Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Staying Strong: 365 days a year | 4th March

13. března 2016 v 17:15 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

4th March

Trust is a bond between two people that is found only when they are able to listen and undestand where the other person is coming from. That to me is the key to friendships and relationships.
Důvěra je pouto mezi dvěma lidmi, která je jen tehdy, když jsou schopni naslouchat a pochopit, od kud druhá osoba pochází. Pro mě je to klíč k přátelství a vztahům.

Vztahy mezi rodinou, přáteli, ostatními a kolegy jsou komplikované a plné poučných zkušeností. Nikdo nepřichází na tento svět s tím, že ví všechno. My všichni procházíme různými zkušenostmi, děláme chyby, máme úspěchy a pak děláme další chyby, z kterých se můžeme poučit. Schopnost důvěřovat a poslouchat lidi ve vašem životě, je základem veškerých zdravých vztahů, které jsou na nich postaveny.

Cíl: Když mluvíte s přáteli, ujistěte se, že opravdu posloucháte, co říkají, a nejste něčím jiným rozptylováni. Dlužíte jim to a budete chtít na oplátku to samé.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.