Video: Demi Lovato Reveals the Secrets Inside Her Gym Bag & Watches Fan Covers On YouTube | SELF & Glamour

24. září 2017 v 16:38 | Ivet |  OTHERS VIDEO

Demi natočila v minulém měsíci dvě krátká videa pro kanály na youtubu časopisů Glamour a Self. V prvním videu pro Glamour magazín se Demi dívá a reaguje na některé covery od jejich fanoušků. Konkrétně se jedná o písničky "Heart Attack", "Don't Forget", "Stone Cold" a "Sorry Not Sorry". Na konci potom co jednotlivé výkony svých Lovatics zhodnotí, je toto video ukázáno samotným fanouškům, kteří samozřejmě měli velkou radost, z toho, že jejich covery viděla Demi.

Druhé video je natočeno pro magazín Self. Demi zde ukazuje obsah své tašky, kterou nosí s sebou, když jde do posilovny cvičit. Samozřejmostí je její cvičební outfit, který sama navrhla pro značku Fabletics. Dále s sebou nosí vodu, čistící ubrousky. Také nesmí chybět hudební JBL přehrávač, protože Demi ráda při cvičení poslouchá hudbu. Co dalšího Demi nosí v tašce zjístíte ve videu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 24. září 2017 v 17:05 | Reagovat

Jé, jé, jé. :) To zní tak hezky a promyšleně. :) Jsem rád, že něco tak dobrého udělali. :) Moc hezké. :) S tím, že si to pouští od svých fanoušků a lze vidět jejich reakci a potom to ježtě ohodnotí. :) Něco ve stylu průběhu talentové show. :) A to s tou taškou zní taky opravdu zajímavě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.