsem na koberci viděla byla Rita Ora a Nicki Minaj.

Doufám, že jsem Vám trošku přiblížila alespoň kousek show, kterou jsem viděla a na všechny fotečky, videa se můžete těšit dnes během dne.

Mějte se hezky,
Vaše adminka Ivet

Others: MTV Video Music Awards - Live Stream

30. srpna 2015 v 23:40 | Ivet |  OTHERS

Dlouho očekávané předávání cen MTV Video Music Awards se koná už dnes v noci v Los Angeles. Předávání se jako každoročně zúčastní spoustu známých celebrit a mezi nimi také nesmí chybět Demi Lovato.

MTV Video Music Awards - Live Stream

Slavnostní udílení začíná ve 2:00 pre-show a příchodem na červený koberec. O hodinu později potom začíná samotné předávání. Celou událost letos bude moderovato Miley Cyrus. Kromě oceňování show oživí několik vystoupení. Letos mezi vystupujícími, kteří se na pódiu objeví jsou např. Macklemore & Ryan Lewis, Pharrell Williams, Tori Kelly a také Demi Lovato, na jejiž vystoupení se moc těším. Vystoupí se svým nejnovějším singlem "Cool For The Summer".

Demi už nacvičovala své vystoupení a vypadá to velice zajímavě a určitě se máme na co těšit (na video se můžete kouknout zde.) Také jsou spekulace o tom, že během svého vystoupení by si měla na pódiu přizvat nějakého speciálního hosta. S čím nás Demi překvapí se dozvíme ale až během předávání.

Demi je letos také letos nominována v kategorii "Song Of The Summer". Takže jí určitě všichni držme palce, aby svou cenu získala. Moc bych jí to přála.

Celý přenos můžete sledovat živě na oficiálních stránkách MTV. Červený koberec tedy začíná ve 2:00 a předávání ve 3:00 našeho místního času. Na online kameře zde se už začínají pomalu shromažďovat lidi a pomalu se vše zorganizovává. Kdo z Vás bude vzůru a koukat se ? Doufám, že Vám alespoň jeden z odkazů bude fungovat.

LIVE STREAM


Concert: Pre VMA concert at the Avalon in Hollywood | August 28th

30. srpna 2015 v 22:56 | Ivet |  Concerts

V pátek 28. srpna Demi odehrála po delší době větší koncert, který byl pořádan v rámci předávání cen MTV. Koncert se konal v nočním klubě Avalone, Hollywood. Demi zazpívala celkem 9 svých písniček a také cover písničky Ain´t No Way od Arethy Franklin. Tuto písničku Demi zpívala na konkurzu do Camp Rocku, a já jsem moc ráda, že jí zazpívala i živě na koncertu. Kromě Demi dále vystupoval i Nick Jonas, ale bohužel jejich společné vystoupení se nekonalo. Na některá vystoupení se můžete kouknout v celém článku.

Backstage:

Backstage.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2015 > Pre VMA concert at the Avalon - Backstage | August 28th [1x]

Performance:

Performance_28229~71.jpg
Performance_28729~66.jpg
Performance_281129~54.jpg
Performance_28129~74.jpg
Performance_28529~68.jpg
Gallery link: Concerts & Performaces > 2015 > Pre VMA concert at the Avalon in Hollywood | August 28th [13x]

Twitter, Instagram #209

30. srpna 2015 v 21:08 | Ivet |  Twitter, Instagram

Nejprve bych se chtěla omluvit, že jsem se pár dní neozvala, ale potřebovala jsem si zařídit nějaké osobní věci okolo školy, a taky jsme měli návštěvu atd. o tom Vám povím v Holiday diary. Jinak dneska je VMA budete se někdo dívat, online odkazy přidám později.

Jako první pro Vás mám pár osobních fotek, které Demi přidala na své účty. Některé fotky se týkají jejího vystoupení na speciálním koncertu VMA, který se konal před dvěma dny. Většina fotek se ale týká jejího nejnovějšího alba, které dostalo název "Confident" a vychází už 16. října 2015. Na krátké video, kde můžete vidět, jak se Demiiné alba postupně mění se můžete kouknout zde. Také přidala novou fotku pro svůj shoot k singlu "Cool For The Summer, nebo úplně z nového shootu pro Skechers obuv.

9~1.png8~1.png7~1.png6~30.jpg5~1.png
4~0.png3~2.png2~2.png1~2.png
Gallery link: Personal photos > 2015 > Personal photo [9x]


News: “Demi Lovato - Confident” new album out October 2015

27. srpna 2015 v 19:45 | Ivet

Demi Lovato dnes oznámila všem svým fanouškům velkou novinku týkající se jejího nového nadcházejícího již pátého studiového alba. Demi pojmenovala své nové album "Confident", což v překladu znamená "Sebejistá".

"Demi Lovato - Confident" new album out October 2015

Je potvrzeno, že album výjde už letos v říjnu a podle ITUNES by oficiální datum mělo být 16. říjen 2015.

Kromě data byl také zveřejněn celý tracklist alba. Ještě včera Demi zveřejnila název první písně a postupně se k ní přidávaly další hvězdy, které zveřejňovaly další názvy písniček.

Poté Demi potvrdila celý seznam, který také zveřejnila na svém istagramu. Tracklist se skládá ze 13 písní, z nichž na dvou spolupracuje i s dalšími interprety. První z nich je "Kingdom Come" ve spolupráci s Iggy Azaleou a druhá z nich je ""Waitin For You" ve spolupráci se Sirah.

Na speciálním vydání alba - deluxe verzi přibydou dva remixy s písničkou "Cool For The Summer".

Společně s tracklistem, Demi zveřejnila i oficiální obal alba. Je takový jednodušší, podobně jako její poslední album DEMI. Má na sobě černý outfit, vlasy načesané dozadu a překrásné líčení. (zaujaly mě její oční stíny). Přes fotku je její jméno a název alba. Jak se její logo a alba vyvíjely se můžete zde kouknout v krátkém videu, které Demi zveřejnila.

Demi Lovato's 5th album tracklist:

1. Confident (Demi Lovato)
2. Cool for the Summer (Wilmer Valderrama)
3. Old Ways (Perez Hilton)
4. For You (Hailee Steinfeld)
5. Stone Cold (Bea Miller)
6. Kingdom Come feat. Iggy Azalea (Iggy Azalea)
7. Waitin For You feat. Sirah (Ryan Seacrest)
8. Wildfire (Christina Perri)
9. Lionheart (Jennifer Lopez)
10. Yes (Nick Jonas)
11. Father (Adam Lambert)
12. Stars (Pete Wentz)
13. Mr. Hughes (Kim Kardashian)

V závorkách je uvedeno jméno toho, kdo píseň zveřejnil na twitteru.


S propuštěním tracklistu a nových fotek si Demi mění na svých osobních účtech vzhledy a mění fotky ze shootu pro singl "Cool For The Summer" na fotky ze shootu pro své nové album "Confident". Stejně tak došlo ke změně i oficiálních stránek: www.demilovato.com

Tak co říkáte na nové album a tracklist? Kdo se těší stejně jako já. Jsem nadšená, že Demi uveřejnila kompletní seznam písniček a také obálku cdčka a už se nemůžu dočkat propuštění písniček. O novinkách, které se k albu ještě objeví Vás budu informovat co nejdříve.

News: “Really Don’t Care” reached 100 MILLION views

27. srpna 2015 v 18:03 | Ivet |  News

"Really Don't Care" just reached 100 MILLION views

Demi Lovato získala další VEVO certifikát za překročení 100 milionů počtu shlédnutí u svého čtvrtého singlu z alba DEMI - "Really Don´t Care", který byl vydán minulý rok v červnu a Demi na něm spolupracovala společně s Cher Lloyd. Tento certifikát je už osmý, který Demi za své videoklipy získala. Do této doby obdržela ocenění za singl Heart Attack, Skyscraper, Give Your Heart A Break, Let It Go, La La Land, Neon Lights a také Made In The USA. Další v pořadí, by mohl být nejnovější singl "Cool For The Summer, nebo "Don´t Forget, které mají na VEVO účtu už více jak 42 milionů shlédnutí. Demi tímto gratuluju, je skvělé, že se jejim klipům tolik daří a věřím, že další získá už brzy.


Twitter, Instagram #208

27. srpna 2015 v 17:43 | Ivet |  Twitter, Instagram

Dneska mám pro Vás big novinky, ale než se k nim dostanu, mám tady pár nových osobek, na kterých můžeme vidět i Demi. První z nich je ještě z oslavy jejich narozenin a fotku zveřejnil Wilmer. Další fotky jsou z focení nového shootu pro značku bot Skecher, což znamená, že se brzy dočkáme nových fotek. Na jedné z fotek je i Dallas, která si nechala udělat nové tetování ve tvaru srdíčka, na kterém má čtyři písmena. D-Demi, D-Dallas, D-Dianna a M- Madison. Poslední fotky jsou ještě ze Samsung akce, kterou Demi navštívila minulý týden.

Others_28729~1.jpgOthers_281129.jpgOthers_281029.jpgOthers_28629~1.jpgOthers_28429~2.jpg
Others_28529~2.jpgOthers_28329~2.jpgOthers_28229~2.jpgOthers_28129~2.jpg
Gallery link: Personal photos > 2015 > Others photo [11x]

Candids: Demi Lovato at Knott's Berry Farm in Buena Park | August 22nd

26. srpna 2015 v 17:03 | Ivet |  CANDIDS

Poslední candids fotky, které se objevily jsou ze dne 22. srpna, kdy Demi s Wilmerem a také pár jejich přáteli navštívila Knott´s Berry Farm, což je zábyvný park, nacházející se v Kalifornii ve městě Buena Park. Všichni zde vyrazili, aby ještě oslavili nedávné narozeniny naší Demi. Navštívili spoustu zábavných atrakcí a také se vyfotila se psem Snoopym. Demi měla na sobě džíny a bílé tričko a moc jí to slušelo.

With_Snoopy_28929.jpgWith_Snoopy_28529.jpgWith_Snoopy_28329.jpgWith_Snoopy_28429.jpgWith_Snoopy_28229.jpg
Demi_Lovato_at_Knott_s_Berry_Farm_in_Buena_Park__August_22nd_28829.jpgDemi_Lovato_at_Knott_s_Berry_Farm_in_Buena_Park__August_22nd_28629.jpgDemi_Lovato_at_Knott_s_Berry_Farm_in_Buena_Park__August_22nd_28129.jpgDemi_Lovato_at_Knott_s_Berry_Farm_in_Buena_Park__August_22nd_28229.jpgDemi_Lovato_at_Knott_s_Berry_Farm_in_Buena_Park__August_22nd_28529.jpg

News: Demi Lovato is performing at the the 2015 VMA’s

26. srpna 2015 v 13:36 | Ivet |  News

Mám pro Vás úplně úžasnou novinku, z které já osobně jsem moc nadšená.

Dnes se potvrdilo, že Demi Lovato je potvrzená jako jedna z hvězd vystupujících na letošních VMA´s 2015, které se budou konat už za pár dní 30. srpna 2015. Demi o tom informovala i na svých osobních účtech a s největší pravděpodobností bude vystupovat právě s písničkou "Cool For The Summer".

Tato píseň je i nominovaná v kategorii kategorii Song Of The Summer, tak stále nezapomeňte hlasovat prostřednictvím twitteru a instagramu s použitím hastagu #CoolForTheSummerVMA. Do hlasování se započítavají také retweety a hlasovat můžete hlasovat až 12x za den.

Kromě toho vystoupí i na speciálním koncertě pořádaném stanicí MTV, který se bude konat dva dny před samotným předáváním letošních cen VMA, o kterém jsem vás informovala zde.

Moc se těším na její vystoupení, také fotky a spoustu videí z letošních VMA.