Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Srpen 2017

Birthday project | Odpovídám na vaše otázky #1

29. srpna 2017 v 17:49 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Questions & Answers with Me - Time for my Answers

Konečně jsme si našla trochu času na to zodpověď vaše otázky, které jste mi napsali do komentářů v jednom z předešlých článků, který vyšel v rámci narozeninové oslavy na blogu. Než se vůbec pustím do odpovídání, chtěla bych poděkovat všem co si našli čas a poslali mi tolik otázek. Vůbec jsem nečekala, že jich dostanu až tak hodně. Aby článek nebyl až tolik dlouhý rozhodla jsem se své odpovědi rozdělit do dvou článků. Tak jdeme na to:
Otázky od Magicmaxe:
Děkuji za moc pěkný dlouhý a obsáhlý komentář, kde kromě otázek bylo i spoustu pěkného psaní :)

1. Máš psa? Jmenuje se stejně jako ten od Demi Lovato?
Momentálně nemám psa, mám už 7.let kočičku. Ale v celé naší rodině jsme měli/máme několik psů, se kterými se ráda mazlím. Jednou bych ráda měla vlastního psa a asi bych mu dala jméno Charlie.

2. Jak se těšíš na Camp Rock 3? Věříš, že se projekt dokončí??? A jako si myslíš, že tam Demi bude mít roly? Nezarazilo tě, že po tolika letech by se zase zúčastnila jako účastnice Rockového Tábora?
Demi se několikrát zmínila, že by ráda natočila pokračování Camp Rocku a už se i na něčem pracuje. Pokud se projekt dokončí budu jen ráda, protože oba předchozí díly miluju a ráda bych se koukla na pokračování. Demi by určitě ztvárnila roli Mitchie jako doposud, ale asi by už nepřijela jako tábornice spíše jako instruktorka, nebo speciální host na rockový tábor. Rozhodně se nechám překvapit co si produkce pro nás případně připraví.

3. Demi v poslední době vypadá výrazně líp a líííp. Nevíš čím to je?
Demi na sobě hodně pracuje jak po fyzické stránce, tak psychické. Má skvělé období, je obklopená kolektivem skvělých lidí, v kariéře se jí daří, rozjíždí nové projetky a myslím, že má teď pokojené a vyrovnané období. Více než rok pravidelně cvičí věnuje se boxu, MMA a jiujitsu a to ji drží ve skvělé kondici.

4. Vždy když tě vidím, tak tvůj blog je na fanblocích v SB/AFFs jako první a na jednom z prestižních míst. Seš ráda, že tě tak tvá SBéčka tak trošilinečku šlechtí?
Tato otázka mě tak trošku zaskočila. Moc nekontroluji na jakých místech mě mají spřátelené blogy umístěnou. Já si vážím toho, že můžu být na jejich seznamu spřátelených blogů a je mi jedno jestli budu na prvním, nebo posledním místě. Myslím, že mám i štěstí v tom, že mám mezi affs stálé blogery, které tady jsou se mnou od úplných začátků. Děkuji jim za všechnu podporu, kterou mi dávají a jsem ráda, že se jim můj blog líbí a rádi ho navštěvují.

5. Prošel jeden z tvých obsahů, někdo, kdo nějak souvisí výrazně s tvým obsahem na blogu??
Myslím si, že ne. Hlavním tématem blogu je Demi Lovato a ta určitě můj blog nenavštívila.

Birthday project | Večerní film s Demi + MTV VMAs Online

27. srpna 2017 v 20:09 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Přeju krásný večer, tento víkend zakončíme něčím oddychovým a co je nejlepší na odreagování? Je to večerní posezení u filmu s popcornem v ruce. Proto vám sem dávám odkazy na filmy, v jejichž hlavní roli je Demi Lovato. Kromě jiné, dnes se koná slavnostní udílení cen MTV VMAs, kde Demi a dalších spoustu umělců budou vystupovat, tak vám sem přidávám i odkaz na online živý přenos, který začíná už za pár hodin. Na filmy se dostanete kliknutím na obrázek.


Další tip na film: Dokument Beyond Silence

Dnes se koná udílení cen MTV VMAs, ve kterých je Demi nominovaná v kategorii - Best Summer Song s písničkou "Sorry Not Sorry" a kromě jiné, na akci bude s touto písničkou také vystupovat. Přenos můžete sledovat zde.

Birthday project | Demi Lovato quiz #3

27. srpna 2017 v 17:42 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Birthday Project | 3.kvíz - Hudební kvíz + anketa

Zdravím všechny Lovatics a návštěníky blogu. Dnes vám přináším článek, který měl vyjít už včera. Bohužel jsem byla na chatě a dnes na pouti a nestíhala jsem připravit všechny články a proto vyšel včera jen jeden z plánovaných tří. Každopádně o nic vás nechci připravit a tak jsem trochu upravila program, na který se můžete kouknou zde.

Posledním kvízem toto týdne a v rámci narozeninového programu, je kvíz, který bude opět jako ty předchozí dva spojený i s Demi Lovato a tentokrát s její hudební tvorbou. + do článku také přidávám anketu pro výběr příštího outfitu do Fashion by Demi.
1. Kdy vychází nové album Demi?
a) 29.9.2017
b) 29.11.2017

2. S jakým interpretem nahrála píseň "Up"?
a) Nick Jonas
b) Olly Murs

3. Jaká píseň otvírala její koncerty v rámci "Future Now Tour?
a) Heart Attack
b) Confident
4. Demi si sama režírovala klip k písničce ....?
a) Made In The USA
b) Made In The UK

5. Píseň "Neon Lights se nachází na jakém albu?
a) Ubroken
b) DEMI

6. Jak se jmenuje píseň, kterou nazpívala se Selenou Gomez?
a) One And The Same
b) Gift of a Friend

7. Dopň následující slova textu písně "Sorry Not Sorry" - "Now payback is a bad bitch And baby, I'm ...... baddest
8. Z jaké písně je tento text: "Go on and try to tear me down, I will be rising from the ground" ? Skyscraper

My NYC Color Collection | 4x Mascara

26. srpna 2017 v 13:00 | Ivet |  OTHERS

Demi Lovato navázala spolupráci s kosmetickou značku NYC Color v roce 2014 a spolupracovala s ní více než dva roky. V rámci této spolupráce nafotila několik photoshootů, natočila několik reklam a také dostala možnost si vytvořit svou vlastní kolekci "Lovatics By Demi", která se bohužel do českých prodejen doposud nedostala.

"My NYC Color Collection" je rubrika, ve které představuji různé produkty právě této značky, které jsem si zakoupila. Nejprve jsem vůbec neuvažovala o tom, že jich budu mít tolik, ale moc jsme si tuto značku oblíbila a nyní už mám celou sérii produktů. Už jsme si ukázali make-upy, pudry, také lesky a rtěnky a tentorkát tu mám pro vás asi mé nejoblíbenější a nejvíce používané produkty, kterými jsou řasenky. Všechny zmíněné produkty jsou k dostání v prodejnách Rossmann.

MY NEW YORK COLOR COLLECTION


Název: NYC Big Bold Angel lash Mascara | odstín: 856 Extra Black | Cena: 94,00 Kč

První z produktů, který bych Vám ráda přestavila je má nejoblíbenější řasenka "Big Bold Angel Lash". Mám už koupenou asi třetí v pořadí a jsem s ní nadmíru spokojená. Má velmi dobrý kartáček ani ne moc velký, a ani moc tenký. Na krajních stranách je více zaoblený, než uprostřed a tak se mi s ním velmi dobře manipuluje. Navíc řasy prodlouží a dodává jim větší objem, bez slepování, tedy pokud to nepřeženete s množstvím. Já osobně jí používám jen na vrchní řasy, protože ty spodní tolik prodloužit ani zhustit nepotřebuji. Rozhodně patří mezi ty nejlepší, které jsem měla a navíc je levná, což určitě mnoho holek ocení.

Photoshoot: 'Sorry Not Sorry' single | Dennis Leupold (2017)

25. srpna 2017 v 18:32 | Ivet |  PHOTOSHOOTS

Demi Lovato k pilotnímu singlu "Sorry Not Sorry", z jejícho nadcházejícího 6 alba, nafotila spoustu propagačních promo fotek, které tvoří celý photoshoot. Hned první fotka se objevila i na coveru k tomuto singlu a spoustu dalších z nich Demi zdílela na svých sociálních sítích, takže nám nejsou neznámé. Všechny tyto krásné fotky nafotil fotograf Dennis Leupold, který s Demi už pracoval dříve. Podle mě se shoot opravdu povedl. Demi má na sobě překrásné outfity, dokonalé vlasy i outfit a rozhodně patří mým oblíbeným fotkám. Podle mě se budou dobře vyjímat i na novém layoutu.

Sorry_not_sorry_28429.jpgSorry_not_sorry_281029.jpgSorry_not_sorry_281229.jpgSorry_not_sorry_281129.jpgSorry_not_sorry_28629.jpgSorry_not_sorry_28529.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2017 > 'Sorry Not Sorry' single | Dennis Leupold [13x]

Birthday project: Vyber nový projekt, který na blogu zrealizuju

25. srpna 2017 v 17:40 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Upřímně úplně nevím, co v tomto článku budu psát, protože žádný projekt zcela připravený nemám. Mám pouze určité nápady a myšlenky na projekt, ale nic není przatím v realizaci. Proto tento článek berte spíše jako informativní, ale zároveň se v něm asi nic podstatného nedozvíte. :D .... já vím asi to nedává moc logiku

Nápad č.1 - THE BEST DUET
Před pár lety, když se blog teprve rozjíděl na blogu probíhal projekt s názvem - The best duet. Nevím jestli si na něj někdo vzpomene, ale šlo o to, že jsem vybrala nejrůznější duetové songy s Demi ať už z koncertů, nebo oficiální klipy a vytvořila jsem ankety, ze který jste nakonec vybrali ten nejlepší duet.
Napadlo mě, že bych udělala něco podobného ve stylu - The Best Collaboration. A vybrala bych pouze oficiální kolaborační songy a klipy, které Demi s různými interprety nahrála. Na vás by pak bylo vybrat ten nejlepší.

Nápad č.2 - THE BEST OF DEMI
Druhý projekt, který bych ráda zorganizovala je "The best of Demi" - který byl formou anket, nebo dotazníků a opět by jste vybírali např. "Nejlepší skladba z alba Confident", "Nejoblíbenější vztah", Nejoblíbenější videoklip", "Nejoblíbenější .... atd.
S tím bych asi počkala až vyjde nové album, abych jej také mohla do ankety zapojit.

Nápad č.3 - BEST OF 2017
Je na podobné bázi toho předchozího návrhu, ale začala bych s ním až na konci tohoto roku, nebo začátkem toho dalšího a bylo by to "Best of 2017" a zase by byly ankety v formě "Nejlepší outfit na červeném koberci", "Nejlepší účes tohoto roku", Nejlepší projekt roku" .... atd. (Samozřejmě ke konci roku bude tradičně probíhat i adventní kalendář).

Nápad č.4. - YOUR FAVOURITE ...
Do posledního návrhu bych více zapojila i vás. Byla by to soutěž na téma, které potom společně vybereme - např. oblíbený outfit, oblíbený účes, oblíbená písnička. Vy by jste mi vždy napsali jednu svou oblíbenou věc v tom tématu, které si zadáme a tím se zapojíte do soutěže. Potom bude probíhat hlasování, ve kterém budou moci návštěvníci blogu i vy vybírat tu věc, která se jim líbí nejvíce. Ten, který dostane nejvíce hlasů vyhrává a tím získává nějakou odměnu.

*Samozřejmě v prosinci bude jako každý rok probíhat Adventní kalendář

Popis projektů je jen krátký, názvy jsou zatím jen orientační. Jde jen o menší představení o co by vlastně šlo. Budu ráda za vyjádření v komentářích, zda by jste jeden z těchto projektů ocenili. Taky jsem otevřena veškerým vašim návrhům a námětům na projekt, který bych mohla zrealizovat. Veškeré dotazy směřujte do komentářů, na které budu reagovat.

Diary: Jak jsem se dostala k blogování | My blogging story

25. srpna 2017 v 16:57 | Ivet |  MY DIARY

Jak jsem se dostala k blogování | My blogging story #1

My Blogging story: Tuto sérii článků jsem se rozhodla sepsat, abych si tak uchovala nějakou vzpomínku na své blogerské období a kde je lepší o tom psát, než přímo na blog, kterého se to týká. Také některé může můj příběh inspirovat k založení blogu nebo naopak odradit, ale rozhodně nechci nikomu tímto nic vnucovat. Pokud vás to tedy nezajímá, klidně článek přeskočte a přečtěte si něco co vás bude bavit o něco více.

18.4.2014, je ten osudový den, kdy jsem si založila blog věnovaný mému největšímu idolu - Demi Lovato. Nebylo to mé spontánní rozhodnutí, ale naopak jsem o tom pár let zpátky dlouhou dobu přemýšlela ....

Příběh je o holce, která nudu zaháněla jen bezvýznamným sezením u počítače a hraním online her, nebo projížděním webových stránek a vyhledáváním nejrůznějších informacích o tématech, pro které byla nadšená. Největší rozsah těchto témat zahrnovala hudba a celebrity, především One Direction a Demi Lovato ..... a díky hledání těchto informací jsem objevila blogy, tedy především ty fanouškovské - fanblogy.

BIG NEWS: New Album - Tell Me You Love Me coming September 29th

24. srpna 2017 v 20:46 | Ivet |  NEWS UPDATE

Největší novinkou tohoto léta, nebo lépe celého roku, na kterou jsou fanoušci nejvíce natěšení je nové album Demi a já v tomto článku přináším veškeré nové informace o albu, které Demi pustila do světa během posledních 24h. Spolu s informacemi o albu propustila i další píseň z tohoto alba.

V pořadí 6.studiové album, které Demi vydá, jak jde z popisu článku poznat, nese název: "Tell Me You Love Me" a vychází 29.9. 2017. Od dnešní půlnoci, neboli zítřka už by mělo být album dostupné k předobjednání na Apple Music.

Toto album bude obsahovat 12 písniček obsahující i hit "Sorry Not Sorry", který Demi vydala poměrně nedávno. Samozřejmě bude i zveřejněna Deluxe verze, která bude navíc obsahovat další 3 písně, mezi kterými by se měla objevit i píseň "Instruction".

Obálku alba už nyní můžete vidět jako profilovou fotku všech Deminých sociálních sítích a je v černobílé barvě, na které je pouze její obličej. Deluxe verze bude mít trochu odlišnou obálku, na které je její portrét. - obě fotky máte níže v článku. Na twitteru se #TellMeYouLoveMe dostal již krátce po zveřejnění těchto informací do světových trendů.

ddlovato: Nemůžu být už více nadšená, že s vámi sdílím toto album!
Tyto skladby znamenají pro mě svět. Přichází 29. září.

A jak už jsem zmínila Demi propustila i novou píseň, která nese stejný název jako album "Tell Me You Love Me". Nejsem si úplně jistá, jestli je to oficiální propuštění písničky, protože je zatím umístěna pouze na Spotify. Na iTunes, Youtube, nebo Apple Store zatím k dispozici není a Demi jí ani více nepropagovala.

Já už píseň slyšela a musím říci, že je dokonalá, úplně jiná než "Sorry Not Sorry". Doporučuji si jí poslechnout co nejdříve, protože je možné, že je tam umístěna jen na dočasnou dobu.


New Album - Tell Me You Love Me | September 29th


Blog news: Získala jsem nominaci na Blog Summer Awards!! <3

24. srpna 2017 v 19:45 | Ivet |  NEWS UPDATE
Úvodka není má výroba, vypůjčila jsem si jí od adminky Britt, která jí vytvořila.

Před pár dny jsem vám psala o projektu - Blog Summer Awards, jehož veškerou organizaci si vzala na starost talentovaná blogerka Britt. Jsou to blogová ocenění, v rámci kterých bylo vyhlašeno až 15 kategorií. Nominovat jste mohli své nejoblíbenější blogy ať už se jedná o grafické blogy, fanblogy, osobní, nebo jiné na doméně blog. cz.

Vaší zásluhou se mi podařilo získat dokonce 2 nominace - Nejlepší fanblog a Nejlepší blog o zpěvačce/zpěvákovi. Nesmírně si toho vážím a vůbec jsem nepředpokládala, že bych se mohla umístit. Když jsem zjístila, že jsem nominovaná neskutečně mi začalo tlouci srdce, opravdu mě to potěšilo, protože získat nominaci a umístit se tak mezi top blogery je pro mě čest a už toto je pro mě úspěch.

Díky vám jsem se dostala dále do hlasování. Budu ráda když mě v těchto kategoriích podpoříte svým hlasem, samozřejmě pokud tedy chcete a tento blog si získal vaši přízeň. Jsou tam i další skvělé a oblíbené blogy, tak dejte hlas tomu, který je váš oblíbený a nehlasujte pro mě jen proto, že vám sem o tom píšu. Jak jsem psala výše, už samotná nominace je pro mě veliký úspěch.

Závěrem bych chtěla poděkovat především Britt, které muselo dát nesmírnou práci toto všechno zorganizovat, a také vám všem, co se rozhodli tento blog podpořit svým hlasem. Všem ostatním nominovaným přeji hodně štěstí. <3

HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ ZDE

23.8 - 2.9.2017 | www.blogsummerawards.blog.cz

News: "Instruction" music video is out! [Official Video]

24. srpna 2017 v 18:48 | Ivet |  NEWS UPDATE

Dalším velmi očekáváným klipem, který Demi letos natočila je její spolupráce spolu s Jax Jones a Stefflon Don. Jak spousta z nás ví, jedná se o píseň "Instruction", jejíž audio verze vyšla už 16. června. Více o písničce se dozvíte zde.

Videoklip k této písničce vyšel 2.srpna 2017 na kanále JaxJonesVEVO a okamžitě sklidil veliký úspěch a na jeho kanále patří mezi 3 nejpopulárnější videa. Celý klip je zachycen v letním, brazilském stylu a plný taneční choreografie, na které se také podílela Demi a pomáhala vytvářet taneční kroky. Natáčení klipu probíhalo v Los Angeles, dne 19. července a kvůli jejich natáčení bylo uzavřeno i jedno z parkovišť, kde se natáčely jejich taneční záběry.


Ve videu se střídají tři hlavní scény s Demi, na kterých vypadá sebejistě a úžasně. V první scéně tančí a musím říci, že bylo moc hezké jí vidět jako tanečnici. Mám pocit, že naposledy jsem jí viděla tančit nějakou větší choreografii v Camp Rock 2. Druhá scéna, je když sedí u stolu a za ní tančí brazilské tanečnice.

A třetí scéna už je na večerní party, kde ji doprovází i ostatní dva umělci a další tanečníci a bubeníci. Tam také už má i jiný outfit, který se mi líbí o něco více než ten první. Také jsem zapomněla dodat, že v žádném klipu jsme jí neviděla s tak dokonale vyžehlenými a rovnými vlasy, a proto to je velmi příjemná změna a moc jí to tak sluší.

A co říkáte vy na klip? Líbí se vám, nebo dáváte přednost písničce "No Promises" s Cheat Codes, která byla Demina první letošní spolupráce?

Jax Jones - Instruction ft. Demi Lovato, Stefflon Don

"Wine to the left, sway to the right
Drop it down low and take it back high
Bitch, I don't need introduction
Follow my simple instruction ..."


Birthday project | Demi Lovato quiz #2

24. srpna 2017 v 15:00 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Birthday Project | 2.kvíz - Ty a Demi Lovato?

První kvíz, který v rámci narozeninévo oslavy zde na blogu probíhá je zaměřen na Demi a její život. Jeho vyplněním jste si mohli (a ještě stále můžete) otestovat své znalosti o tom jak dobře Demi znáte. Odkaz na kvíz

Tento kvíz, nebo možná lepší slovo - tag je spojen s otázkami především na vás. Neexistuje žádná špatná odpověď, pouze ta správná. Záleží jen na vás co odpovíte. Sestavila jsem tyto otázky, protože bych ráda věděla co máte na Demi nejraději, jak jste se k ní dostali atd. Třeba budeme mít i něco společného přece jen všichni fanoušci patříme do Lovatics Family. <3

1. Jak dlouhou dobu Demi sleduješ?
2. Jaký je tvá oblíbená písnička a část textu z ní?
3. Máš doma nějaké věci s ní?
4. Naučil/a ses něco od Demi? Inspirovala tě něčím?
5. Kdybys měl/a možnost si s Demi zazpívat, jakou písničku by sis vybral/a?
6. Jaké je tvé oblíbené její vystoupení?
7. Líbí se ti na Demi více krátké, nebo dlouhé vlasy?
8. S kým by sis přál/a aby Demi nahrála duet?
9. Jaký je tvůj názor na píseň a videoklip "Sorry Not Sorry"? Jaká byla tvá první reakce?
10. Kdybys mohl/mohla dát Demi nějaký dárek k narozeninám, co bys jí dal/a?

Doplňující otázka: Zajímal/a ses o Demi dříve, než jsi narazil/a na tento blog? Nebo jsi jí doposud skoro vůbec neznal/a a více ses o ní dozvěděl/a, začal/a zajímat až potom co jsi navštívi/a můj blog?

Demi Lovato's Fashion Style | Outfit #20

24. srpna 2017 v 13:26 | Ivet |  FASHION BY DEMI

Po čtyřech měsících tu máme další článek, ve kterém si přiblížíme jeden z outfitů, který Demi Lovato měla na sobě. Vybrala jsem krásné zlato-černé šaty, které měla během svého koncertu na Wango Tango festivalu, dne 14.května 2016. Kromě toho jste šaty mohli vidět i na jejím menším photoshootu, který nafotila na této akci.

Jak jsem zmínila na začátku, Demi si pro tuto příležitost vzala krátké šaty značky Balmain se zlatým a černým zdobením. Zlatá barva dodala šatům určitou eleganci a celý outfit rozzářila. K tomu sladila černé boty na vysokém podpatku od Giuseppe Zanotti. A nechyběly ani krásné, zlaté šperky v podobě náušnic, a dvou prstenů. Náušnice byly od značky Sarah Magid, první prsten z 14 karátového žlutého zlata od Effy D'Oro a druhý (ten širší a zaoblený) od Tacori Vault.

Tento krásný outfit dohromady stojí více než 25 tisíc amerických dolarů a v přepočtu to vychází na více než 500 tisíc českých korun. Velkou peněžitou část tvoří jen šperky. Samotný outfit šaty+boty by stály okolo 113 tisíc Kč.

DEMI'S OUTFIT:
◾️Šaty: $4,316.79
◾️Boty: $795.00

JEWELRY:
◾️náušnice: $128.00
◾️prsten: $2,795.00
◾️prsten: $17,000.00

CENA CELÉHO OUTFITU:
= $25,034.79
= €21 231.22
= 554 763,-KčFabletics: Demi Lovato’s Top Five | 24.5.2017

23. srpna 2017 v 20:00 | Ivet

Demi Lovato's Top Five

Budu upřímná: bylo to opravdu těžké vybrat mých Top 5 pro měsíc květen. Fabletics tým a já jsme strávili spoustu času, abychom se ujistili, že každý styl v mé Demi Lovato for Fabletics kolekci byl bezchybný. Rozhodla jsem se, že má volba bude na základě stylů, které jsem nosila nejvíce ... a kusy, které netvoří tento seznam, taky stále miluji!

Nosila jsem tento kus hodněkrát. Má širší výstřih a otevřené boční strany, takže můžete ukázat svou sportovní podprsenku (nebo tetování) pod ním. Vytvořili jsme je ve dvou provedeních Heather Grey s neonovým žlutým proužkem a nápisem "Unbroken", a jeden v černé barvě s nápisem "I donť give a.." podél lemu. Oba jsou trošku drzé. Pokud se musím rozhodnout, půjdu s černou, jen proto, že mám ráda úplný černý look během cvičení.

Milovala jsem Lisette legíny, už když je Fabletics představilo v loňském roce a věděla jsem, že je chci ve své kolekci. Milovala jsem je tolik, že jsem skončila u vytvoření tří! Jsou to perfetkní legíny, aby vás držely v posilovně, a vysoký pas je velmi lichotivý a módní. Lisette jsme vytvořili v geoumetrickém tisku, který jsme vlastně nazvali "Demi print", zářivě květinová a ombré. Nemohu si vybrat jen jeden tisk takže ... Podvádím a vybírám všechny tři.

Jedná se o dokonalý páskový kus v neonově žluté nebo klasické černé barvě. Nemůžu si vybrat mezi dvěma barvami, takže nechávám vybrat oba (opět). Miluji ten průřez, odobný popruh na zadní straně a rozkrojený lem vrstvený přes sportovní podprsenku.

Navrhovala jsem legíny, protože jsem nenašla nic takového a chtěla jsem je pro sebe. Takže teď si je můžete užít také! Jsou motorické, a ma pocit trochu vzpurné s kontrastním obložením na bocích. Dávají vám pocit, že jste drsní, když cvičíte!

V neposlední řadě je kus Anabella. Nosila jsem tento kus hodně pro můj photoshoot a je to skvělý kus, který si nahodíte a jdete ... určitě nejen pro cvičení. Také mám ráda detaily přední strany a myslím, že dodává energii na každý den.

Fabletics: Demi Lovato’s Go-To Workout Playlist | 23.5.2017

23. srpna 2017 v 18:10 | Ivet

Demi Lovato's Go-To Workout Playlist

Hudba hraje v mém životě významnou roli. Vytvořila jsem si svůj seznam skladeb pro každý moment mého dne. Poslouchám hudbu když píšu, pracuju, cestuju a i když mám (vzácný) okamžik, kdy jen odpočívám. Je to pro mě obrovský zdroj inspirace a motivace, takže přirozeně mám pár svých oblíbených písniček, na které se obrátím, když se opravdu chci pustit do cvičení. Tento playlist vám dodá energii a budete se cítit schopni řešit cokoliv (a vše), co vám cvičení poskytne.
 • Passionfruit - Drake
 • Unforgettable - French Montana, Swae Lee
 • Rollin - Calvin Harris, Future, Khalid
 • Distraction - Kehlani
 • It's A Vibe - 2 Chainz, Ty Dolla $ign, Trey Songz, Jhené Aiko
 • XO TOUR Llif3 - Lil Uzi Vert
 • Biking - Frank Ocean, Jay Z & Tyler, The Creator
 • Good Drank - 2 Chainz, Gucci Mane, Quavo
 • On The Way - TWENTY88
 • Mask Off - Future
 • All Around The World - Mura Masa, Desiigner

Fabletics: Demi’s Diary: My May Capsule Collection | 16.5.2017

23. srpna 2017 v 16:18 | Ivet

Demi's Diary: My May Capsule Collection

Můj první blog pro Fabletics, celý o mé první sbírce, kolekci oblečení. Jsem tak nadšená! Během několika posledních měsíců, jsem opravdu úzce spolupracovala s Fabletics týmem, abych vytvořila limitovanou edici oblečení, která autenticky zachycuje můj duch a smysl pro styl. Teď je konečně čas se o to podělit se světem! Když jsem s Kate poprvé mluvila o nápadu na spolupráci, byla jsem už velkým fanouškem Fabletics a vlastnila jsem hodně Fabletics kousků. Okamžitě jsem věděla, že tato značka je pro mě velice vhodná, protože se jedná o to, co já jsem: zdravý životní styl, posílení žen, oslava vašeho těla a inspirativní sebedůvěra. Nebylo ani otázkou, zda jsem chtěla spolupracovat; Už jsem v tom byla!

Než jsem začala přemýšlet o tom, jak by kolekce měla vypadat a jak by měla působit, chtěla jsem přemýšlet o tom, jak se v ní budete cítit. Psaní je velkou částí mého kreativního procesu, a tak jsem začala psát slova, která definovala jak jsem chtěla, aby se ženy cítily, když by nosily tuto kolekci: "silné", "nezlomené", "inspirované". Věděla jsem, že chci aby každý kus umožnil ženám cítit se pohodlně, nebojácně a silně, nejen když cvičí, ale i v každodenním životě. Opravdu jsem přemýšlela o tom, jaký oblečení může mít vliv na to jak se na sebe díváme, jak se cítíme a jakou nám dává důvěru. Synchronizace se značkou a schopnost dodat mému poselství novou cestu, mi dává pocit neuvěřitelnosti.