Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

Srpen 2018

HAPPY 26TH BIRTHDAY DEMI | 20.8.2017

21. srpna 2018 v 11:41 | Ivet

Happy 26th Birthday Demi Lovato


Krásná, talentovaná zpěvačka, textařka, herečka, idol spousty lidí Demi Lovato je zase o rok starší. Včera (20.8.2018) oslavila své krásné již 26. narozeniny a já bych k této příležitosti ráda opět jako každý rok napsala pár vět a věnovala jí krátké narozeninové přáníčko. #HappyBirthdayDemi

Upřímně nevím jak začít, protože tyto narozeniny jsou jiné nejen pro Demi, ale i pro nás Lovatics. Zatímco loni měla krásnou a velkou narozeninovou oslavu v okruhu svých nejbližších přátel a rodiny, tentokrát je Demi v den svých narozenin na léčení a dostává se z nedávného předávkování. Proto tyto chvíle bohužel nejsou radostné, ale je důležité myslet trochu pozitivně, protože každý Lovatic ví, že Demi je silná a jen tak se nevzdá.


Spousta z nás jí zná především jako zpěvačku, která si svou kariéru začala budovat už v dětství v seriálu "Barney and Friends". Již v mladém věku začala psát své vlastní texty, ve školce poprvé vystupovala na menším pódiu, jako teenager získala svou první velkou roli v disney filmu 'Camp Rock' a doposud to dotáhla až k vyprodaným světovým arénám, nositelkou nominace na ocenění Grammy a na svém kontě má 6 úspěšných alb.

Její poslední uplynulý rok, se vyvíjel skvěle. Demi několikrát prozradila, že se cítí skvěle a je ve svém životě spokojená. V kariéře se jí podařilo vydat úspěšný dokument "Simply Complicated", nahrát několik kolaboračních songů a vydat album s názvem "Tell Me You Love Me. S tímto albem se vydala také na stejnojmenné světové turné a to bylo docela zásadní v jejím životě. Oslavila své 6.leté výročí své střízlivosti, ale nyní prochází asi nejtěžšími chvílemi svého života.


Její poslední vydaná píseň "Sober" vypráví o tom, že se Demi vrátila k alkoholu, ale všichni věřili, že to není úplně zlé a vážili si její upřímnosti, že to neskrývá a sdílela to svým fanouškům. Asi měsíc poté byla Demi hospitalizována do nemocnice po údajném předávkování návykových látkách. (podrobný článek již brzy.) Naštěstí se z toho dostala, nevzdává se a bojuje dál. Rozhodla se zodpovědně opět nastoupit na léčení, které trvá a zbytek turné bylo zrušeno.


I když je Demi v léčebně věřím, že se tam o ní dobře postarají a v den svých narozenin je alespoň v okruhu své rodiny. My všichní Lovatics si přejeme, aby byla v pořádku a těšíme se na její nové já, až opustí léčení. Demi je bojovník a už jednou dokázala, že je silná a nevzdává se. Je dobrý člověk, i když jí média v poslední době neukazují v dobrém světle. Stále je inspirací nejen mou, ale všech svých fanoušků Lovatics, kteří na ní myslí každý den.

Za mě a tento blog bych tímto článkem Demi chtěla popřát všechno nejlepší k narozeninám. Jak se tradičně říká hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v životě, ale v tomto případě jí přeji hodně síly, sebedůvěry a hlavně ať se nevzdává a bojuje dál. Ať nalezne ve svém životě opět to krásné a zůstane v okruhu přátel, kteří jí podporují a mají rádi, takovou jaká je.

So, Dear Demi Happy 26th Birthday, thinking of you always. Stay Strong and Love you SO MUCH <3