Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Červenec 2018

Diary: I'm back! | Informační článek

29. července 2018 v 19:28 | Ivet |  MY DIARY

Zdravím všechny Lovatics,

po opravdu delší době vás vítám u nového článku. Pamatujete si někdo na mě ještě? Doufám, že jste si nemysleli, že jsem to tady zabalila bez rozloučení. :) Než se dám do sepisování velmi důležitého článku, který se týká Demi, chtěla bych vám prostřednictvím tohoto článku sdělit co bude nadále s tímto blogem.

Úplně nevím čím začít, protože je toho dost co bych chtěla napsat, ale na druhou stranu nechci vás unudit dlouhým článkem. Začnu tedy omluvou za mou neaktivitu. Sama úplně nechápu jak jsem mohla dopustit, aby na blogu přes dva měsíce nevyšel článek. Zkoušky, rodinné akce, shánění brigád, také jsem uvažovala o stěhování, spousta jiných činností a částečná má lenost a neschopnost může za mou neaktivitu. Zkrátka opět jsem nedokázala zkombinovat blog a svůj osobní život.

Omlouvám se tedy všem fanouškům Demi, návštěvníkům tohoto blogu, mým affiliates za to, že jsem se za tu dobu ani jednou neozvala a nedala o sobě nic vědět. Jediná možnost, kde jste mě mohli zastihnout je ask stránka @CzLovaticsForever, kde se snažím být aktivní společně s adminkou Faith a je tam přehled všech novinek co se Demi týče i něco navíc.

A co bude s blogem dále?
Ti z vás, co navštěvují tento blog již delší dobu ví, že v posledním roce (možná déle) mám problém vydávat pravidelně články a už to není to, co to bývalo. Zkrátka mé životní priority se trochu mění a už bych si i dokázala představit, že bych blogový svět opustila. Jsou to jen občasné myšlenkové pochody, protože mé srdíčko mi stále říká, že jsem tady ještě svůj cíl, který jsem si zadala nesplnila.

Tudíž nedávám blogu sbohem, ale dávám si poslední šanci se do toho zase dostat. Pokud zkrátka nedokážu vydávat články pravidelně tak, abych byla spokojená a vy včas informování o novinkách, má blogová kariéra pravděpodobně skončí.
Začnu vydáním toho nejdůležitějšího článku týkající se Demi, který tady ponechám několik dní, aby se dostal k co nejvíce lidem. Následně doplním všechny informace, které zde nejsou a nesmí chybět ani nový layout. Také zveřejním nové hlasování o fotku měsíce a kontrolu affs.

Příští týden odjíždím na dovolenou (31.7. - 6.8.), tak tady uvidíte jen pár nejdůležitějších článků, ale od 20.8.2018 ode mě čekejte již plnou aktivitu. Doufám, že se mi to podaří a blog se mezi vámi opět uchytí. Zatím se mějte hezky, užívejte léto a brzy u dalšího článku.