Interview: Rapid Fire Questions with Demi Lovato - Radio Disney | 28.8.2017

10. října 2017 v 18:55 | Ivet |  INTERVIEWS

Poslední prázdninové pondělí, 28. srpna Demi strávila den v Los Angeles a v jejím denním programu byl rozhovor s Radio Disney. I když Demi už pro Disney nepracuje ráda na ty časy zavzpomíná a navštíví toto rádio. Interview byl současně vysílán živě i na instagramu a Demi v něm mluvila především o svém novém singlu "Sorry Not Sorry". Opět se zmiňovala, o tom, že je song věnován jejím haterům a není to žádná píseň o vztahu či rozchodový song, jak si někteří její fanoušci mysleli. Také zavzpomínala na Camp Rock a hit "This Is Me", který si nechala i zahrát. Také mluví o svém novém albu a možných spolupracech. Jelikož se blíží škola, Demi dává na závěr menší radu všem školákům. Video zde

"My back to school tips for anybody going back to school would be to stay friendly. You know, support one another and realize these are very pivotal moments of your life. You know, you're experiencing things for this first time like making new friends and same of you are going off the college and just make sure you act a way you would look back and be proud of."
"Mými tipy pro návrat do školy pro kohokoliv kdo se vrací do školy, je zůstat přátelští. Víte, podporujte se navzájem a uvědomte si, že jsou to velmi klíčové momenty vašich životů. Víte, zažíváte to poprvé, jako když si děláte nové přátele a to stejné když vycházíte z vysoké školy. Jen se ujistěte, že jednáte způsobem, na který když se podíváte zpátky budete pyšní."

Rapid Fire Questions with Demi Lovato | Radio Disney (28.8.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.