Birthday project | Odpovídám na vaše otázky #2

4. září 2017 v 20:30 | Ivet |  BLOG PROJECTS

Questions & Answers with Me - Time for my Answers

Je tady druhá část mých odpovědí na vaše otázky, které jste mi napsali do komentářů v jednom z předešlých článků, který vyšel v rámci narozeninové oslavy na blogu. Mé minulé odpovědi na otázky od Magicmaxe, Káji a Leny naleznete v tomto odkaze.
Otázky od Britt:
Děkuji moc za krásné a kreativní otázky, moc jsem si odpovídání užila.

1. Co říkáš na videoklip a píseň Instruction?
Videoklip mě moc potěšil. Jsem ráda, že i tato spolupráce se Demi vydařila a i k singlu "Instruction" byl natočen klip. Líbí se mi na něm, že je taneční a energický. Už dlouho jsem Demi v žádném klipu neviděla tak tančit. Kromě toho jí to nesmírně sluší a má dokonalé vlasy. Jsem z klipu nadšená.

2. Myslíš že bude ze Sorry not Sorry hit? (myslím, že by si to Demi zasloužila, miluju ten song a klip ♥)
To jsme dvě, kdo milují tento song i klip. Pro mě už je Sorry Not Sorry hit! Už na první poslech, kdy nebyl ani videoklip jsem si jí oblíbila. Píseň je plná energie a má chytlavý rytmus, tudíž mě hned oslovila. Píseň si získala své posluchače a zaznamenala svůj úspěch. Singl byl nominován na VMA za "Best Summer Song" a taky se umístil mezi 10 nejlepších Deminých klipů na jejich kanále.

3. Pak jsem se chtěla zeptat jak se ti daří, jak se máš atd.? :)
Mám se poměrně dobře. Po fyzické stránce určitě. Jsem teď spokojená sama se sebou, začala jsem cvičit a více na sobě pracovat. Začala jsem být opět více aktivní na blogu a celkem se mi daří. Ale jako každý mám i já občas nějaké trable a po psychické stránce na tom asi nejsem tak dobře jak bych si přála.

4. Byla jsi v létě někde na dovolené?
Byla jsem asi na týden na Slovensku, kde jsme měli na každý den naplánován nějaký výlet. Byli jsme na Volovci, Oravském hradě, nebo na vycházce po Juráňové dolině. Jeden den jsme také strávili na koupališti Oravice. Bylo to celkem fajn když pominu, že jsem se spálila hned první den a ještě spadla. Takže jsem pak celou dovolenou chodila celá spálená/červená a ještě s odřenou a krvavou nohou. :D

5. Plánuješ nějaký výlet v nejbližší době?
V nejbližší době plánuju jít na pouť, také se podívat na plochou dráhu a potom už nejspíš i do školy. Žádný větší výlet v plánu prozatím nemám.


6. Máš nějakou vysněnou zemi, kam by ses chtěla podívat?
Možná to bude znít trošku otřepaně, protože tam chce každý :D, ale moc ráda bych se jela podívat do Kalifornie a Los Angeles. Je tam toho tolik k vidění, navíc teplé počasí, pláže, Hollywood .... podívat se tam by byl můj splněný sen. Taky mě láká Francie nebo Španělsko.

7. Myslíš, že někdy přijede Demi vystupovat do ČR?
Myslím si, že jednou by mohla přijet do ČR. Mám pocit, že k nám už přijelo dost známých celebrit - Justin Bieber, Enrique Iglesias, Katy Perry, měla přijet třeba i Selena, tak doufám, že jednou dojede i Demi. Rozhodně si nenechám její koncert ujít jestli bude u nás vystupovat. Jít na její koncert je největší splněný sen. <3

8. Jaké jsou v poslední době tvé oblíbené písničky?
Já poslouchám pořád něco nového, ale teď už dlouhou dobu poslouchám Despacito (Luis Fonsi), Praying (Kesha), Todo Es Posible (Tini & David Bispal), There's Nothing Holdin Me Back (Shawn Mendes), Bad Liar (Selena Gomez) a Sorry Not Sorry, Tell Me You Love Me (Demi Lovato) .....

9. Co říkáš na Fetish od Seleny Gomez?
Já osobně jsem si více oblíbila píseň i videoklip Bad Liar. Fetish už mě tolik nezaujal. Ráda si tuto píseň poslechnu, má pěkný text i melodii, ale není to píseň, kterou bych s radostí poslouchala pořád dokola. Navíc ten klip se mě osobně moc nelíbí.
Otázky od Charmedlover:
A i tobě děkuji moc za tolik kreativních otázek.

1. Umíš si představit, že by jsi nebyla bloggerka? Jak by si trávila svůj volný čas a lituješ někdy toho, že ses dala na dráhu bloggerky?
Když se teď nad tím zamyslím, tak si v současnosti neumím představit, že bych s tím skončila, nebo nebyla bloggerkou. Nedokážu si přestavit co bych jiného dělala, když se nudím a jsem doma. Neměla bych čím zaplnit tu prázdnotu. Samozřejmě asi nebudu blogovat do nekonečna, ale teď jsem spokojená a baví mě to, proto ani nelituji, že jsem se dala na dráhu blogerky, právě naopak jsem za to moc ráda.

2. Co na tvou práci říká rodina?
Moje rodina to moc neřeší. Ví, že mám blog a něčemu se věnuju, ale moc se o to nezajímají. Občas jim ukážu nějakou svou tvorbu, ale určitě mepatří mezi mé pravidelné návštěvníky.

3. Jak ses k bloggování dostala?
Ve zkratce jsem narazila na jiné blogy a zaujalo mě. Dlouhou dobu jsem jen navštěvovala nějaké blogy o celebritách a potom jsem si řekla proč to nezkusit taky. Dlouhou verzi si můžeš přečíst zde v článku, kde jsem se o tom rozepisovala.

4. Kdyby jsi měla možnost s Demi být jeden den, jak by vypadal?
To je těžká otázka, já bych si představovala, že bych jí pozvala k nám do Česka, společně bychom šli na nějaké jídlo, či na návštěvu nějakých památek. Popovídaly si a ráda bych s ní udělala rozhovor. Taky by bylo moc hezké, kdyby mi zazpívala nějakou její písničku, nebo bychom si zazpívaly společně. Hlavně bych jí chtěla obejmout a říct jí co všechno pro mě udělala a čím mě inspiruje - to by mi bohatě stačilo.

5. Byl nějaký moment, ohledně Demi, kdy jsi se rozbrečela?
Rozbrečela jsem se u jejího filmu Stay Strong, a potom při jejím vystoupení s písničkou "Skyscraper", nebo u samotného videoklipu. Několikrát mi ukápla i slzička, když měla nějakou inspirativní řeč a mluvila o tom čím si prošla.

6. Co jsi si řekla, když jsi Demi viděla poprvé? :)
Vzhledem k tomu, že jsem Demi viděla poprvé v Camp Rocku, tak jsem si řekla, že je velmi talentovaná a má moc hezký hlas. Díky tomuto filmu jsme si jí oblíbila stejně jako Jonas Brothers.
Ještě jednou děkuji za všechny kreativní otázky, které jsem od vás dostala. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.