Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Únor 2016

News: Demi Lovato - Stone Cold (Official Video)

24. února 2016 v 6:57 | Ivet |  NEWS UPDATE

Demi Lovato - Stone Cold (Official Video)

Stone cold, stone cold
You see me standing, but I'm dying on the floor
Stone cold, stone cold
Maybe if I don't cry, I won't feel anymore


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Píseň "Stone Cold", kterou Demi společně s dalšími textaři napsala pro své nejnovější album "Confident" se dočkala i svého oficiálního videoklipu, který byl dnes 23. února 2016 propuštěn na oficiálním Vevo kanále Demi Lovato.
"My favorite song on the album and the most emotional video I've ever shot" (Má oblíbená píseň na albu a nejemotivnější video, které jsem kdy nahrála), napsala Demi pár dní před vydáním videoklipu ....

News: Demi Lovato “Stone Cold” - Music Video Teaser

23. února 2016 v 11:30 | Ivet |  NEWS UPDATE

Demi Lovato "Stone Cold" - Music Video Teaser

Demi Lovato před pár dny oznámila, že jejím dalším singlem z nejnovějšího alba "Confident" bude píseň "Stone Cold". Klip vychází už dnes 23.2. 2016. Předešlé videoklipy většinou vycházely v odpoledních hodinách, tak doufám, že to tak bude i tentokrát a já se stihnu do té doby vrátit ze školy. Nyní pro všechny nedočkavce přináším dvě teaser videa, které Demi zdílela na instagramu, ale už se také objevily i na youtube. Jak si můžete všimnout klip je točený v zimním prostředí, což se podle mě k písničce určitě hodí a myslím, že klip bude úžasný. Samotná Demi napsala, že se nemůže dočkat až videoklip vyjde, a že je to jeden z nejemotivnějších klipů, který natočila. Užijte si videa.


Appearances: The Ellen Degeneres Show | February 10th

23. února 2016 v 10:00 | Ivet |  APPEARANCES

Na podporu svého nejnovějšího singlu "Stone Cold" Demi navštívila známou tv show "The Ellen Degeneres Show", kde nebyla už strašně dlouhou dobu, naposledy ke konci roku 2014, kdy podporovala singl "Somebody to you", který nahrála společně se skupinou The Vamps. Letos show navštívila 10. února 2016, kde si s Ellen nejprve popovídála o focení photoshootu pro Vanity Fair, její inspiraci ke Kardashian a v poslední řadě o vztahu s Wilmerem. Poté následovalo její opět velice emotivní a procítěné vystoupení s písničkou "Stone Cold". Nesmím také vynechat pochvalu jejího krásných šatů a líčení. Moc jí to slušelo.

SHOW

Ellen_show_28529.jpgdemi-lovato-engagement-ring1.jpgEllen_show_28729.jpgdemi_lovato_0_1455204170.jpgEllen_show_28129.jpg

PERFORMANCE

Ellen_show_28429.jpgEllen_show_28329.jpgEllen_show_28229.jpgEllen_show_28329.jpgEllen_show_28629.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > The Ellen Degeneres Show | February 10th [13x]

Appearances: ZHT Radio with AJ | February 6th

23. února 2016 v 9:30 | Ivet |  APPEARANCES

Demi navštívila 6. února 2016 rádio ZHT, kde se konala premiéra a představení nového singlu, kterým se stává píseň "Stone Cold". V tento den byla píseň oficiálně propuštěna do rádií a Demi tímto oznámila, že nový klip bude právě k této písničce, což už bylo delší dobu očekáváno. Na krátké video, které Demi zveřejnila na svém instagramu a oznamuje tam světovou premiéru singlu se můžete kouknout zde.

ZHT_radio_28229.jpg
ZHT_radio_28129.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > ZHT Radio with AJ | February 6th [2x]

Candids: Demi Lovato shopping at Barneys New York in LA | February 3rd

23. února 2016 v 7:00 | Ivet |  CANDIDS

Demi Lovato ve středu 3. února byla stále v Los Angeles a tentokrát si zašla na nákupy do Barneys New York, což je obchodní dům nacházející se v části Beverly Hills. Demi s sebou měla také doprovod a to mladou zpěvačku Beu Miller, kterou můžete znát z X Factoru, když tam Demi byla jako porotkyně. Oběma to moc slušelo a je bezva, že si jsou tak blízké a tráví společný čas. Mimochodem Demi má opravdu překrásné auto :D. Určitě se koukněte na video.

shopping_286429.jpgshopping_286729.jpgshopping_285829.jpgshopping_286029.jpgshopping_282229.jpgshopping_285929.jpg

Appearances: iHeartMedia Music Summit in Los Angeles | February 2nd

23. února 2016 v 6:30 | Ivet |  APPEARANCES

Demi Lovato vystoupila začátkem února, konkrétně 2. února 2015 na akci iHeartMedia Music Sumit v Los Angeles, se svou písničkou "Stone Cold", která je nyní určena jako nadcházející singl a už 23. února se můžeme těšit na oficiální videoklip k písničce. Demi měla na sobě černý outfit, doplněný takovou béžovou bundičkou. Bohužel z vystoupení se neobjevily moc kvalitní videa.

Iheart_Radio_281029.pngIheart_Radio_28729.pngIheart_Radio_28229.jpgIheart_Radio_28529.pngIheart_Radio_28129.pngIheart_Radio_28929.png
Gallery link: Appearances > 2016 > iHeartMedia Music Summit in Los Angeles | February 2nd [13x]

Staying Strong: 365 days a year | 10th February

22. února 2016 v 22:00 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

10th February

Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail.
Nechoď tam, kam tě vede cesta, místo toho zamiř tam, kde žádná cesta není a zanech tam stezku.
- RALPH WALDO EMERSON

Někdy je jednodušší a bezpečnější následovat ostatní. Ale kdybychom nikdy nehledali nové krajiny či nápady, nikdy bychom neměli některou z úžasných novinek, které máme dnes. Kdyby si Thomas Edison nevěřil při výrobě elektřiny, nikdy bychom neměli světlo. Pokud by Rosa Parks nestála za tím, čemu věřila, neinspirovala by ostatní, aby udělali totéž. Máme možnost změnit svět, jestliže odmítáme naslouchat hlasu, který říká " nemůžeme" nebo " neměli bychom".

Cíl: Vymaňte se a začněte svou vlastní cestu --- inovujte. Přemýšlejte s nadhledem. Všechno je možné.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 9th February

22. února 2016 v 21:40 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

9th February

The greatest wealth is health.
Největším bohatstvím je zdraví.
- ROMAN POET

Zdraví je něco, co si za všechno bohatství na světě nemůžeme koupit. Dobře se starat o sebe a spolehnout se na své požehnání. Jsem vděčná, že jsem se dnes probudila, protože ne každý den je samozřejmý. Tak dlouho jsem brala zdraví za samozřejmost, které nám Bůh dává, ale zapomněla jsem jak jsem požehnaná, že jsem dnes naživu. Naše tělo je náš chrám. Zacházejte s ním jako se svatyní.

Cíl: Udělejte dnes něco dobrého pro své tělo. Jděte si zaběhat nebo jděte na túru nebo na jógu. Ale co je nejdůležitější, buďte vděční za život, který dnes žijete.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 8th February

22. února 2016 v 21:35 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

8th February

Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
Pouze ti, kteří budou riskovat, zacházet příliž daleko, mají možnost zjístit jak daleko se dá jít.
- T. S. ELIOT

Učíme se díky pokusů, díky snaze potlačit strach nebojácně a s přesvědčením. Je to lepší zkusit a neuspět, než si představit, to co by se mohlo stát. Takové cokdyby může být vysilující.

Cíl: Nedržte se zpátky od toho na čem vám záleží - uvidíte jak moc na sebe můžete dát; uvidíte jak daleko můžete jít. Dnes se snaž ze všeho nejvíce, mít život takový jaký chceš, tak, že si už nebudete muset budoucnost vyčítat. Co můžete udělat dnes, vytvoří život, který chceš zítra.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 7th February

22. února 2016 v 21:30 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

7th February

When you learn how to communicate with others, there is almost no problem you cannot solve together.
Když se naučíte, jak komunikovat s ostatními, není skoro žádný problém, který nemůžete vyřešit společně.

Lidé vždy nesouhlasí, protože žádní dva lidé nejsou stejní. Každý z nás přichází se svou vlastní složitou historii, která informuje, jak vidíme sami sebe a svět kolem nás. Kdysi jsem byla ohromena a frustrována, když jsem měla pocit, že nemohu stát s někým na stejné straně. Ale v průběhu času jsem si uvědomila, že pro lidské vztahy není důležité dohodnout se na všem - je to učení jak spolu mluvit i přes naše neshody.

Cíl: Láskyplně čelte kamarádovi nebo kolegovi, jestli máte něco na mysli. Neskrývejte věci, které vás naštvou, ale snažte se v klidu vymyslet způsob, cestu jak můžete společně napravit problémy. Vyjádřete, jak problém cítíte a najděte způsob, jak zabráníte tomu, aby se opakovaly.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 6th February

22. února 2016 v 21:25 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

6th February

I think scars are like battle wounds - beautiful in a way. They show what you´ve been throughand how strong you are for coming out of it.
Myslím, že jizvy jsou jako bojová zranění - svým způsobem krásná. Ukazují to, čím jste si prošli a jak silní jste z toho vyšli.

Jizvy jsou symbolem toho, že jsme zažili něco zásadního. Někteří z nás mají fyzické jizvy, které můžeme vidět; když se na ně podíváme, připomínají nám cestu, kterou jsme si prošli. Pro mnohé z nás jsou však jizvy neviditelné - jsou to metafory pro boj, který jsme bojovali a překonali.

Cíl: Přemýšlejte o svých jizvách, a jak vám pomáhaly formovat váš život k lepšímu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 5th February

22. února 2016 v 21:20 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

5th February

Weeping may endure for a night but joy cometh in the morning.
Pláč může vydržet přes noc, ale ráno příjde radost.
- PSALM 30:5

Někdy potřebujeme slzy, aby bylo možné získat přístup k nejhlubší radosti. Když jsou těžké časy, ujistěte se, že necháte pocítit zármutek. Nechte své slzy padat s vědomím, že vás přenesou a něco úžasného je na cestě k vám.

Cíl: Pokud jste smutní, bude to nějaký čas trvat, ale snažte si vzpomenout na radost, která bude nepochybně následovat. Pamatujte si, že je to pokaždé temnota před úsvitem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 4th February

22. února 2016 v 21:15 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

4th February

A problem is never solved without a solution. Better sooner than later!
Problém nikdy nemizí bez řešení. Lépe dříve než později!

Snažím se začít každý den tím, že dělám věci, které mě nejvíce znepokojují, protože se pak cítím silnější během celého dne. Když jsou naše starosti nebo úzkosti umlčeny, přesuneme se volně k lepším věcem.

Cíl: Postarejte se o všechny vaše nevyřešené problémy dnes - bez ohledu jaké. Zaručuji vám, že se budete cítit mnohem lehčí nejen dnes, ale možná i po zbytek týdne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 3rd February

22. února 2016 v 21:10 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

3rd February

My only advice is to stay aware, listen carefully, and yell for help if you need it.
Moje jediná rada je zůstat si vědomi, pozorně naslouchat a křičet o pomoc, pokud je budete potřebovat.
- JUDY BLUME

Neustále se vyvíjíme, rosteme, děláme chyby, zamilováváme se, máme zlomené srdce, rosteme a to stále znovu. Všechno, čím jsme si prošli, nám umožňuje, být více naživu, více živější a více radostnější. Nenechte strach nebo stud stáhnout vás dolů. Jděte dál, dále žijte.

Cíl: Postavte se jedné z vašich obav už dnes. Zkuste si vzpomenout na něco složitého, čím jste si prošli a co jste se z toho naučili. Jak jste docílili toho, aby jste byli silnější ?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 2nd February

22. února 2016 v 21:00 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

2nd February

If your heart is in your dream, no request is too extreme.
Pokud je vaše srdce ve snu, není to příliš extrémní žádost.
- PINOCCHIO

Vše na čem záleží je, že se budete následovat a řídit se tím, co máte rádi. Tak dlouho, jak budete ctít své nejvěrnější touhy, tady není žádný sen příliš velký. Ve skutečnosti, čím více budete snít, tím více radosti pozvete do vašeho života.

Cíl: Dovolte sami sobě mít největší sny už dnes, a najděte klid s vědomím, že tím, že o nich sníte, jste o jeden krok blíže k jejich realizaci.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)