Březen 2018

Demi Lovato Celebrates 6 Years of Sobriety! | 15.3.2018

Pondělí v 18:20 | Ivet |  OTHERS

Mnozí z vás a především my Lovatics známe příběh a dlouhou cestu, kterou si Demi prošla. Je to hlavně proto, že o svém životě otevřeně a upřímně mluví a snaží se inspirovat lidi k lepšímu a zdravému životu, i když pro ní není úplně snadné mluvit o některých věcech. Již v mladistvém věku byla šikanována, což vedlo k nedůvěře v sebe samotnou a sebepoškozování, trpěla poruchou příjmu potravy, měla problémy v rodině s jejím biologickým otcem a vše to vedlo až k její závislostí na alkoholu a drogách ...

Jedním z velkých mezníků v jejím životě je podpstoupení léčby a rozhodnutí vyhledat odbornou pomoc. Včetně toho, je pro ní velmi významné datum 15.března, což je den kdy se rozhodla natrvalo skoncovat s alkoholem a žít bez něj zdravý a plnohodnotný život. Demi tento den často nazývá jako den jejich druhých narozenin a letos oslavila již šestý rok své střízlivosti. Přes těžké období se nevzdala, bojovala dál a nyní žije zdravý, úspěšný život a zároveň dokáže být inspirací mnoha lidem z veškerých koutků světa.

Za mě můžu říci, že jsem na ní neskutečně hrdá a přeji jí nadále jen to nejlepší. Patřím mezi ty, pro které je Demi obrovskou inspirací každý den a vzhlížím k ní jako svému největšímu idolu. K jejímu 6-ti letému výročí jí poblahopřála prostřednictvím twitteru také její rodina, Mike Bayer, Dave Philly a další přátelé ze showbysnysu Ellen DeGeneres, Ed Sheeran, Ally Brooke a spousta dalších.

Demi nezapomněla sdílet na svých sociálních sítích v tento den i příspěvky, v kterých nechybí poděkování za veškerou podporu, kterou dostává. V několika větách, které chytí za srdce shrnula své pocity z její dlouhé cesty a děkuje všem, kteří při ní po celou dobu stáli a podporovali jí. K jejím krásným textům textům vám přikládám i krátké video, které vzniklo během natáčení dokumentu 'Simply Complicated' loňský rok. Je v něm znázorněna její cesta k střízlivosti a vy si tak můžete více přiblížit její příběh. Na závěr nechybí nic jiého než dodat: Happy 6th Birthday Demi. <3


ddlovato: "Today is a very special day for me... I'm officially celebrating 6 years of sobriety!! I'm so thankful to my family, friends and @castcenters for being a part of this journey. A huge part of my recovery was learning to love myself and to give back to others."

Překlad: "Dnešní den je pro mě velice speciální... Oficiálně oslavuji 6 let mé střízlivosti!! Jsem opravdu vděčná mé rodině, přátelům a @castcenter, za to, že jsou součástí této cesty. Velkou částí mého uzdravování bylo učení jak milovat sebe samotnou a lásku dávat nazpět i ostatním."

TMYLM Tour: The Forum, Inglewood, CA | 2.3.2018

Pondělí v 16:24 | Ivet |  TELL ME YOU LOVE ME: WORLD TOUR

PERFORMANCE 3 | Date: March 2nd, 2018 | Place: The Forum | Town: Inglewood, CA

Třetí zastávkou v rámci světového turné, na které se Demi rozhodla vycestovat v rámci podpory jejího alba 'Tell Me You Love Me', bylo město Inglewood v Kalifornii. Koncert se konal v pátek večer 2. března 2018 v hale The Forum. Tato show byla vyjímečná tím, že Demi přišla podpořit velká spousta jejich přátel, také starší sestra Dallas, Wiz Khalifa, nebo také herci z Glee - Jenna Ushkowitz a Kevin McHale. Ze zákulisí se objevilo dost kvalitních fotek, na které můžeme vidět i fotografy a kameramany. Objevily se zmínky o tom, že během turné probíhá natáčení dalšího dokumentu 'Demi Lovato: More Complicated'. Zatím však není nic potvrzeno.


CAST ON TOUR | Dr. Phil, Television Personality
Na terapeutický seminář, který se koná pár hodin před samotným koncertem tentokrát dorazil Phillip Calvin McGraw, známý pod pseudonymem Dr. Phil. Je to americký psycholog a také moderátor svého vlastního pořadu. Kromě své přednášky zde také natáčel jeden díl pro zmíněný vlastní pořad. Mluvil především s Demi o jejím příběhu, ale k rozhovoru si také pozval Mike Bayera, který Demi pomohl, když vyhledala pomoc v jeho středisku Cast Centers. Krátkou ukázku/trailer z tohoto pořadu si můžete pustit níže. Oficiální díl bude propuštěn 20.3.2018. (Jakmile bude zveřejněn doplním ho do článku)

cast~0.jpgsoundcheck.jpgBAckstage_281529~0.jpgBAckstage_281529~0.jpgBAckstage_281329~1.jpgBAckstage_28429~3.jpg


MEET & GREET | SHOW
Tradičně před koncertem probíhalo setkání s fanoušky na Meet & Greet. Demi jim věnovala pár slov, objetí a hlavně si každý z nich odnesl krásný zážitek a profesionální fotografii s jejich idolem. Poté již probíhala příprava na koncert. Připomínám, že pro toto turné byl speciálně vytvořen účet na instagramu @tellmeyoulovemetour, na kterém je sdíleno spoustu záběrů ze zákulisí a příprav na koncert.

meet___greet_283329.jpgmeet___greet_283229.jpgmeet___greet_283529.jpgmeet___greet_287029.jpgmeet___greet_286829.jpgmeet___greet_287129.jpg

Jako předskokani na jevišti vystoupovali Kehlani a DJ Khaled. Ten si na svou show pozval i několik hostů, mezi kterými byli např. Chris Brown, Fergie nebo Jaden Smith. Po nich už byla na řadě Demi, která opět měla velmi krásný příchod na podium a zahájila koncert písničkou "You Don't Do It For Me Anymore". Celému vystoupení dodali energii fanoušci, kteří počas písničky v hojném počtu zpívali. Fanoušci šli hodně slyšet i během písniček "Give Your Heart A Break", nebo "Heart Attack".

performance_2810029~1.jpgperformance_287929~2.jpgperformance_289229~1.jpgperformance_2814429.jpgperformance_2810829~0.jpgperformance_286429~4.jpg

Překvapením večera bylo, když si Demi na pódium pozvala Rayvona Owena po vystoupení s hitem "Echame La Culpa". Hned za ním přišel na pódium Demin velký kamarád Shane Crone, který se rozhodl na jeviště před tísíci fanoušky požádat svého přítele Rayvona o ruku. Demi jim poblahopřála a věnovala písničku "Yes", kterou zazpívala s projekcí fotek páru na velkém plátně. Jedná se již o druhé zasnoubení během tohoto turné. Další větší změny během koncertu neproběhly. Demi si ponechala veškeré své kostýmy a předvedla velkolepou show plnou choreografie, vizuálních projekcí a především úžasného pěveckého vystoupení. Tento koncert byl zároveň první během tohoto turné, který byl zcela vyprodaný.

performance_2811629~0.jpgperformance_2817429.jpgperformance_282229~5.jpgperformance_2811929~0.jpgperformance_2814729.jpgperformance_2816629.jpg


SETLIST:



11. Lonely
14. Yes
16. Father



News: "Échame La Culpa" feat. Luis Fonsi (English version) is out!!

Sobota v 16:20 | Ivet |  NEWS UPDATE

Nejúspěšnější spolupráce, na které se Demi doposud podílela nese název "Échame La Cupla". Jedná se o společný singl s Luis Fonsi, k níž byl vydán videoklip loňského listopadu 2017 a doposud, během 4 měsíců nasbíral více než 1 miliardu zhlédnutí na youtube. Už z názvu písničky lze poznat, že se jedná především o španělský song, ve kterém ale také figuruje v některých částech i druhý jazyk angličtina, ve kterém zpívá především Demi.

Kromě této verze však vznikla i anglická, zremixovaná verze písně, ve které jsou španělské fráze nahrazené angličtinou. Anglický název tedy zní "Not On You" a zpěvák Luis Fonsi se jí rozhodl propustit do světa teprve v pátek 2.března 2018, zatímco byla nahrána už v době, kdy se nahrával oficiální singl.


Píseň "Not On You" byla zveřejněna pouze jako audio nahrávka, tudíž bez hudebního videoklipu a je k dispozici na všech platformách k poslechnutí či stáhnutí. Kromě změny jazyku došlo také k menšímu zkrácení písně. Zatímco originál má tři a půl minuty, tato verze nedosáhla ani tří minut.

I přesto, že zremixovaná píseň nemá videoklip, zaznamenala během pár dní již 1 milion poslechnutí. Níže do článku vám přikládám i originální videoklip na porovnání obou těchto verzí. Určitě se mi do komentářu můžete podělit, jak se vám líbí anglické provedení, a kterou verzi máte raději.

Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa (Not On You Remix/Audio)

English | Not On You:
"Not on you, not on you, not on you my love (my love)
Is better if we let it be
Not on you, not on you, not on you my love (my love)
So baby put the blame on me ..."
Spanish | Échame La Culpa:
"No eres tú, no eres tú, no eres tú, soy yo (soy yo)
No te quiero hacer sufrir
Es mejor olvidar y dejarlo así (así)
Échame la culpa ..."

Photoshoot: Demi x Khaled Tour Promoshoot & Pictures | Eric Ray Davidson (2017)

Sobota v 14:41 | Ivet |  PHOTOSHOOTS

První zmínky o turné pro rok 2018 přišly již v měsíci říjnu loňského roku. Konkrétní oznámení Demi přišla uvést do pořadu 'Ellen Show' a zároveň bylo prozrazeno, že se turné zúčastní jako předskokan také DJ Khaled. (později toto duo doplnila jako speciální host také zpěvačka Kehlani). Bylo zveřejněno prvních 20 dat koncertů po Severní Americe a také propagační videa či fotky pro toto turné, které bylo pod názvem DemixKhaled Tour až do té doby, než Demi oznámila oficiální název, který zní 'Tell Me You Love Me World Tour'.

Photosh_28329.jpgPhotosh_28629.jpgPhotosh_28429.jpgPhotosh_28129.jpgPhotosh_28529.jpgPhotosh_28229.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2017 > Demi x Khaled Tour Promoshoot | Eric Ray Davidson [6x]

Promo focení pro toto turné a konkrétní část zveřejněných dat probíhalo cca o měsíc dříve než přišlo oznámení. Fotky byly foceny dne 23.září 2017 před společným vystoupení Dj Khaleda a Demi na iHeartRadio Music Festivalu. V ten den byli poprvé spatřeni společně na pódiu, ale ani trochu na sobě nedali znát, že chystají něco společného. Tentýž den se také natáčely první promo videa. Focení těchto promo fotek měl na starost fotograf Eric Ray Davidson.

tour_28229.pngtour_28429.jpgtour_28229.jpgtour_28329.pngtour_28129.pngtour_28329.jpg
Gallery link: Tours > Tell Me You Love Me: World Tour > Promotional Pictures #1 | Demi x Khaled Tour [7x]



TMYLM TOUR: SAP Center, San Jose, CA | 28.2.2018

14. března 2018 v 17:51 | Ivet |  TELL ME YOU LOVE ME: WORLD TOUR

PERFORMANCE 2 | Date: February 28th, 2018 | Place: SAP Center | Town: San Jose, CA

Druhá velkolepá show v rámci světového turné 'Tell Me You Love Me Tour' se konala ve středu večer 28. února. Demi se svým týmem a umělci Kehlani a DJ Khaled dorazili do arény již o několik hodin dříve, jelikož kromě jejich tradičního programu se koncertu zúčastnili i některé rozhlasové stanice, pro které poskytli společný rozhovor. V rámci oficiálního programu nechyběl opět seminář s Cast Centers, Meet & Greet, a především velkolepé vystoupení v hale SAP Center, na které se přišlo podívat více než 14 000 fanoušků/diváků.


CAST ON TOUR | Natalie Eva Marie, Actress/WWE Wrestler
Před samotným koncertem ještě v prázdné aréně poskytli DJ Khaled, Demi Lovato a Kehlani rozhovor pro stanici Entertainment Tonight. Demi mluvila především o svých kostýmech a procesu rychlého převlékání. Semináře Cast Centers se tentokrát zúčastnila herečka, módní designerka, která se především profesionálně věnuje wrestlingu - Natalie Eva Marie. Kromě ní navštívila San José také Caitlyn Jenner, která přišla podpořit transenderové komunity. Její nadace 'Caitlyn Jenner Foundation' se spojila s nadací 'Cast Foundation' a dali možnost fanouškům dobrovoně přispět finanční donate, který by šel do nadačního fondu.

cast.jpgBackstage_radio_28229.jpgBackstage_radio_28329.jpgBackstage_interview_28329.jpgBackstage_interview_28429.jpgBackstage_interview_28629.jpg


MEET & GREET | SHOW
Profesionální focení s fanoušky probíhalo stejně jako předchozí koncert v San Diegu. Ti, kteří měli M&G vstupenku, se měli možnost před plátnem vyfotit s Demi a prohodit s ní několik slov. Demi si vždy focení užívá a nebojí se kromě úsměvu fanoušky také obejmout, či vytvořit nějakou zajímavou pózu. Včetně tohoto focení navštívilo tuto show také rádio 99.7 NOW!. S týmem tohoto rádia Demi strávila nějaký čas v zákulisí a i v rámci tohoto probíhalo menší focení s fanoušky a lidmi z produkce rádia.

Meet___Greet_283229~50.jpgMeet___Greet_283129~51.jpgMeet___Greet_282729~53.jpgMeet___Greet_281729~64.jpgMeet___Greet_281529~65.jpgMeet___Greet_28429~73.jpg

Jakmile se hala SAP Center naplnila diváky začal opening koncert, na kterém vystupovali Kehlani a následně po ní DJ Khaled. Hlavní show neměl nikdo jiný na starost než Demi jako hlavní interpretka tohoto turné. Koncert otvírala vizuální projekce videa, Demi vyjíždí na pódium a jako první píseň zní "You Don't Do It For Me Anymore". Následují další hity, mezi kterými je i její zatím nejúspěšnější singl "Heart Attack" (co se týká shlédnutí na youtube) a právě při této písničce Demi dává největší prostor fanouškům. Je jim věnována část písně, kde mohou zpívat, ale trošku ze začátku pletou text, jelikož verze písničky je trochu pozměněna. Následně se ale rytmu chytnou a hlasitě zpívají.

Performance_284429~55.jpgPerformance_282429~81.jpgPerformance_286329~35.jpgPerformance_281729~87.jpgPerformance_282729~76.jpgPerformance_28129~106.jpg

Demi během koncertu hodně komunikuje s publikem a mluví o svých zkušenostech např. před písničkou "Lonely" a před závěrečnou písničkou "Tell Me You Love Me" přináší i poselství, které si každý fanoušek má z tohoto koncertu vzít. Setlist se skládá z 18 písniček. O proti předchozímu koncertu byla odebrána píseň "Yes", která byla jen doplňkovým vystoupením po zásnubách, které proběhly na pódiu během prvního koncertu v rámci tohoto turné.

Performance_288629~24.jpgPerformance_287529~28.jpgPerformance_286829~31.jpgPerformance_286729~31.jpgPerformance_286629~32.jpgPerformance_288229~26.jpg


SETLIST:


11. Lonely
15. Father




TMYLM TOUR: Viejas Arena, San Diego, CA | 26.2.2018

11. března 2018 v 17:33 | Ivet |  TELL ME YOU LOVE ME: WORLD TOUR

PERFORMANCE 1 | Date: February 26th, 2018 | Place: Viejas Arena| Town: San Diego, CA

Světové turné Tell Me You Love Me Tour odstartovalo v San Diegu, v pondělí večer 26. února 2018. Demi Lovato se vydala již na své v pořadí šesté tour a jak už název napovídá jedná se především o podporu jejího nejnovějšího alba 'Tell Me You Love Me', které vyšlo v druhé polovině loňského roku 2017. První část turné probíhá v Severní Americe (26.2. - 31.3.) a předsokany pro tuto část se stali DJ Khaled a Kehlani, kteří otvírají každý koncert. Během každé show je na místě k dispozici prodej merche, koná se Meet&Greet s fanoušky. Na turné s sebou Demi pozvala také CAST Centers a jako to bylo při předešlém turné Future Now Tour, konají se před koncerty speciální terapeutické semináře.


CAST ON TOUR | Survivors of the Parkland, FL Tragedy
Každý seminář má za úkol podpořit a klást důraz a pokusit se najít řešení k problémům týkajících se závislosti, duševního zdraví, kulturních změn, či dalších témat. Prvními speciálními hosty během tohoto koncertu byli přeživší, studenti po tragédii v jedné ze škol v Parklandu. Demi v zákulisí podpořila jejich kampaň, vyfotila se s jejími propagačními tričky. Během pozdější show si několik studentů pozvala na pódium a na plátně se promítala výzva k finanční podpoře $10 pro zaměstnance škoky, kteří utrpěli ať už psychické, nebo fyzické škody.

Cast_on_tour_28129.jpgCast_on_tour_28429.jpgCast_on_tour_28329.jpgBackstage_28229~48.jpgBackstage_28129~50.jpgBackstage_28729~13.jpg


MEET & GREET | SHOW
Setkání s fanoušky trvá cca 2 hodiny. Po zakoupení M&G vstupenek se mají možnost setkat s Demi prohodit několik slov a vyfotit se na profesionální fotku. Ti, kteří mají zakoukeno VIP, mají možnost nahlédnout do zákulisí. Pro všechny fanoušky, kteří nemají tuto možnost Demi vytvořila speciální účet na instagramu (@tellmeyoulovemetour), kde jsou před koncerty přidávány instastories ze zákulisí celého průběhu show.

Meet___Greet_283429~46.jpgMeet___Greet_283329~48.jpgMeet___Greet_282729~52.jpgMeet___Greet_281529~64.jpgMeet___Greet_28429~72.jpgMeet___Greet_281329~64.jpg

Show Demi otvírá pomalým tempem s doprovodem vizuálního videa a následně s písničkou "You Don't Do It For Me Anymore'. Hned po prvním představení mění outfit a přichází rychlejší tempo show s písničkou "Daddy Issues". Demi má připravenou i menší choreografii. Následují další rytmické písně a taky velmi populární píseň "Give Your Heart a Break", během které na plátně běží záběry z publika a Kiss kamera. Po tomto vystoupení přichází změna kostýmu a překvapivě Demi začíná zpívat píseň "Confident" a prochází publikem v blízkosti svých fanoušků. V polovině show dochází ke změně pódia a Demi se objevuje na prostředním menším pódiu mezi fanoušky s kytarou v ruce. Na tomto pódiu odzpívá tři písně a vrací se zpět na hlavní pódium, kde odzpívá sólově dvě duetové písně "No Promises" a "Échame La Culpa".

show_282329.jpgshow_287829.jpgshow_288329.jpgshow_281229~1.jpgshow_281929~0.jpgshow_2812029.jpg

Jako překvapení Demi pozvala na pódiu dva fanoušky tvořící pár a proběhla žádost o ruku. Dívka řekla ano a Demi jim věnovala píseň "Yes" a na plátně se promítaly společné fotky tohoto páru. Následně proběhla další změna kostýmů a Demi tentokrát za klavírem odzpívala tři písničky a vůbec poprvé živě na koncertě i píseň "Father". Celou show uzavírají dva největší hity z nejnovějšího alba i za doprovodu velkého sboru - "Sorry Not Sorry" a "Tell Me You Love Me".

Pilotní koncert se odehrál ve Viejas Aréně, která má kapacitu 12,400 diváků a hala byla z 99% zaplněná. Z prvního koncertu je znát, že toto turné je specifické svou velkou produkcí o proti některým předešlých turné. Objevuje se zde spoustu vizuálních videí, na pódiu se objeví několik pomocných rekvizit. Tančí zde velké množství tanečníků se speciální choreografií a Demi má k dispozici dvě pódia, hraje na dva různé nástroje a vystřídá během show celkem 7 outfitů. Její setlist se skládá z 18 písniček, z nichž 10 se nachází právě na podporovaném albu 'Tell Me You Love Me'.

show_2811929.jpgshow_2812429.jpgshow_283429.jpgshow_283629.jpgshow_283729.jpgshow_282529.jpg


SETLIST:


11. Lonely
14. Yes
16. Father


News: "I Believe" feat. DJ Khaled music video is out! [Official Video]

9. března 2018 v 19:26 | Ivet |  NEWS UPDATE

Společnost Disney uvádí nový film s názvem " A Wrinkle In Time", který premiérově přichází do kin 9.března 2018. Hlavní hrdinkou je středoškolačka Meg, která bojuje s nízkým sebevědomím a snaží se zapadnout. Její otec před lety zmizel, a proto na Zemi přicestují tři kouzelné bytosti, které se ho snaží najít. Společně se přenášejí do různých světů a snaží se čelit zlým silám. Meg se díky tomu naučí čelit svým temnotám, strachu a získává také sílu k poražení temnot, které se šíří vesmírem - Trailer zde

V rámci propagace vychází i pilotní singl k soundtracku k této filmové pohádce a v tuto chvíli přichází spojitost s Demi. Stejně jako před lety vydala singl "Let It Go" k pohádce Frozen, i tentokrát dostala příležitost spolupracovat se společností Disney a ujat se propagace tohoto nového projektu. Ve spolupráci s DJ Khaled vyšla 7.března 2018 píseň "I Believe".


Píseň jako hudební klip byla zpřístupněna na Vevo kanále Dj Khaleda, i přesto, že Demi Lovato se ujala hlavního sóla a měla v písničce více prostoru. Text vypráví o tom, že nejlepším způsobem, jak překonat těžké a temné časy, je najít důvěru v sobě samém. Demi v krásných červených šatech se zlatými doplňky zpívá v prostředí kouzelných kraji, zatímco DJ Khaled se na scéně objevuje v jeho typickém outfitu a věnuje se rappu, který mu jde nejvíce. V celém klipu také nechybí prostřihy z filmu.

Recenze k této písničce a zároveň spolupráci se rozchází. Jedné polovině se to líbí a nemá výtky, zatímco druhá polovina trochu odsuzuje ty rap části interpretovány právě DJ Khaledem. Podle některých zahraničních zdrojů se to k písničce nehodí a ztrácí tím tak svou kouzelnou energii, která má z písně vycházet.

Já osobně se více stotožňuji s tím druhým názorem, rapové části jsou tam podle mého zbytečně navíc a DJ Khaled se zkrátka k prezentaci tohoto klipu nehodí. Jaký máte názor na písničku vy?

DJ Khaled - I Believe (from Disney's A WRINKLE IN TIME) ft. Demi Lovato

"Some people stand, some people move
Tough times don't last, but tough people do
As long as you've got hope, you'll find your way

There's power in the thoughts that you think, there's power in the words you say ..."


News: Actual News & Updates about Demi Lovato #14

9. března 2018 v 19:18 | Ivet |  NEWS UPDATE

FAST NEWS ABOUT DEMI:

V menším přehledu vám přináším několik rychlých novinek týkajících se Demi. Jedná se především o menší novinky, které se objevily za posledních několika týdnů. Jsou zde sepsány některé úspěchy týkajících se Deminých nových vydaných singlů. Dále zde mám pár informací o možných nadcházejících spoluprací, projektů a další. To nejdůležitější již brzy naleznete v samostatných článcích.
  • 28.1. byl tzv. "Lovatics Day", kdy uplynulo letos již 7. let od doby, kdy Demi opustila léčebnu.
  • Demi Lovato a Christina Aguilera chystají nějaký společný projekt, zřejmě to bude duetová píseň.
  • Společnost Youtube s Demi projednávala možné pokračování jejího dokumentu "Simply Complicated". Toto pokračování je údajně již v procesu natáčení.
  • Duet "Échame La Culpa" obdržel diamantový certifikát a dosáhl již 1 miliardu zhlédnutí na youtube.
  • Píseň "Instruction" získal zlatý certifikát za prodaných 400 tisíc kopiíí.
  • Píseň "Sorry Not Sorry" překonala hranici 300 mil. zhlédnutí na youtube. Je tak třetím nejledovanějším videoklipem, který kdy Demi vydala.

Photo Of The Month: Březen / March 2018

5. března 2018 v 20:57 | Ivet |  PHOTO OF THE MONTH

Hlasování o nejhezčí fotku měsíce březen právě začíná. Tentokrát jsem vybrala téma Fabletics. Nejedná se o typické fotky focené přímo pro propagační photoshoot, ale jsou to osobní fotky focené přímo u Demi doma. Na každé z nich má na sobě jeden set oblečení z kolekce sportovního oblečení, které sama pomáhala navrhnout. Já už mám svého favorita, ale rozhodnutí je na vás. Pro kterou fotku zahlasujete? Anketu naleznete jako obvykle v celém článku.



Photo Of The Month: Únor / February 2018 (vyhodnocení)

5. března 2018 v 17:29 | Ivet |  PHOTO OF THE MONTH

I přesto, že tu únorová anketa byla jen krátce zapojilo se vás do hlasování spousta. Jsem moc ráda, že jste se do ankety zapojili. Do hlasování byly zařazeny 4 fotografie, na kterých byly dva populární páry - Mitchie & Shane a Sonny & Chad. S velkou převahou vyhrála fotka č.1, která si získala 10 vašich hlasů a tak lze jednoznačně poznat, že máte raději právě pár z Camp Rocku. Podle komentářů jsem se dozvěděla, že tato momentka patří k vašim nejoblíbenějším, stejně jako mě.

Fotka měsíce Únor/February

Výsledky: fotka č.1 - 58.8% (10), fotka č.2 - 17.6% (3), fotka č.3 - 17.6% (3), fotka č.4 - 5.9% (1)

Personal photo: Twitter, Instagram & Facebook | February 2018

5. března 2018 v 16:45 | Ivet |  PERSONAL PHOTO

V tomto článku si zrekapitulujeme fotky z instagramu, twitteru a facebooku, které Demi zveřejnila za uplynulý měsíc únor. První fotku, kterou máte na úvodce Demi krátce po zveřejnění smazala, protože nechtěla prozrazovat nějaký nový projekt. Co se týká zveřejněných fotek, naleznete tam především propagační fotky pro Fabletics kolekci, také portrétové fotky od fotografa Angela Kritikos, a nebo další profesionální fotky, která jsou foceny jako promo fotky pro turné. Mezi krátkými videi naleznete také promo videa k turné.


66~3.jpg65~3.jpg64~3.jpg63~3.jpg62~3.jpg61~3.jpg
60~3.jpg59~2.jpg58~3.jpg56~3.jpg55~4.jpg54~3.jpg
53.png52~4.jpg52_28229.png52_28129.jpg51~3.jpg51_28229.jpg
Gallery link: Personal photos > 2018 > Personal photos [37x]

Personal video: Demi's Snapchat & Instagram stories | February 2018

5. března 2018 v 16:35 | Ivet |  PERSONAL VIDEO

Demi Lovato's snapchat and instagram stories | February 2018

Během února se Demi především připravovala na své světové turné "Tell Me You Love Me Tour", která startovalo již 26. února. Kousek jejího nácviku písničky "Smoke & Mirrors" zdílela na svém instagramu (15.2.). Kromě toho si však začátkem měsíce vyrazila s kamarády do Utahu, kde si zajezdila na snowboardu. Vzhledem k tomu, že Demi byla dost časově vytížená a měsíc byl kratší nezdílala tolik stories na instagramu ani na snapchatu, a proto zde máte pouze několik videí.


51~2.jpg56~2.jpg57~3.jpg60~2.jpg73~3.jpg75~2.jpg
Gallery link: Personal photos > 2018 > Snapchat & Instagram stories [40x]

Návštěvnost: 5.2. - 4.3.2018

5. března 2018 v 16:33 | Ivet |  NÁVŠTĚVNOST

Návštěvnost: 5.2. - 4.3.2018

Měsíc únor utekl tak rychle. Mám pocit, že jsem vůbec nic nestihla jak na blogu, tak ve škole. Připadá mi, že jsem usnula hned se vzbudila a je už březen. :D Snažila jsem se dohnat některé důležité novinky a od teď se na plno budu věnovat turné, které probíhá a budu pravidelně aktivní. Turné je věc, která mě vždy nějakým způsobem zase nakopla do pravidelnosti, takže snad to bude i tentokrát a budu aktivní. Děkuji za krásnou návštěvnost v uplynulých týdnech.

5.2. - 11.2.
Pondělí9
Úterý15
Středa11
Čtvrtek14
Pátek12
Sobota11
Neděle20
Celkem92

12.2. - 18.2.
Pondělí11
Úterý6
Středa14
Čtvrtek8
Pátek13
Sobota19
Neděle10
Celkem81


19.2. - 25.2.
Pondělí11
Úterý6
Středa13
Čtvrtek15
Pátek11
Sobota17
Neděle13
Celkem86


26.2. - 4.3.
Pondělí19
Úterý11
Středa16
Čtvrtek5
Pátek17
Sobota13
Neděle15
Celkem96


Appearances: The House of Blues Concert in Dallas, TX | 9.2.2018

2. března 2018 v 19:26 | Ivet |  APPEARANCES

V pátek 9. února 2018 Demi vystoupila na koncertu v klubu "House of Blues" v Dallasu, který byl sponzorován společnostmi MasterCard a American Airlines. Jedná se o druhý koncert v rámci této spolupráce. Ten první se konal v New Yorku o dva týdny dříve. Demi dorazila na večerní akci v pohodlném outfitu, který se skládal z černých džínů a bílého trička, přes které měla světlý bomber se vzorem.

Arrivals_28329~13.jpgArrivals_28129~13.jpgArrivals_28229~14.jpg

Součástí akce se konalo také menší setkání s fanoušky. Poté už Demi čekalo samotné vystoupení. Vyměnila outfit a během koncertu měla na sobě modrý overal, ke kterému přizpůsobila i líčení, bílé boty na vysokém podpatku a vlasy si nechala rozpuštné. V těchto zmíněných botech se však necítila moc pohodlně a tak si je během vystoupení sundala.

Meet___Greet_28529~68.jpgMeet___Greet_28429~71.jpgMeet___Greet_28129~75.jpgMeet___Greet_28229~71.jpgMeet___Greet_28329~71.jpg

Její setlist koncertu se skládal celkem z 19 písniček, mezi kterými fanoušci mohli slyšet velké současné hity jako "Tell Me You Love Me", "Sorry Not Sorry", ale zazněly i některé starší písně jako např. "Body Say", což je píseň, která se neobjevila na žádném z jejich studiových alb. Během vystoupení nechala několikrát zpívat fanoušky a také na chvíli během písně "Give Your Heart A Break sešla z pódia blíže k fanouškům.

Performance_283229~67.jpgPerformance_28329~98.jpgPerformance_281929~86.jpgPerformance_283129~68.jpgPerformance_281529~87.jpgPerformance_28929~89.jpg
SETLIST:
14. Games

Appearances: Super Bowl Private Event in Minneapolis, MN | 2.2.2018

2. března 2018 v 18:35 | Ivet |  APPEARANCES

Demi Lovato v pátek 2.února vystoupila na soukromém koncertě, který byl součástí letošního ročníku Super Bowl 2018. Její vystoupení se konalo na menším pódiu v hotelu Renaissance Minneapolis v Minnesotě. Její vystoupení obsahovalo celkem 11 písniček z nichž většina se nachází na nejnovějším albu "Tell Me You Love Me". Co se týká outfitu, Demi na sobě měla khaki overal s širokým černým páskem. Vlasy si nechala rozpuštěné a zvolila výraznější líčení očí. Bohužel z této akce se neobjevilo moc kvalitních videí a s fotkami to není o moc lepší. Přidávám alespoň to málo, co se objevilo.

Performance_28129~104.jpgPerformance_28429~96.jpgPerformance_28229~97.jpgPerformance_28329~97.jpgPerformance_28529~96.jpgPerformance_28629~93.jpg
Gallery link: Appearances > 2018 > 2.2.2018 | Super Bowl Private Event in Minneapolis, MN [6x]
SETLIST:
1. Cool for the Summer
2. Heart Attack
3. Confident
6. No Promises