Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Leden 2016

Diary: My Diary | I´m still here ....

28. ledna 2016 v 23:20 | Ivet |  MY DIARY

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

ozývám se po trošku delší době a doufám, že jste za tu dobu ještě na mě nezapomněli. Tento článek už píšu asi týden a pořád jsem si nemohla najít čas na jeho dopsání, a tak jako první se chci omluvit, že jsem nedala o sobě nic vědět a na blugu, asku a dalších sítích, kde jsem jako adminka to dost stálo. Do nového roku jsem nevstoupila zrovna s aktivním přístupem i když jsem moc chtěla, ale vše mi znepříjemnila škola. :(

Já a zkouškové období
Můj leden probíhal, tak že víkendy jsem většinou trávila s rodinou na oslavách, výletech, nákupech atd. a přes týden i když jsem nedojížděla pravidelně do školy, jsem ležela v knížkách a učila se. Celý měsíc máme zkouškové období a dojížděla jsem do školy jen na zkoušky. Já osobně se nikdy nemusela moc učit, na střední mi stačily mé obecné znalosti a jednou jsem si před testem přečetla učivo a většinou to dopadlo na jedničky, dvojky, občas trojku. A nyní mě docela vyděsilo, když jsem šla na první zkoušku a já ji nenapsala. Tak jsem se začala na učení více soustředit a vyřadila jsem blog a veškeré tyto aktivity. Dala jsem do toho všechno své úsilí a nakonec jsem dostala dostatek kreditů abych postoupila do dalšího semestru. Ostatní zkoušky jsme zvládla na první pokus, až na mikroekonomii, kterou si musím přeložit až do druhého ročníku. Ještě mě však čeká jedna zkouška příští středu a to z matematiky, která je asi nejdůležitější z toho všeho, protože, když jí nenapíšu, tak si nemůžu zapsat dva předměty do dalšího ročníku. Už se těším až to napíšu a všechen ten stres pomine, a co vy? Určitě už máte vysvědčení doma, tak se mi můžete pochlubit co jste dostali.

Aktivita na blogu, nová galerie, layout, grafika ...
Kromě zdlouhavého učení jsem si přece jen našla i nějakou chviličku na blog a různé záležitosti okolo něj. Posledních pár dní nechodím spát dříve než v jednu ránu jen proto abych, postupně vše dávala do pořádku. Jako první je galerie. Jak jsem v některých z předchozích deníčku psala, na sosugary mám galerii plnou a nemůžu už tam dále nahrávat fotky. Založila jsem si tedy novou na freefanhostingu - http://fandemi-daily.fansite.gallery/. Mám tam už vytvořené složky a popisky, ale ten vzhled je strašný. Studovala jsem asi dva dny jak si nastavit a udělat vlastní design, ale zatím pořád nevím jak na to. :( Když už zmiňuju design, tak bude od února nový layout buďto 1.2., nebo až 4.2., uvidím jak to budu stíhat. Mám hotové nové úvodky pro deníčky jak jste si možná někteří všimli, dále pro návštěvnost, a pár dalších rozcestníků atd. Zkrátka je toho spousta a proto přidávám menší seznam na co se budete moci těšit. ( a já zároveň budu mít přehled abych na něco nezapomněla).

1.2. - 4.2. 2016 - nový layout, doplnění všech dnů z knihy Staying Strong: 365 days a year, doplňění starých novinek
4.2. 2016 - maraton "Demi´s Best Moments 2015" na asku @CzLovaticsForever
5.2. - 10. 2. 2016 - dohnání všech novinek až po ty aktuální
8.2. 2016 - diplomy za Vánoční soutěž
10.2. 2016 - Nové tipy článku "My NYC Color collection"


To by bylo z toho úpně nejdůležitějšího vše. Do konce ledna můžete ještě hlasovat pro fotku měsíce za leden. Na konci měsíce bude opět vyhodnocení a nové hlasování.

Ještě abych nezapomněla Demi Lovato přesně před pěti lety tzn. 28.1. roku 2011 opustila léčebnu, která se zabývala léčbou fyzických a emocionálních problémů. Demi zde pobývala tři měsíce, aby se vypořádala se svými problémemy. V té době trpěla sbepoškozováním, pitím alkoholu, byla ji diagnostikována bipolární porucha. Léčba byla úspěšná a Demi už je tak dnešním dnem pět let bez problémů, zdravá, cítí se skvěle jak v osobním životě, tak také kariéře. Její fanoušci stáli při ní i v těch nejtěžších chvílích, a její síla, příběh teď inspiruje spoustu lidí, fanoušků, aby se nevzdávali a zůstali silní jako ona. #StayStrong

To by bylo ode mě vše, omlouvám se za tak zdlouhavý článek, ale zkrátit to nešlo :D. Doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněla. Jakékoliv dotazy mi pište sem pod tento článek, nebo pokud se jedná o něco důležitého na e-mail, kde se snažím trošku odpovídat. Na asku budu aktivní asi až od 4.2. abych to nějak všechno stíhala. Prosím affs, aby mě ještě těch pár dní omluvili z obíhání, a kontrol a od nového měsíce jsem tu v plné aktivitě.

Staying Strong: 365 days a year | 15th January

15. ledna 2016 v 0:28 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

15th January

My mama always used to tell me if you can´t find something to live for, you best find something to die for.
Moje máma mi vždycky říkala, pokud nemůžu najít něco, pro co žít, je lepší najít něco pro co zemřít.
- TUPAC

Každý z nás má svůj účel na této krásné zemi. To, co dělá naše životy a jak jsme se rozhodli je naplnit, je jen na nás. Co je nejdůležitější je, že máte důvod věřit, že se rozsvítí váš život a dovede vás k životnímu cíli.

Cíl: Najděte něco v životě, co vám umožňuje ráno začít a pokračovat v tom dál. Postav se za věci, kterým věříš.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 14th January

14. ledna 2016 v 23:24 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

14th January

It matters not what someone is born, but what they grow to be.
Nezáleží na tom, jak se někdo narodí, ale co z něj vyroste.
- J. K. ROWLING

Každý z nás má jiný začátek našeho příběhu. Naše životy začínají na různých místech, ale když budeme poslouchat své srdce a myslet na to, z čeho jsme nejvíce nadšeni, nikdo nás nezastaví. Odměna a úspěch se měří podle toho, jak moc se snažíte a jak moc obětujete.

Cíl: Buďte hrdí na to, kdo jste a odkud jste přišli. Těšte se všude tam, kdekoli jste a buďte tím, kým chcete být.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 13th January

14. ledna 2016 v 23:04 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

13th January

Become your own best friend.
Staň se svým vlastním nejlepším přítelem.

V průběhu let jsem se naučila, stát se svo vlastní nejlepší kamarádkou. Mnoho nocí jsem strávila pláčem, sama a osamělá téměř s každým zármutkem. Postupem času jsem si uvědomila, že se musím naučit zklidnit a překonat bolest. Je to proces, a já se stále učím, jak to udělat, ale už se cítím mnohem lépe. Můžu upřímně říci, že jsem svá vlastní nejlepší kamarádka.

Cíl: Milujte sami sebe a dopřejte si tak, jako byste přáli svému nejlepšímu kamarádovi. Zasloužíte si stejnou lásku, kterou dáváte ostatním.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 12th January

14. ledna 2016 v 22:46 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

12th January

A dream is a wish your heart makes.
Sen je přání, pocházející z tvého srdce.
- CINDERELLA

Tak jednoduché, jak to zní, je to jedna z nejhlubších myšlenek, které nám Disney pohádky daly. Můžeme vyrůst, být tím, kým chceme být - být tam, kde chceme být. Pokud máte cíl, pokuste si za ním jít celým svým srdcem. Všechno je možné.

Cíl: Přejte si něco, celým svým srdcem a následujte každý sen, který máte. Pouze vy můžete dosáhnout vašich cílů. Nikdo jiný je za vás dosáhnout nemůže.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 11th January

14. ledna 2016 v 22:21 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

11th January

You can steer yourself any direction you choose.
Můžete se řídit jakýmkoliv směrem, který si vyberete.
- DR. SEUSS

Toto je váš život - máte v sobě vše, co potřebujete k tomu, aby jste žili život o jakém jste vždy snili. Vezměte vše, co jste se naučili a zažili a vytvořte si svou vlastní realitu. Krásná věc na životě je, že pokud se vám nelíbí kde jste, je tu vždy nová chvíle a nový den kdy se dá začít znovu.

Cíl: Dělejte inteligentní a promyšlená rozhodnutí. Podpořte sami sebe, aby volby, pro které se dnes rozhodnete, byly pro budoucnost, kterou chcete.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Návštěvnost: 4.1. - 10.1. 2016

14. ledna 2016 v 22:21 | Ivet |  NÁVŠTĚVNOST

Návštěvnost za týden 4.01. 2016 - 10.01. 2016:

Ahoj všichni, omlouvám, se, že se ozývám tak pozdě, ale o tom až v deníčku, ve kterým bude spoustu informací. Jako první Vám chci poděkovat za krásná čísla a komentíky, které přichází i když nevydám žádný článek. Děkuji moc, nebudu dále zdržovat a jdu se vrhnout na psaní článků.

Pondělí52
Úterý39
Středa49
Čtvrtek33
Pátek38
Sobota42
Neděle32
Celkem285

Staying Strong: 365 days a year | 10th January

10. ledna 2016 v 17:41 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

10th January

Don't invalidate your feelings. Honor them.
Nevyvracejte své pocity. Mějte k nim úctu.

Kdysi jsem utíkala a schovávala se před svými pocity, zvláště, když jsem cítila něco, co bylo zneklidňující, bolestivé nebo nepříjemné. Ale postupem času jsem se naučila přijímat všechny své pocity. Vím, že v mém zájmu je, abych jejich prostřednictvím fungovala, nejprve však musím přijmout a cítit všechny emoce. Jsou mou součástí. Proto jsou smysluplné a platné.

Cíl: Vyberte si pocit, kterého se bojíte nebo se za něj stydíte. Pocity strachu, hněvu nebo smutku jsou v pořádku, pokud je nenecháte vás omezit. Přijměte své pocity a připomeňte si, jakou cenu mají.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 9th January

10. ledna 2016 v 17:19 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

9th January

Go where you are wanted and stray from where you aren´t. Surround yourself with positive people and environments.
Jděte tam, kde jste chtění a straňte se míst, kde vás nechtějí. Obklopte se pozitivními lidmi a prostředím.

Neztrácejte čas s lidmi, kteří si vás neváží a necení za všechno co jim nabízíte. Znám spoustu dívek, které si chtějí udržet kluka v domnění, že je mohou změnit nebo přátele, kteří nemají dobré zájmy na srdci, ale takhle to nefunguje. Jedním z klíčů k trvalému vztahu a přátelství je vzájemný respekt.

Cíl: Nepromarněte svůj čas pronásledováním těch, kdo vám řekli, že vás okolo sebe nechtějí. Zhodnoťte všechny vaše vztahy a ty negativní vyřaďte.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 8th January

8. ledna 2016 v 22:29 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

8th January

Love is the answer.
Láska je odpovědí.
- ENGLAND DAN AND JOHN FORD COLEY

Tento jednoduchý text má v sobě tolik pravdy. Nade vše ostatní, láska všechno napraví. Tolikrát v životě jsem se cítila ztracená a beznadějná, ale když se vrátím k lásce, kterou mám ve svém srdci pro přátele, rodinu a můj vlastní život, cítím se v klidu.

Cíl: Nechte, aby to všichni, které milujete věděli. Křičte to ze střech, upečte jim dort, napište jim dopis nebo nakreslete obrázek. Nedovolte jim, aby vaši lásku považovali za samozřejmost, když jim máte tolik co dát.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 7th January

7. ledna 2016 v 23:24 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

7th January

Change your thoughts, change your life.
Změňte své myšlenky, změňte svůj život.
- LAO TZU

Když jsem bojovala s depresemi, vzpomínám si, že jsem slyšela tento výraz, ale hned jsem ho nepochopila. Když jsem se rozhodla jej realizovat ve svém životě, otevřel se pro mě celý nový svět. Změňte negativní, nenávistné myšlenky na pozitivní. Když o sobě smýšlíte pozitivně a o všem kolem vás, začnete svět vidět v jiném světle. Váš život bude takový, jaký si ho uděláte.

Cíl: Řiďte se hlasy vašich myšlenek.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

News: Fall Out Boy - Irresistible ft. Demi Lovato (Official video)

6. ledna 2016 v 18:14 | Ivet |  NEWS UPDATE

Včera ve večerních hodinách byl zveřejněn oficiální videoklip k písničce Irresistible od skupiny Fall Out Boy.

Kluci ze skupiny vydali už celkem dvě verze této písničky a tři videoklip. Jako první zveřejnili loňský rok v únoru svůj oficiální videoklip. Později jsem Vás informovala, o tom, že s nimi Demi spolupracuje na nové verzi písničky a k jejich společné verzi byl nahrán také klip. ( na článek se můžete kouknout zde). A nyní jsme se dočkali dalšího zcela nového klipu, na kterém jsou nejen kluci ze skupiny, ale také Demi Lovato.

Nový klip je podle mě hodně originální. Demi můžeme vidět už od samotného začátku videoklipu, který se odehrává v nějaké výrobně hraček. Ty jsou zabaleny a odesílají se do hračkářství. Videoklip je doplňen záběry ze studia, kde Demi společně s klukama zpívají. Později se Demi jde podívat do hračkářství v krásných proužkovaných červených šatech. Musím říci, že jí to v klipu nesmírně sluší. Prochází se hračkářsvím a narazí na pohyblivé postavičky kluků ze skupiny Fall Out Boy, z kterých je nadšená a moc se jí líbí a ukazuje je prodávajícímu, kterému se naopak moc nelíbí ......

Určitě se koukněte, písnička je chytlavá a určitě se klukům a Demi spolupráce vydařila. Klip už má nyní více než 1 milion shlédnutí a 100 tisíc likes a to během jednoho dne. Užijte si videoklip.

"And I still love the way you hurt me
It's irresistible
I love the way, I love the way
I love the way you hurt me, baby
I love the way, I love the way
I love the way you hurt me, baby"


Staying Strong: 365 days a year | 6th January

6. ledna 2016 v 17:14 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

6th January

Expose yourself to your deepest fear; after that, fear has no power.
Postavte se svému nejhlubšímu strachu; potom strach nemá žádnou moc.
- JIM MORRISON

Když jsem byla dítě, měla jsem největší strach ze zvracení a pak jsem skončila jako bulimička. Podvědomě jsem jednala podle svého největšího strachu. Nenáviděla jsem zvracení natolik, že jsem to přenesla na sebe.

Cíl: Ujistěte se, že nežijete se svým strachem, ale uvolňujete ho. Zkuste si vzpomenout, že účelem každého utrpení, je další příležitost ve vašem životě.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 5th January

5. ledna 2016 v 7:24 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

5th January

There are so many beautiful, talented soul in this world. Don´t let anything stand in the way of your potencial.
Existuje tolik krásných, talentovaných duší na tomto světě. Nedovolte, aby něco stálo v cestě vašeho potenciálu.

V mém životě jsem se setkala se spoustu lidmi, kteří mi říkali, že něco nemůžu udělat. Ti lidé vás jen testují a nemůžete je nechat aby vás tahali ke dnu. Opravdoví přátelé vás zvednou a věří ve vás. Nedovolte nikomu, aby vám řekl, že nemůžete žít svůj sen, protože pokud nevěříte sami v sebe, pak ve vás nebudou věřit ani jiní.

Cíl: Přemýšlej o jedné věci,kterou jsi pořád odkládal a začni ji dělat. Buď odvážný.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 4th January

4. ledna 2016 v 13:04 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

4th January

Life can be so difficult at times, but fighting through the pain is so worth it. It´s better to feel every kind of emotion than not feel at all.
Život může být občas těžký, ale bojovat přes všechnu bolest stojí za to. Je lepší cítit každý druh emocí, než necítit vůbec nic.

Myslela jsem na tento citát, když jsem byla na tátově pohřbu a to je to, co mě přes to dostalo. Byla jsem na takové horské dráze emocí. V minulosti bych pila nebo se snažila najít nějaký způsob, jak zmírnit tu nesmírnou bolest, která byla ve mne. Lidé si často pomáhají k znecitlivění bolesti, ale je o mnoho odvážnější jít přes ten oheň s otevřenýma očima. Namísto zmírňování bolesti užíváním, nechala jsem cítit všechny emoce, které ke mě přišly. Byla to těžká doba v mém životě, ale umožňuje mi to, abych cítila smutek a zoufalství a to mi pomůže najít cestu k oslavě mého života.To mi umožnilo začít léčbu zdravým a poctivým způsobem.

Cíl: Nechte procítit jednu věc,které se snažíte zbavit. Zavolejte příteli, buďte zranitelní, a sdílejte to s ním.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)