Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Leden 2017

News: Demi Lovato Is Working On New Music With Diane Warren

27. ledna 2017 v 17:48 | Ivet |  NEWS UPDATE

V posledních pár měsících se hodně spekulovalo o tom jak Demi Lovato bude trávit letošní rok a zda plánuje novou hudební tvorbu. Po skončení velmi úspěšného turné "Future Now Tour", na kterém Demi spolupracovala se svým nejlepším kamarádem Nickem Jonasem totiž na twitteru oznámila, že si chce v roce 2017 od hudby a pozornosti médii odpočinout a později se více věnovat své charitativní činnosti. Na dotaz fanynky, kdy se dočkáme jejího 6. alba odpověděla, že dříve než roku 2018 novou hudbu očekávat nemáme.

"So excited for 2017. Taking a break from music and the spotlight.. I am not meant for this business and the media."

S touto zprávou rozhodně nepotěšila své Lovatics, a už to vypadalo, že s její hudební kariérou to nevypadá moc dobře. Demi si to, ale hodně brzy rozmyslela a nyní tráví spoustu času ve studiu nahráváním nových písniček. Hlavní motivací a povzbuzení je rozhodně její první nominace na letošní udílení velice významných hudebních ocenění Grammy, po kterých si určitě uvědomila, že fanoušci zkrátka její hudbu milují. <3

"I'm in the studio right now," she confirmed. "I don't know when I'll release it. I'll release it when it's ready."

Demi nahrávala novou tvorbu už během turné, ale nyní je ve studiu s legendární a velmi známou hudební skladatelkou Diane Warren, která již napsala spoustu hitů zpěvákům jako je Elton John, Mariah Carey, Beyoncé, Lady Gaga, Christina Aguilera a spousta dalších. Není to poprvé, kdy spolu Demi a Diane spolupracují. Diane napsala také píseň "Heart By Heart", kterou Demi nahrála pro film "The Mortal Instruments: City of Bones".

Samotná Diane zveřejnila na svém twitteru společenou fotku s Demi, kdy byly poprvé společně v novém studiu a naopak Demi se podělila o jejich fotku na snapchatu a na instagram stories nám také exkluzivně poskytla krátkou ukázku z jejího nahrávaní. Demi jí ukázala jaký neuvěřitelný hlas má a co vše dokáže. Album "Confident" co se týče vokálů je neuvěřitelné, ale tato krátka ukázka dokazuje, že její nová tvorba bude ještě o další krok napřed a lepší.

"First session in da new studio!! @ddlovato showing em how it's done!!! #Smashes"Candids: Demi Lovato leaving the DNCE concert at The Belasco Theatre in Los Angeles, CA | 18.1.2017

27. ledna 2017 v 16:40 | Ivet |  CANDIDS

Demi se svým novým přítelem Bombou si zašla na koncert skupiny DNCE, ve které působí jako hlavní zpěvák jeden z jejich nejlepších přátel a zároveň bývalý přítel Joe Jonas. Koncert se konal ve středu večer 18. ledna v The Belasco Thatre v Los Angeles a na fotkách můžete vidět jak tento pár po koncertu odjíždí. Demi na sobě měla černé legíny, tričko a bundu se stříbrnými pruhy na rukávech a opět vyžehlené vlasy. Také si můžete všimnout, že řidiče a společnost jim dělal Demin adoptivní táta Eddie.

Leaving_Dnce_Condert_28329.jpgLeaving_Dnce_Condert_281229.jpgLeaving_Dnce_Condert_281329.jpgLeaving_Dnce_Condert_28829.jpgLeaving_Dnce_Condert_281929.jpgLeaving_Dnce_Condert_281729.jpg

Appearances: The Smurfs: The Lost Village press conference in Los Angeles, CA | 18.1. 2017

22. ledna 2017 v 16:49 | Ivet |  APPEARANCES

Naše kráska Demi Lovato se v letošním roce objevila na první veřejné akci, kterou je konference k filmu "The Smurfs: The Lost Village" ( v překladu Šmoulové: Zapomenutá Vesnice). Sony Pictures svou první konferenci k tomuto animovanému filmu uspořádalo v Los Angeles, dne 18.1. 2017.

Demi Lovato, jak víme propůjčila svůj hlas jedné z hlavních postav Šmoulince, a proto i ona byla mezi zúčastněnými této konference. Na sobě měla překrásné, vzorované, červené šaty. Vypadala opravdu fantasticky. Spolu s Demi se na akci objevil i další dabující Joe Manganiell, a také ředitel Kelly Asbury. Společně se zúčastnili menšího Q&A, kde odpovídali na pár otázek.

Smurf_conference_281029.jpgSmurf_conference_282329.jpgSmurf_conference_282629.jpgSmurf_conference_281729.jpgSmurf_conference_28729.jpgSmurf_conference_28129.jpg

Během konference si Demi udělala čas i na pár rozhovorů. Pro stanici ET prozradila, že uvažovala o návratu k herectví, ale momentálně má mnoho tetování a trvalo by mnoho času je zakrývat. Také teď má spoustu nových projektů včetně nové hudby. Prozradila, že tráví hodně času ve studiu a snaží se přijít a to, o čem chce aby další její album bylo. Také padla otázka na její nominaci na Grammy. Demi odpověděla, že je stále nadšená, ale prozatím si ještě nevybrala šaty na toto udílení.

Nezapomněla ani povykládat o tom jaké bylo propůjčit svůj hlas této velmi známe postavičce. Demi byla spokojená, protože nemusela pokaždé projít všemi změnami jako je při herectví např. úprava vlasů, make-up. Bylo pro ní příjemné přijít, taková jaká je a pouze si hrát s jejím hlasem a bavit se. (Video s rozhovorem naleznete v celém článku.)

V závěru připomínám, že premiéra tohoto filmu "The Smurfs: The Lost Village" bude již 7.dubna 2017.

Smurf_conference_28329.jpgSmurf_conference_28229.jpgSmurf_conference_28629.jpgSmurf_conference_28429.jpgSmurf_conference_282929.jpgSmurf_conference_282829.jpg

News: Demi Was Nominated For iHeartRadio Music Awards!

21. ledna 2017 v 16:00 | Ivet |  NEWS UPDATE

Ve středu 4. ledna 2017 byly zveřejněny kompletní nominace pro letošní udílení cen iHeartRadio Music Awards a náš idol Demi Lovato byla nominována společně s námi fanoušky Lovatics v jedné z kategorií a to konkrétně v "Best Fan Army" (neboli nejlepší fanouškovská základna).

Demi v této kategorii soutěží s dalšími 13 umělci, z nichž do top 5 byli umístnění - Selenators (Selena Gomez), Harmonizers (Fifth Harmony), Beliebers (Justin Bieber), 5SOSFam ( Five Second Of Summer) a my Lovatics (Demi Lovato).

Jak můžete Demi podpořit svým hlasem?
Až 50 hlasů denně můžete rozesílat prostřednictvím sociálních sítí, konkrétně přes twitter, instagram a také facebook. Stačí do svého příspěvku uvést tři hashtagy: #BestFanArmy #Lovatics #iHeartAwards. Každý tento příspěvek má hodnotu jednoho hlasu a jak jsem zmínila denně můžete poslat max. 50 hlasů z jednoho účtu.

Slavnostní udílení těchto cen se bude konat 5. března 2017 v Los Angeles. Také se samotné udílení bude vysílat živě, pravděpodobně na kanálech TBS a TNT. Zatím Demi nepotvrdila zda se udílení cen zúčastní. Veškeré novinky dodám hned jakmile se objeví.

Video: Demi Lovato Reacts to Her 'Rewarding' First Grammy Nomination

21. ledna 2017 v 12:00 | Ivet |  OTHERS VIDEO

Demi Lovato Reacts to Her 'Rewarding' First Grammy Nomination

Demi poprvé od své nominace zareagovala veřejně na svou první nominaci na letošní udílení cen Grammy. Doposud své nadšení sdílela jen prostřednictvím sociálních sítí. (Její příspěvky a více informaci o nominaci si můžete přečíst zde). O tom jak se o samotné nominaci dozvěděla a co pro ní znaméná se otevřela v krátkém rozhovoru pro Billboard, který natočila během svého týdenního pobytu v Keňi.

Demi říká, že se moc těší na letošní udílení, čímž zároveň nepřímo potvrdila, že se na této akci objeví. Poté říká, že se o nominaci dozvěděla brzy ráno, když jí volal její manažer Phil, který jí tuto novinku oznámil. Dále zmínila co pro ní samotná nominace a také vypráví o svém albu "Confident", které je na tyto ceny nominováno. Nepřemýšlela o tom, jaký by mohlo mít konečný úspěch, ale o samotném průběhu od vydání alba. Dala do alba všechno a je pro ní neuvěřitelný pocit být nominována na ceny Grammy.

"Whenever you make an album you don't think about the end result, you're thinking about the process. And you're putting everything into it, so to be nominated for an award for the album is just an incredible feeling and it's really, really rewarding."


Candids: Demi Lovato leaving LAX Airport in Los Angeles | 15.1.2017

21. ledna 2017 v 10:00 | Ivet |  CANDIDS

V neděli 15. ledna 2017 Demi dorazila zpět do Los Angeles ze svého týdenního pobytu v Keňi (Afrika), kde byla společně se svými přáteli. Demi přistála na LAX letišti, kde jí zachytilo několik paparazzi, kteří jí nejprve přivítali, ale také měli nějaké narážky na nově zvoleného prezidenta Donalda Trumpa. Přišlo mi to od nich dost vlezlé a jak jde vidět Demi na ně neměla náladu a nechtěla se fotit. Na sobě měla krásnou pohodlnou teplákovou soupravu, sluneční brýle a kšiltovku. Málem bych jí ani nepoznala, můžete si všimnout, že má také sluchátka od značky JBL, se kterou nově spolupracuje.

Leaving_281929~0.jpgLeaving_282229~0.jpgLeaving_28929~1.jpgLeaving_281329~1.jpgLeaving_28529~3.jpgLeaving_28629~1.jpg

DEMI LOVATO LEAVING THE LAX AIRPORT, LA | JANUARY 15TH


Gallery Update: Demi Lovato with friends in Kenya | 7.1. - 14.1. 2017

20. ledna 2017 v 8:00 | Ivet |  GALLERY UPDATE

Jak jsem informovala v předešlém článku Demi za doprovodu svých nejbližších přátel se rozhodla navštívit své oblíbené místo v Africe a tím je Kenya. Hned první den po jejích příletu 7.1. 2017 společně navštívili "David Sheldrick Wildlife Trust". Po návštěvě této organizace, se všichni přesunuli do Masai Mara rezervace, která patří mezi nejvýznamnější rezervace na světě, kde žijí Maasai kmeny. Během cesty tam, ještě udělali menší zastávku v základní škole "Enelerai", ve které byla již během své první cesty v roce 2013. Demi všichni mile přivítali a uspořádali přivítání, ve kterém dostala jako dárek kozu.

Kenya_Trip_285229.jpgKenya_Trip_286929.jpgKenya_Trip_286829.jpgKenya_Trip_283629.jpgKenya_Trip_282829.jpgKenya_Trip_281429.jpg

Všichni byli během pobytu ubytování na Bogani, v tzv. Tended Campu. Druhý den, tedy 8.1. dorazila za Demi i její nejlepší kamarádka Marrisa, která s nimi neletěla hned první den. Tohoto dne Demi pomáhala především nosit vodu z řeky Mara do vesnice, aby tím pomola ženám, které musely denně chodit dlouhou a náročnou cestu pro vodu. Voda z řeky se nosí na zádech a slouží jako pitná voda pro všechny žijící ve vesnici. Po obědě Demi a ostatní pomáhali s výstavbou budov a nových škol, aby měli lepší prostředí pro studium a také lepší bydlení.

Kenya_Trip_285329.jpgKenya_Trip_281929.jpgKenya_Trip_281229.jpgKenya_Trip_285529.jpgKenya_Trip_284629.jpgKenya_Trip_283029.jpg

S výstavbou pomáhali i třetí den (9.1), a kromě toho byli také navštívit nějaký místní trh a také kliniku "Baraka Health Clinic and Medicinal Garden". Po náročném dni ve večerních hodnách se byla Demi s přáteli podívat na místní klučičí pěvecký sbor, který pro Demi připravil překvapení a všichni zazpívali dvě její písničky a to hit "Confident" a "Stone Cold".

Kenya_Trip_28629.jpgKenya_Trip_282129.jpgKenya_Trip_282029.jpgKenya_Trip_281629.jpgKenya_Trip_28429.jpgKenya_Trip_281729.jpg

Appearances: The David Sheldrick Wildlife Trust, Kenya | 7.1.2017

19. ledna 2017 v 17:35 | Ivet

Demi Lovato v roce 2013 oslavila své 21. narozeniny v Keňi, kde se jí natolik líbilo, že se toto místo stalo jejím nejoblíbenějším a dokonce si nechala udělat na památku tetování Afriky. Téměř po čtyřech letech se Demi rozhodla na toto místo vrátit společně za doprovodu svých nejbližších přátel, mezi kterými jsou zpěvačka Sirah, Kelsey Kershner, Lauren Einbinder, Spencer West, David Johnson, Ryan Bolton, John Taylor, Natalie Martin, Matthew Scott Montgomery, Jill Powell a bodyguard Max. (Doufám, že jsem nikoho nevynechala). V Nairobi v Keňi přistáli ráno dne 7. ledna 2017.

Demi nezapomněla všechny významné okamžiky dokumentovat na svých sociálních sítích a proto si níže můžete prohlédnout hned pár fotek z jejich příletu.

Kenya_Trip_284729.jpgKenya_Trip_284929.jpgKenya_Trip_285029.jpgKenya_Trip_285129.jpgKenya_Trip_284829.jpgKenya_Trip_285229.jpg
Gallery link: Others > 2017 > Kenya | January 7th - January 14th, 2017 [74x]

Tento první den Demi s ostatními navštívili organizaci "David Sheldrick Wildlife Trust", která se zabývá ochranou volně žijících zvířat v Keňi, zejména tedy o slony, kteří mají velké riziko vyhynutí. Demi si velmi oblíbila malá slůňata, o které se v organizaci starali, jelikož jejich matka byla zabita pytláky. Na fotkách můžete vidět slůně jménem Luggard, které si s Demi hrálo a dokonce jí chtělo sundat brýle.

The_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_281629.jpgThe_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_28629.jpgThe_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_281329.jpgThe_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_281429.jpgThe_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_281529.jpgThe_David_Sheldrick_Wildlife_Trust_28129.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > The David Sheldrick Wildlife Trust | January 7th [10x]

Video: Demi Lovato's first time training with Taran

19. ledna 2017 v 16:23 | Ivet |  OTHERS VIDEO

VIDEO: Demi Lovato's first time training with Taran

Demi Lovato v posledních měsících hodně trénuje bojová umění, a také navštěvuje posilovnu. Asi před měsícem se rozhodla vyzkoušet opět něco nového a to je její první trénink s Taranem Butlerem, který trénuje střelbu s palných zbraní. Demi s ním spolupracovala už během natáčení jejího klipu k písničce "Confident", aby věděla jak tyto zbraně používat a nyní se objevilo i video z jejího nedávného tréninku, který probíhal zřejmě ke konci roku 2016.

V samotném videu můžete vidět pár fotek, z tréninku a poté záběry jak Demi trénuje střelbu. Vystřídá celkem dvě zbraně. Aby video nebylo tak krátké bylo obohaceno i o několik záběru z klipu "Confident", o kterém jsem se už zmiňovala.


News: Demi Was Nominated For A Grammy!

18. ledna 2017 v 19:43 | Ivet |  News

Všichni Lovatics, moc dobře víme, že jedním ze snů naší Demi Lovato je jednou získat nominaci, či samotné ocenění za svou tvorbu v rámci nejvíce prestižních hudebních cen Grammy.

Během loňského ročníku udílení těchto cen (15.2.2016) se ji splnila část tohoto snu. Byla totiž pozvána jako účinkující na speciální "Tribute Show" na počest zpěváka Lionela Richie, od něhož zazpívala píseň "Hello" a vůbec poprvé se tak zúčastnila tohoto udílení cen.

V prosinci roku 2016, konkrétně dne 6.12 byl zveřejněný kompletní seznam všech nominovaných pro letošní 59. ročník udílení cen Grammy a Demi to dokázala!!! Získala svou první nominaci a to v kategorii "Best Pop Vocal Album", se svým nejnovějším albem "Confident". Demi je nominovaná v této kategorii společně se zpěváky - Justin Bieber, Sia, Ariana Grande a Adele.

"Probudily mě ty nejúžasnější novinky VŮBEC!!!!!! Woow ... děkuji mnohokrát za @RecordingAcad!!!!!!!!!!!!!! #GrammyNominations"

"Mimochodem" .... je to ČEST být nominovaná společně s @Adele @Sia @justinbieber & @ArianaGrande!!!!!!"

"Stále nemůžu uvěřit, že jsem byla NOMINOVANÁ NA GRAMMY... nemáte ani ponětí, jak neuvěřitelně vděčná a šťastná jsem .... woow...štípněte mě"

"Nikdy nezapomenu na tento de. Jdu do postele se snem, který se stal skutečností po tolika letech ...#poctěna, #vděčná, #neskutečné"

Photoshoot: JBL Brand Ambassador (2016)

16. ledna 2017 v 15:00 | Ivet |  PHOTOSHOOTS

Demi Lovato se stala novou tváří neboli ambasadorkou sluchátek značky JBL. S touto značkou, která kromě sluchátek vyrábí různé reproduktory a další hudební příslušenství spolupracuje také Nick Jonas a skupina DNCE s hlavním zpěvákem Joem Jonas. Demi se součástí týmu stala v listopadu loňského roku (2016).

Na úvod se objevila zcela nová první fotka z photoshootu pro tuto značku, kde má Demi jedny ze sluchátek, které tato značka nabízí. Kromě toho by se Demi měla v rámci této spolupráce podílet na marketingu, sociálních programech a v následujících měsících se také podílet na několika akcích a zajímavých kampaní.

Marketingový ředitel Ralph Santana je velmi nadšený z této nové spolupráce a věří, že spolu s Demi vytvoří opět něco nového pro lidi na celém světě, kteří se zajímají o hudbu:

"Jsme nadšení, Demi přinesla svou kreativitu a talent a obohatila tak náš rostoucí seznam velvyslanců. Jsme rádi, že pracujeme s ní na aktivaci překvapení a radostech pro fanoušky po celém světě."

A i samotná Demi je z této spolupráce nadšená a svěřila se o své nadšení v jednom z rozhovorů:

"Jsem ráda, že jsem se připojila k JBL skupině ambasadorů spolu s úžasnou skupinou sportovců a umělců, včetně mých přátel DNCE. Těším se na spolupráci s JBL jako ambasador a zesílit tak skvělou hudbu o nové a inovativní způsoby."

Jbl_28429.jpgJbl_28329.jpgJbl_28229.jpgJbl_28129.jpgJbl_28429.jpgJbl_28229.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2016 > JBL Brand Ambassador [4x]

Candids: Demi Lovato and Bomba leaving a movie in LA | 02.01.2017

16. ledna 2017 v 12:50 | Ivet |  CANDIDS

První candids fotky z letošního roku pochází z 2. ledna 2017. Demi oslavila příchod nového roku za přítomnosti svých přátel a také s bojovníkem za UFC Gulherme Vasconcelos, přezdívaný jako "Bomba". Právě on sdílel na Nový Rok jejich společnou fotku, na kterou se můžete kouknout zde. O den později se objevily tyto jejich společné fotky, kdy byli v kině na společném rande. Oba se k sobě tulili a vypadali šťastně, i když Demi z fotografů nebyla nadšená. Oba se znají především díky společnému nadšení pro bojová umění a tréninkům.

Demi_and_Bomba_28129.jpgDemi_and_Bomba_28429.jpgDemi_and_Bomba_28729.jpgDemi_and_Bomba_28629.jpgDemi_and_Bomba_28829.jpgDemi_and_Bomba_28929.jpg

Zvěsti o jejich vztahu se šířili už v červnu roku 2016, kdy údajně měli menší románek, z kterého nic nezvešlo. Později Demi potvrdila svůj vztah s Lukem Rockhold, který je taktéž bojovníkem UFC. Když Demi sdílela i jejich společnou fotku, myslela jsem, že jim to bude klapat, ale bohužel jim vztah dlouho nevydržel a rozešli se v prosinci krátce před Vánoci. Luke a Demi mi k sobě určitě seděli více a jako páru jim to slušelo. Ale jak vidíme, krátce po jejich rozchodu Demi opět randí. Jak se Vám líbí tento nový pár ?

Demi_and_Bomba_281529.jpgDemi_and_Bomba_281429.jpgDemi_and_Bomba_281329.jpgDemi_and_Bomba_281229.jpgDemi_and_Bomba_281129.jpgDemi_and_Bomba_281029.jpg

Layout č.20

13. ledna 2017 v 18:42 | Ivet |  LAYOUTS
Version: #020 |Od: 13.1.2017 |Téma: "Glamour photoshooting" | Spokojenost: 75% | By: Ivet (admin)

Dnes jsem nastavila nový layout v pořadí, již dvacátý na tomto blogu. Když jsem si dnes projížděla články, všimla jsem si, že předchozí layout tady byl nastaven už od loňských letních prázdnin, tudíž více než půl roku. Tak dlouho tady snad žádný design nebyl. Před týdnem jsem dokončila tento layout, ale chtěla jsem ho nastavit, až budu mít dohnány všechny (alespoň ty nejdůležitější) novinky za uplynulou dobu. Layout jsem tentokrát sladila do modrých barev, a použila fotky z nejnovějšího photoshootu Demi pro časopis Glamour. S celkovou práci jsem docela spokojená, ale myslím, že už jsem odvedla i lepší práci. Doufám, že se Vám tato změna bude alespoň trochu také líbit.

NÁHLED V CELÉM ČLÁNKU


Appearances: Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean | December 28th

13. ledna 2017 v 13:17 | Ivet |  APPEARANCES

Poslední veřejnou akcí, na které se Demi objevila za rok 2016 je akce s názvem "Celebrity Cruises", která se konala 28. prosince. Demi uzavírá rok stejně jako tím předešlým a to pěveckým vystoupením. Akce se konala v St. Marteen na čtyřech lodích a Demi účinkovala na jedné z nich. Proto byl také vstup omezený a musely se nejprve zarezervovat lístky. Před show Demi nejprve natočila krátkou reportáž a vyfotila se s několika fanoušky. Poté tedy Demi vystupovala na jedné z lodí, kde předvedla několik ze svých hitů. Jako hlavní program byla píseň "Confident", která zároveň byla vysílána i v rámci každoročního programu "Dick Clark's New Year's Rockin", ale jako přídavek zazpívala i píseně "Give Your Heart A Break", "Skyscraper", "Lionheart", "Stone Cold" a "Cool For The Summer".

BACKSTAGE:

Backstage_28329~15.jpgBackstage_28229~21.jpgBackstage_28129~23.jpg

PERFORMANCE:

Performance_28129~63.jpgPerformance_281429~54.jpgPerformance_281329~57.jpgPerformance_281029~55.jpgPerformance_28829~57.jpgPerformance_28429~57.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean | December 28th [15x]
SETLIST:

Video: For You (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

13. ledna 2017 v 12:31 | Ivet |  Future Now Tour: Live Performance

Demi Lovato - For You (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

For You (Live version)

Interpret: Demi Lovato
Album: Confident
Vydáno: 12.12. 2016
Vydavatel: Island Records,
Hollywood Records, Safehouse Records
Text: Demi Lovato, Johan Carlsson, Dalton Grant, Susan Catanzaro