Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Červenec 2016

Others: Animations of the day #21

30. července 2016 v 22:23 | Ivet |  OTHERS

Animations of the day | #RipBuddy

Před pár dny, přesněji 26. července 2016 bylo výročí úmrtí malého pejska Buddyho, o kterého Demi loni v létě nešťastně přišla. Demi na něj stále nezapomněla a vyjádřila se k tomu na twitteru a na snapchat přidala i jeho fotku. Ráda bych i zde na blogu také vyjádřila menší vzpomínku pro tohoto malého andílka a k fotce, kterou Demi zveřejnila přidávám pár společných momentek s Demi a jeho samotnými. #RipBuddy #BuddyIsForeverInOurHeart

"One year since I lost you. I Love you Buddy. RIP to my baby boy Buddy. You will forever be my baby angel.
I miss you so much.. Wish Batman could´ve met his big brother."


Diary: My Diary | Částečný návrat & Dovolená

29. července 2016 v 10:37 | Ivet |  MY DIARY

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

když jsem si dneska přečítala své předešlé deníčky, kde jsem psala o tom, že všechno bude jako dříve o pár týdnů později jsem na blog dávala hiatus a poté jsem oznámila opět svůj návrat. Uběhla nějaká doba po kterou jsem opět a zase nebyla aktivní a už se za sebe stydím, že píšu zase článek s podobným tématem.

Od nového roku se mi všechno bortí pod rukama. Mám pocit, že na co šáhnu je špatně a nic se mi nedaří. Škola, kde jsem v druhém semestru nezvládla několik zkoušek a budu muset některé předměty opakovat. Zároveň nejsem přijatá na obor, na který jsem se hlásila, protože se už příští rok neotevírá a je zrušen. Díky opakování některých předmětů budu nějakým způsoben studovat zároveň dva ročníky. (proč si to ještě více neztížit že :D.) Rodina - můj taťka koncem června utrpěl pád na kole, kdy musel jít na operaci s kolenem a několik týdnů nemohl skoro nic dělat. A tak jsem přebrala všechno co dělal on já. Starání se o zahradu, částečné nakupování. Jako jediná kdo má v rodině řidičák jsem jezdila s taťkou po doktorech a zařizovat spoustu věcí atd.

Nechci tady vyjmenovávat ani si stěžovat na všechno, ale je pravda, že ten tlak na mě dolehl a chvilkama jsem myslela, že to všechno vzdávám. Možná byla chyba vynechat právě blogování, jedinou věc, která mě v poslední době naplňovala. Zkrátka teď situace se uklidnila a já chci druhou polovinu roku prožít naplno a začít nějakým způsobem od znova. Tuto větu jsem si řekla v pondělí, kdy jsem plánovala comeback na blog a v ten samý den mi rodiče oznámili, že tento týden odjíždíme na dovolenou ... tzn. rychlé balení, uklízení, přípravy a opět na blog skoro žádný čas.

Konkrétně odjíždím tuto neděli (31.7.) a kdy se vracím prozatím nevím. Jedeme nejprve na Vysočinu v ČR a poté následně na Slovensko, kde se moc těším. Tato menší dovolená by měla trvat buď týden, nebo dva. A jak to bude na blogu?

Pokusím se za ty dva dny volna, které mi zbývají oběhnout všechny affs. Zároveň se moc omlouvám za mou neaktivitu ohledně obíhání. Doufám, že to pochopíte. Vyhodnotit kontrolu a náběr a přednastavit alespoň na každý den jeden článek (nic ale neslibuju), protože dohnat všechno aktuální momentálně nestihnu.

V poslední řadě mám ještě otázku. Chystám na blog nový layout, ale Demi má v poslední době tolik nových fotek, shootů a já nevím jaký layout mám vytvořit. Budu ráda kdyby jste mi do komentu dali nějaký návrh, pokud máte. Já osobně si myslím, že by bylo super vytvořit nějaký "Summer design", nebo s tématikou "Future Now Tour". Co myslíte vy ?

Děkuji za přečtení článku a pochopení.

PHOTO OF THE MONTH | KONTROLA A NÁBĚR AFFILIATES


Photo Of The Month - Summer 2016

25. července 2016 v 23:39 | Ivet |  PHOTO OF THE MONTH

Po delší době se hlásím s novým článkem a tentokrát je to jako každý měsíc anketa o novou fotku měsíce. Jelikož jsem však začátek měsíce promeškala, rozhodla jsem se udělat takovou letní edici tzn. že spojím Červenec a Srpen do jednoho hlasování. Jelikož je léto, spousta dětí jezdí na tábory, užávat si prázdniny a tak mě napadlo použít fotky z natáčení filmu "Camp Rock", kde si Demi zahrála v hlavní roli Mitchie. Vybrala jsem její momentky jak z prvního dílu, tak také z druhého. Hlasování tedy trvá až do konce měsíce Srpna a anketa je jako vždy v celém článku. Děkuji všem co se zapojí.


News: New single "Body Say" (Audio)

3. července 2016 v 21:00 | Ivet |  NEWS UPDATE

Demi Lovato strávila v posledních pár dnech hodně času v nahrávacím studiu. Již v několika rozhovorech se zmínila, že skládá novou tvorbu a určitě během turné "Future Now Tour", které již započalo uslyšíme novou hudbu. Během prvního koncertu v Atlantě (29.6.) Demi předvedla novou píseň s názvem "Body Say".

Později Demi prostřednictvím svých sociálních sítí uvedla, že jako oficiální singl vyjde již 1. července 2016. (Stejné datum vydání jako singl "Cool For The Summer"). O den dřive (29.6.) byl už zveřejněn cover singlu a Demi si také změnila vzhledy svých účtů. Demi se také k propuštění singlu vyjádřila na twitteru:

"Napsala jsem a nahrála ‪#‎BodySay‬ před pár týdny a chtěla jsem,aby jste to slyšeli okamžitě. Jaký má smysl nadále čekat."

Píseň byla tedy propuštěna brzy ráno 1. července na Spotify. Jsou spekulace, o tom, že by mohla být zároveň prvním oficiálním singlem (videoklipem), z jejího připravovaného 6. studiového alba, ale pár zdrojů toto tvrzení vyvrátilo. Jisté prozatím je pouze to, že je to určitě píseň z nového alba.

Co se týká samotné písničky, jedná se o takový "sexy song", který mě osobně na první poslech nezklamal, ale ani nenadchl. Zařadila bych jí k těm jednodušším písním, s lehkým rytmem. Máme možnost slyšet tu jemnější stránku Deminého hlasu. Refrén písničky je určitě chytlavý. A jak se líbí píseň Vám ? Chtěli by jste i klip ?

Edit: Demi Lovato už na svém oficiálním Vevo účtu zveřejnila originál audio nahrávku.


Kontrola + Náběr Affiliates (Summer 2016)

3. července 2016 v 20:30 | Ivet |  AFFILIATES

KONTROLA + NÁBĚR AFFILIATES


Začalo nám léto, prázdniny a tak je na čase to tady opět pořádně rozjet. První polovina roku se mi totiž moc nevydařila co se týká blogu, i mého osobního života. ( Více se rozepíšu ještě v deníčku, který výjde v pondělí ). Poslední kontrola byla v zimě loňského roku a za tu dobu Vás hodně odešlo, ale i přišlo a já bych ráda věděla, kdo by se se mnou a tímto blogem chtěl i nadále zůstat kamarád. :)

Budu moc ráda, když se Vás co nejvíce zapíše, ale na druhou stranu pochopím, když už nadále nebudete chtít být Affs, protože z mé strany byla aktivita co se týká obíhání a komentování dá se říci, že dokonce nulová. Když nebudete chtít být nadále spřáteleni, napište mi také do komentářů ať vím s kým mám a nemám počítat. Budu tentokrát vytvářet i nové ikonky, tak budu ráda, když napíšete koho chcete mít na ikonce.

Zároveň nechávávm také otevřený náběr. Vyhodnocení bude za dva týdny. (3.7. - 17.7. 2016)

Pro staré affs:
 1. Jméno + adresa blogu
 2. Chceš být nadále aff, proč ? (pokud ne, dále nevyplňuj)
 3. Koho chceš na ikonku?

Pro nové affs:
 1. Jméno + adresa blogu
 2. O čem je váš blog
 3. Proč chceš spřátelit ?
 4. Koho chceš na ikonku
 5. Máš rád/a Demi Lovato (nepovinné)

KONTROLA BUDE UKONČENA 17. 7. 2016 !

KONTROLA A NÁBĚR PRODLOUŽENA DO 30.7. 2016 !!


Appearances: Good Morning America "Summer Concert Series" | June 24th

3. července 2016 v 19:36 | Ivet |  APPEARANCES

Den poté co Demi dorazila do New Yorku, 24. června se opět zúčastnila letošních "Summer Concert Series" pořádané GMA stejně jako týden předtím. Tentokrát byla speciálním hostem na koncertu Brada Paisleyho a společně zazpívali jejich společný nejnovější hit "Without A Fight". Demi vystoupila v krásných minišatech, po celou dobu se jen usmívala a vystoupení si užila. Pro pozorné posluchatele, si můžete všimnout, že Demi trošku popletla text, ale oba ve zpěvu pokračovali dále a vystoupení se jim moc povedlo.

GMA_series_2811229.jpgGMA_series_287129.jpgGMA_series_2811129.jpgGMA_series_2811529.jpgGMA_series_2810929.jpgGMA_series_283229.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > Good Morning America "Summer Concert Series" | June 24th [116x]

Candids: Demi Lovato at LAX and JFK Airport | June 23rd

3. července 2016 v 18:59 | Ivet |  CANDIDS

Demi Lovato přibližně týden strávila v Los Angeles a brzy ráno 23. června 2016 se vracela zpět do New Yorku, kvůli svému vystoupení s Bradem Paisley na Summer Concert Series. První fotky pochází z mezinárodního letiště LAX, kde Demi zachytili paparazzi a ptali se jí na to proč si Demi chtěla zrušit účty, nacož Demi vůbec nereagovala. O pár hodin později už byla na letišti JFK v New Yorku. Demi na sobě měla jednoduchý outfit, džíny, tričko s potiskem, sluneční brýle a velkou červenou kabelku. Na fotky i video se můžete kouknout níže.

LAX AIRPORT

LAX_Airport_28429.jpgLAX_Airport_28829.jpgLAX_Airport_281229.jpgLAX_Airport_282329.jpgLAX_Airport_282229.jpgLAX_Airport_281929.jpg
Gallery link: Candids > 2016 > Demi Lovato at LAX Airport | June 23rd [23x]

JFK AIRPORT

JFK_Airport_283229.jpgJFK_Airport_283029.jpgJFK_Airport_282329.jpgJFK_Airport_28829.jpgJFK_Airport_282229.jpgJFK_Airport_281629.jpg
Gallery link: Candids > 2016 > Demi Lovato at JFK Airport | June 23rd [32x]

Appearances: Good Morning America "Summer Concert Series" | June 17th

3. července 2016 v 15:09 | Ivet |  APPEARANCES

Každoročně koná program Good Morning America, sérii koncertů "Summer Concert Series", které se letos konaly v Central Parku, NY. Po dvou letech se v pátek 17. června na pódiu objevila opět i Demi Lovato, která vystoupila se svými největšími hity, jako je např. "Cool For The Summer", "Stone Cold" společně s Bradem Paisley, nebo "Confident". Za tuto píseň také obdržela platinu, o čemž mluvila v krátkém rozhovoru stejně jako o své spolupráci s Nickem, jejich turné "Future Now" a v poslední řadě o spolupráci s Bradem, kde oba potvrdili, že o týden později společně v rámci těchto koncertů zazpívají píseň "Without A Fight". Z vystoupení se objevilo spoustu kvalitních videí i fotek, tak si je určitě nenechte ujít.

INTERVIEW

GMA_performance_2819929.jpgGMA_performance_2819129.jpgGMA_performance_2820029.jpgGMA_performance_2810829.jpgGMA_performance_284429.jpgGMA_performance_2819129.jpg

PERFORMANCE

GMA_performance_2822429.jpgGMA_performance_2813829.jpgGMA_performance_2815729.jpgGMA_performance_287429.jpgGMA_performance_288729.jpgGMA_performance_2816229.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > Good Morning America "Summer Concert Series" | June 17th [240x]
Set list:
 1. Confident
 2. Stone Cold
 3. Cool For The Summer
 4. For You
 5. Neon Lights


Staying Strong: 365 days a year | 3rd July

3. července 2016 v 14:33 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

3rd July

Every child is an artist. The problem is how to remain an artist once he grows up.
Každé dítě je umělec. Problém je v tom, jak zůstat umělcem až vyroste.
-PABLO PICASSO

Udržet si smysl pro nevinnost, mládí a svobodu je životně důležité pro to, zůstat šťastným. Všichni jsme umělci, kterým byla dána vlastní síla vytvářet a formovat vlastní životy. Měj toto na paměti a nikdy neztrať smysl pro bezstarostný úžas a zvídavost o sebe a svět kolem nás.

Cíl: Dospívání neznamená, že se budete muset vzdát svých zálib, abyste se stali dospělým. Nechte si čas na věci, které vás vždy potěší.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 2nd July

3. července 2016 v 14:30 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

2nd July

When we see men of a contrary character, we should turn inward and examine ourselves.
Když vidíme muže opačného charakteru, měli bychom se obrátit do svého nitra a prozkoumat sami sebe.
-CONFUCIUS

Často, když nás obtěžuje jednání nebo chování druhých, je to odraz něčeho, s čím se potýkáme. Máme tendenci vidět zrcadlový odraz našich bojů v někom jiném. Kdybychom to uznali a řešili především u sebe, nebudeme promítat naše bitvy na ostatní. Je to zajímavé, když sáhneme hluboko a zeptáme se sami sebe, co nás trápí. Někdy je to, co zjístíme docela zajímavé.

Cíl: Jaký charakter nebo kvalita přítele nebo člena rodiny Vás přivádí k šílenství? Přemýšlejte o tom, jak by to mohlo souviset s vámi, uvědomte si to a začněte na tom pracovat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Staying Strong: 365 days a year | 1st July

3. července 2016 v 14:25 | Ivet |  STAYING STRONG: 365 days a year

1st July

Life is short, so you have to do what you love. There´s no time to waste.
Život je krátký, tak dělejte to, co máte rádi. Není času nazbyt.

Živě si vzpomínám, že když mi bylo 5 let, chtěla jsem být superstar - být příští Shirley Temple. Zamilovala jsem se do zpěvu, tance a herectví a byla jsem rozhodnuta to dělat. Jsem vděčná, že jsem začala snít svůj velký sen v tak brzkém věku, protože mi to umožnilo soustředit se přesně na to, co jsem chtěla. Bez ohledu na to, kolik je vám let, měli byste jít za svým snem. Sny se neplní, když budete jen sedět a čekat, že se stanou. Nikdy to není dokonalé a nikdy to nemůže být jen takové, jak si představujete. Ale musíte udělat to, co vám dělá radost.

Cíl: Přestaňte odkládat důležité sny. Dělejte co můžete, abyste jich dosáhli.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Source: Book Staying Strong: 365 days a Year | Translated: by Ivet (admin)

Photo Of The Month - Červen 2016 (vyhodnocení)

1. července 2016 v 23:51 | Ivet |  PHOTO OF THE MONTH

Tímto článkem bych uzavřela školní rok, vyhodnotím poslední anketu měsíce v posledním školním měsíci červnu. Do této hlasování se zapojilo asi nejvíce lidí za celou dobu co jsem zavedla tyto ankety, za což bych chtěla moc poděkovat. Celkem Vás hlasovalo 21 a pro vítěznou fotku se vás většina shodla. Během června jsem dala na výběr Demi v outfitech se vzorem rtěnek a nejvíce se Vám líbila fotka č.3, která pochází z letošního roku, z koncertu AOL.

Fotka měsíce Červen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 23.8% (5), fotka č.2 - 9.5% (2), fotka č.3 - 57.1% (12), fotka č.4 - 9.5% (2)

Appearances: The Late Show with Stephen Colbert | June 16th

1. července 2016 v 16:05 | Ivet |  APPEARANCES

Demi Lovato společně s Nickem Jonasem, navštívili 16. června 2016 show "The LAte Show with Stephen Colber", poskytnout rozhovor, který se hlavně věnoval jejím společným turné Future Now Tour. Demi však přijela o něco dříve aby natočila a zazpívala během 30. sekund národní hymnu. Stephen tam říká, že je to zvykem před každou show si zazpívat hymnu. Další videa už jsou se samotným rozhovorem. Kromě turné Demi a Nick mluví o tom, proč mají tolik fotek v koupelně nebo ve sprše, Demi také zmiňuje její první roli v Barney & Friends, o nahrávaní singlu "Gonna Get Caught" a spoustu dalšího.

The_Late_Show_with_Stephen_Colbert__281329.jpgThe_Late_Show_with_Stephen_Colbert__28929.jpgThe_Late_Show_with_Stephen_Colbert__281429.jpgThe_Late_Show_with_Stephen_Colbert__281029.jpgThe_Late_Show_with_Stephen_Colbert__28529.jpgThe_Late_Show_with_Stephen_Colbert__28229.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > The Late Show with Stephen Colbert | June 16th [14x]


Candids: Demi Lovato outside The Late Show With Stephen Corbert studios, NY | June 16th

1. července 2016 v 15:19 | Ivet |  CANDIDS

Demi Lovato z LA přecestovala do New Yorku, kde jak už jsem dříve zmínila Demi čekalo pár akcí a jednou z nich je účast v show "The Late Show with Stephen Colbert." Demi společně s Nickem Jonasem ve čtvrtek 16. června navštívili tuto show aby poskytli kratší rozhovor. První fotky, jsou candids fotky z příchodu Demi, kdy šla ještě před samotným vysíláním natočit jednu krátkou ukázku a v druhé várce fotek je Demi už v krásných červených šatech i s Nickem Jonasem, kdy jsou společně před studiem. Oba si našli čas i na fanoušky a objevilo se spoustu fotek.

ARRIVING THE LATE SHOW

Arriving_282929~0.jpgArriving_284729~0.jpgArriving_285129.jpgArriving_285229.jpgArriving_28229~1.jpgArriving_28329~1.jpg

OUTSIDE THE LATE SHOW

Outside_The_Late_Show_2817329.jpgOutside_The_Late_Show_2817129.jpgOutside_The_Late_Show_2814329.jpgOutside_The_Late_Show_2813129.jpgOutside_The_Late_Show_281429.jpgOutside_The_Late_Show_2817729.jpg

WITH FANS

with_fans_281229~1.jpgwith_fans_28429~4.jpgwith_fans_28129~5.jpgwith_fans_28529~3.jpgwith_fans_281629~0.jpgwith_fans_28329~3.jpg
Gallery link: Candids > 2016 > Demi Lovato with fans in NY | June 16th [32x]

Personal video: Demi Lovato's snapchat story #8

1. července 2016 v 15:04 | Ivet |  PERSONAL VIDEO

Personal video: Demi Lovato's snapchat story #8

V tomto článku bych ráda opět shrnula veškeré fotky a videa, které Demi za uplynulý měsíc přidala na svůj snapchat. Připomínám pro ty, kteří by Demi chtěli sledovat, je tam pod jménem: ddlovato. Demi přidávala fotky např. ještě když se loučila se svou prababičkou, která zemřela, ale i také ještě pár šťastných momentek s Wilmerem, či přáteli. Nejvíce mě zaujaly fotky, kde fotila nový shoot, kterého jsme se ještě prozatím nedočkali a v poslední řadě přidala spoustu fotek i z posilovny, kterou v poslední době navštěvovala hodně často.

109~0.jpg149.jpg146.jpg132.jpg182.jpg
184.jpg
Gallery link: Personal photos > 2016 > Snapchat story [96x]