Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

News: Demi Lovato Best.Cover.Ever. - Episode 1

22. ledna 2018 v 18:07 | Ivet |  NEWS UPDATE

V dubnu loňského roku 2017 se rozjel na platformě youtube nový projekt s názvem 'Best.Cover.Ever', který uvedlo moderátor Ryan Seacreast. Jeho úkolem je více zvyditelnit nadané muzikanty, kteří si rádi nahrávají videa na youtube, ale neživí se výhradně hudbou. Dává také možnost lidem setkat se i s velkými pěveckými umělci a nahrát společný duet.

Jedná se vlastně o takovou menší soutěž. Na začátku zpěváci/fanoušci zasílají své provedení písničky, cover verze některých písní od vybraných umělců, kteří jsou součástí tohoto projektu. Mezi zapojené umělce patří např. skupina Backstreet Boys, Jason Derulo, Demi Lovato, Katy Perry a další. Z poslaných coverů se následně vybírá ten nejlepší a daný umělec má možnost nahrát duet s jednou ze zmíněných hvězd.


Jak jsem již výše zmínila, právě Demi byla jednou z hlavních hvězd, která je součástí tohoto projektu. Celou show uváděl Ludacris a natáčení probíhalo v Los Angeles. Zadáním bylo poslat cover verzi písničky "Confident". Ze všech zaslaných videí Demi vybrala dva nejlepší, kteří se mezi sebou utkali. Celý proces jejich duelu, postupu při výběru a následný vítěz byl oznámen hned v první epizodě této série Best Cover Ever.

Epizody se začaly dostávat do vysílání od 20.listopadu 2017 a první díl, tedy patřil celý Demi a jejím dvěma vybraným soutěžícím. Prvním z nich byla čtyřčlenná skupina Anthem Lights. Na druhé straně se objevila také čtyřčlenná skupina v mužském obsazení - skupina AHMIR. Oba finalisté měli za úkol přímo pro Demi zazpívat píseň "Cool For The Summer". Na základě tohoto vystoupení se Demi rozhodla, kdo se stane vítězem a kdo si tedy s ní bude moci zazpívat společný duet a natočit profesionální video.

Kdo se stal vítězem, to už zjístíte ve videu. Pokud si chcete prohlédnout všechny jednotlivé videa, originální videa z vystoupení, či příprav na finální duet, které byly v epizodě sestříhany - kouknětě na oficiální kanál Best.Cover.Ever.

Demi Lovato Best.Cover.Ever. - Episode 1 | Final Duet

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vikina // celebs-daily-hq Vikina // celebs-daily-hq | Web | 22. ledna 2018 v 18:25 | Reagovat

Myslím, že Ryan prišiel skutočne s dobrým nápadom a teším sa na ďalšie videa ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.