BLOG PROJECTS

Birthday project | Odpovídám na vaše otázky #2

4. září 2017 v 20:30 | Ivet

Questions & Answers with Me - Time for my Answers

Je tady druhá část mých odpovědí na vaše otázky, které jste mi napsali do komentářů v jednom z předešlých článků, který vyšel v rámci narozeninové oslavy na blogu. Mé minulé odpovědi na otázky od Magicmaxe, Káji a Leny naleznete v tomto odkaze.
Otázky od Britt:
Děkuji moc za krásné a kreativní otázky, moc jsem si odpovídání užila.

1. Co říkáš na videoklip a píseň Instruction?
Videoklip mě moc potěšil. Jsem ráda, že i tato spolupráce se Demi vydařila a i k singlu "Instruction" byl natočen klip. Líbí se mi na něm, že je taneční a energický. Už dlouho jsem Demi v žádném klipu neviděla tak tančit. Kromě toho jí to nesmírně sluší a má dokonalé vlasy. Jsem z klipu nadšená.

2. Myslíš že bude ze Sorry not Sorry hit? (myslím, že by si to Demi zasloužila, miluju ten song a klip ♥)
To jsme dvě, kdo milují tento song i klip. Pro mě už je Sorry Not Sorry hit! Už na první poslech, kdy nebyl ani videoklip jsem si jí oblíbila. Píseň je plná energie a má chytlavý rytmus, tudíž mě hned oslovila. Píseň si získala své posluchače a zaznamenala svůj úspěch. Singl byl nominován na VMA za "Best Summer Song" a taky se umístil mezi 10 nejlepších Deminých klipů na jejich kanále.

3. Pak jsem se chtěla zeptat jak se ti daří, jak se máš atd.? :)
Mám se poměrně dobře. Po fyzické stránce určitě. Jsem teď spokojená sama se sebou, začala jsem cvičit a více na sobě pracovat. Začala jsem být opět více aktivní na blogu a celkem se mi daří. Ale jako každý mám i já občas nějaké trable a po psychické stránce na tom asi nejsem tak dobře jak bych si přála.

4. Byla jsi v létě někde na dovolené?
Byla jsem asi na týden na Slovensku, kde jsme měli na každý den naplánován nějaký výlet. Byli jsme na Volovci, Oravském hradě, nebo na vycházce po Juráňové dolině. Jeden den jsme také strávili na koupališti Oravice. Bylo to celkem fajn když pominu, že jsem se spálila hned první den a ještě spadla. Takže jsem pak celou dovolenou chodila celá spálená/červená a ještě s odřenou a krvavou nohou. :D

5. Plánuješ nějaký výlet v nejbližší době?
V nejbližší době plánuju jít na pouť, také se podívat na plochou dráhu a potom už nejspíš i do školy. Žádný větší výlet v plánu prozatím nemám.

Birthday project | Odpovídám na vaše otázky #1

29. srpna 2017 v 17:49 | Ivet

Questions & Answers with Me - Time for my Answers

Konečně jsme si našla trochu času na to zodpověď vaše otázky, které jste mi napsali do komentářů v jednom z předešlých článků, který vyšel v rámci narozeninové oslavy na blogu. Než se vůbec pustím do odpovídání, chtěla bych poděkovat všem co si našli čas a poslali mi tolik otázek. Vůbec jsem nečekala, že jich dostanu až tak hodně. Aby článek nebyl až tolik dlouhý rozhodla jsem se své odpovědi rozdělit do dvou článků. Tak jdeme na to:
Otázky od Magicmaxe:
Děkuji za moc pěkný dlouhý a obsáhlý komentář, kde kromě otázek bylo i spoustu pěkného psaní :)

1. Máš psa? Jmenuje se stejně jako ten od Demi Lovato?
Momentálně nemám psa, mám už 7.let kočičku. Ale v celé naší rodině jsme měli/máme několik psů, se kterými se ráda mazlím. Jednou bych ráda měla vlastního psa a asi bych mu dala jméno Charlie.

2. Jak se těšíš na Camp Rock 3? Věříš, že se projekt dokončí??? A jako si myslíš, že tam Demi bude mít roly? Nezarazilo tě, že po tolika letech by se zase zúčastnila jako účastnice Rockového Tábora?
Demi se několikrát zmínila, že by ráda natočila pokračování Camp Rocku a už se i na něčem pracuje. Pokud se projekt dokončí budu jen ráda, protože oba předchozí díly miluju a ráda bych se koukla na pokračování. Demi by určitě ztvárnila roli Mitchie jako doposud, ale asi by už nepřijela jako tábornice spíše jako instruktorka, nebo speciální host na rockový tábor. Rozhodně se nechám překvapit co si produkce pro nás případně připraví.

3. Demi v poslední době vypadá výrazně líp a líííp. Nevíš čím to je?
Demi na sobě hodně pracuje jak po fyzické stránce, tak psychické. Má skvělé období, je obklopená kolektivem skvělých lidí, v kariéře se jí daří, rozjíždí nové projetky a myslím, že má teď pokojené a vyrovnané období. Více než rok pravidelně cvičí věnuje se boxu, MMA a jiujitsu a to ji drží ve skvělé kondici.

4. Vždy když tě vidím, tak tvůj blog je na fanblocích v SB/AFFs jako první a na jednom z prestižních míst. Seš ráda, že tě tak tvá SBéčka tak trošilinečku šlechtí?
Tato otázka mě tak trošku zaskočila. Moc nekontroluji na jakých místech mě mají spřátelené blogy umístěnou. Já si vážím toho, že můžu být na jejich seznamu spřátelených blogů a je mi jedno jestli budu na prvním, nebo posledním místě. Myslím, že mám i štěstí v tom, že mám mezi affs stálé blogery, které tady jsou se mnou od úplných začátků. Děkuji jim za všechnu podporu, kterou mi dávají a jsem ráda, že se jim můj blog líbí a rádi ho navštěvují.

5. Prošel jeden z tvých obsahů, někdo, kdo nějak souvisí výrazně s tvým obsahem na blogu??
Myslím si, že ne. Hlavním tématem blogu je Demi Lovato a ta určitě můj blog nenavštívila.

Birthday project | Večerní film s Demi + MTV VMAs Online

27. srpna 2017 v 20:09 | Ivet

Přeju krásný večer, tento víkend zakončíme něčím oddychovým a co je nejlepší na odreagování? Je to večerní posezení u filmu s popcornem v ruce. Proto vám sem dávám odkazy na filmy, v jejichž hlavní roli je Demi Lovato. Kromě jiné, dnes se koná slavnostní udílení cen MTV VMAs, kde Demi a dalších spoustu umělců budou vystupovat, tak vám sem přidávám i odkaz na online živý přenos, který začíná už za pár hodin. Na filmy se dostanete kliknutím na obrázek.


Další tip na film: Dokument Beyond Silence

Dnes se koná udílení cen MTV VMAs, ve kterých je Demi nominovaná v kategorii - Best Summer Song s písničkou "Sorry Not Sorry" a kromě jiné, na akci bude s touto písničkou také vystupovat. Přenos můžete sledovat zde.

Birthday project | Demi Lovato quiz #3

27. srpna 2017 v 17:42 | Ivet

Birthday Project | 3.kvíz - Hudební kvíz + anketa

Zdravím všechny Lovatics a návštěníky blogu. Dnes vám přináším článek, který měl vyjít už včera. Bohužel jsem byla na chatě a dnes na pouti a nestíhala jsem připravit všechny články a proto vyšel včera jen jeden z plánovaných tří. Každopádně o nic vás nechci připravit a tak jsem trochu upravila program, na který se můžete kouknou zde.

Posledním kvízem toto týdne a v rámci narozeninového programu, je kvíz, který bude opět jako ty předchozí dva spojený i s Demi Lovato a tentokrát s její hudební tvorbou. + do článku také přidávám anketu pro výběr příštího outfitu do Fashion by Demi.
1. Kdy vychází nové album Demi?
a) 29.9.2017
b) 29.11.2017

2. S jakým interpretem nahrála píseň "Up"?
a) Nick Jonas
b) Olly Murs

3. Jaká píseň otvírala její koncerty v rámci "Future Now Tour?
a) Heart Attack
b) Confident
4. Demi si sama režírovala klip k písničce ....?
a) Made In The USA
b) Made In The UK

5. Píseň "Neon Lights se nachází na jakém albu?
a) Ubroken
b) DEMI

6. Jak se jmenuje píseň, kterou nazpívala se Selenou Gomez?
a) One And The Same
b) Gift of a Friend

7. Dopň následující slova textu písně "Sorry Not Sorry" - "Now payback is a bad bitch And baby, I'm ...... baddest
8. Z jaké písně je tento text: "Go on and try to tear me down, I will be rising from the ground" ? Skyscraper

Birthday project: Vyber nový projekt, který na blogu zrealizuju

25. srpna 2017 v 17:40 | Ivet

Upřímně úplně nevím, co v tomto článku budu psát, protože žádný projekt zcela připravený nemám. Mám pouze určité nápady a myšlenky na projekt, ale nic není przatím v realizaci. Proto tento článek berte spíše jako informativní, ale zároveň se v něm asi nic podstatného nedozvíte. :D .... já vím asi to nedává moc logiku

Nápad č.1 - THE BEST DUET
Před pár lety, když se blog teprve rozjíděl na blogu probíhal projekt s názvem - The best duet. Nevím jestli si na něj někdo vzpomene, ale šlo o to, že jsem vybrala nejrůznější duetové songy s Demi ať už z koncertů, nebo oficiální klipy a vytvořila jsem ankety, ze který jste nakonec vybrali ten nejlepší duet.
Napadlo mě, že bych udělala něco podobného ve stylu - The Best Collaboration. A vybrala bych pouze oficiální kolaborační songy a klipy, které Demi s různými interprety nahrála. Na vás by pak bylo vybrat ten nejlepší.

Nápad č.2 - THE BEST OF DEMI
Druhý projekt, který bych ráda zorganizovala je "The best of Demi" - který byl formou anket, nebo dotazníků a opět by jste vybírali např. "Nejlepší skladba z alba Confident", "Nejoblíbenější vztah", Nejoblíbenější videoklip", "Nejoblíbenější .... atd.
S tím bych asi počkala až vyjde nové album, abych jej také mohla do ankety zapojit.

Nápad č.3 - BEST OF 2017
Je na podobné bázi toho předchozího návrhu, ale začala bych s ním až na konci tohoto roku, nebo začátkem toho dalšího a bylo by to "Best of 2017" a zase by byly ankety v formě "Nejlepší outfit na červeném koberci", "Nejlepší účes tohoto roku", Nejlepší projekt roku" .... atd. (Samozřejmě ke konci roku bude tradičně probíhat i adventní kalendář).

Nápad č.4. - YOUR FAVOURITE ...
Do posledního návrhu bych více zapojila i vás. Byla by to soutěž na téma, které potom společně vybereme - např. oblíbený outfit, oblíbený účes, oblíbená písnička. Vy by jste mi vždy napsali jednu svou oblíbenou věc v tom tématu, které si zadáme a tím se zapojíte do soutěže. Potom bude probíhat hlasování, ve kterém budou moci návštěvníci blogu i vy vybírat tu věc, která se jim líbí nejvíce. Ten, který dostane nejvíce hlasů vyhrává a tím získává nějakou odměnu.

*Samozřejmě v prosinci bude jako každý rok probíhat Adventní kalendář

Popis projektů je jen krátký, názvy jsou zatím jen orientační. Jde jen o menší představení o co by vlastně šlo. Budu ráda za vyjádření v komentářích, zda by jste jeden z těchto projektů ocenili. Taky jsem otevřena veškerým vašim návrhům a námětům na projekt, který bych mohla zrealizovat. Veškeré dotazy směřujte do komentářů, na které budu reagovat.

Birthday project | Demi Lovato quiz #2

24. srpna 2017 v 15:00 | Ivet

Birthday Project | 2.kvíz - Ty a Demi Lovato?

První kvíz, který v rámci narozeninévo oslavy zde na blogu probíhá je zaměřen na Demi a její život. Jeho vyplněním jste si mohli (a ještě stále můžete) otestovat své znalosti o tom jak dobře Demi znáte. Odkaz na kvíz

Tento kvíz, nebo možná lepší slovo - tag je spojen s otázkami především na vás. Neexistuje žádná špatná odpověď, pouze ta správná. Záleží jen na vás co odpovíte. Sestavila jsem tyto otázky, protože bych ráda věděla co máte na Demi nejraději, jak jste se k ní dostali atd. Třeba budeme mít i něco společného přece jen všichni fanoušci patříme do Lovatics Family. <3

1. Jak dlouhou dobu Demi sleduješ?
2. Jaký je tvá oblíbená písnička a část textu z ní?
3. Máš doma nějaké věci s ní?
4. Naučil/a ses něco od Demi? Inspirovala tě něčím?
5. Kdybys měl/a možnost si s Demi zazpívat, jakou písničku by sis vybral/a?
6. Jaké je tvé oblíbené její vystoupení?
7. Líbí se ti na Demi více krátké, nebo dlouhé vlasy?
8. S kým by sis přál/a aby Demi nahrála duet?
9. Jaký je tvůj názor na píseň a videoklip "Sorry Not Sorry"? Jaká byla tvá první reakce?
10. Kdybys mohl/mohla dát Demi nějaký dárek k narozeninám, co bys jí dal/a?

Doplňující otázka: Zajímal/a ses o Demi dříve, než jsi narazil/a na tento blog? Nebo jsi jí doposud skoro vůbec neznal/a a více ses o ní dozvěděl/a, začal/a zajímat až potom co jsi navštívi/a můj blog?

Birthday project | Prostor pro vaše otázky

22. srpna 2017 v 18:30 | Ivet

Questions & Answers with Me - Time for Questions

Tento článek se netýká žádné soutěže, nebo projektu. Spíše je zaměřen na komunikaci s vámi čtenáři. Všimla jsem si, že už nepíšu tolik deníčkové články, ani nejsem moc aktivní na mém asku a trvá mi tam vždy dlouhou dobu než na něco odpovím. Proto vás nebudu na ask ani odkazovat, jako jsem to dělala dříve, a vytvořila jsem tento článek, kde mi do komentářů můžete psát své otázky ať už ohledně mě, blogu nebo i Demi, pokud vás tedy něco zajímá. Tento způsob je i pro mě lepší, protože si to na asku nebudu muset dohledávat a možná ani ask nemáte.
Na všechny položené otázky budu odpovídat na konci týdne.

Pokládat otázky mi můžete do soboty a podle narozeninového programu na všechny odpovím v neděli v 18:00.
Předem děkuji za váš čas a otázky. <3

Birthday project | Anketa: Nejlepší layout 2016-2017

22. srpna 2017 v 16:00 | Ivet

Další menší aktivitou, do které se můžete zapojit je anketa o nejlepší/nejhezčí layout, který byl cca za uplynulý rok - duben 2016 až doposud. Když jsem dělala anketu minulý rok, mohli jste vybírat celkem ze 7 layoutů, letos je o trošku méně. Vystřídalo se zde pouze 5 layoutů. Celkem se zhoršuju, pamatuju dobu, kdy jsem dělala nový layout na každý měsíc. Přidávám sem náhledy všech těchto layoutů (pro zvětšení na ně klikněte) a pomocí ankety v celém článků mi dejte vědět, který se Vám líbil nejvíce. Já tak alespoň budu vědět, které styly, nebo barvičky se Vám u layoutů líbí a do příště se můžu ubírat tímto směrem, a nebo si vymyslet opět něco úplně nového a odlišného. Předem děkuji za zahlasování.

ANKETA: BEST LAYOUT ON THE BLOG (2016-2017)

⬆️⬆️⬆️ klikni na celý článek, prohlédni si layouty a zahlasuj v anketě ⬆️⬆️⬆️

Birthday project | Demi Lovato quiz #1

21. srpna 2017 v 16:37 | Ivet

Birthday Project | 1. kvíz - Jak dobře znáš Demi?

První narozeninová aktivita souvisí jak jinak než s naší oslavenkyní a hlavní hvězdou tohoto blogu Demi Lovato. Připravila jsem si celkem 10 jednoduchých otázek, jak z jejího osobního života, tak také z profesního. Všechny odpovědi jsou dohledatelné na blogu a v článcích, protože jsem se o všech už dříve zmiňovala. A tady už jsou otázky:
1. Kolikrát byla Demi nominována na Grammy?
a) jednou
b) dvakrát

2. Jak se jmenuje její nejnovější singl?
a) I'm Sorry
b) Sorry Not Sorry

3. Kde má Demi vytetovnou hlavu lva?
a) na pravém rameni
b) na levé ruce

4. Demi je spolumajitelkou jakého léčebného zařízení?
a) CASTS Center
b) MHA Mental Health Treatments

5. Kdo je její největším idolem už od mala?
a) Kelly Clarkson
b) Aretha Franklin
6. S kým Demi byla v Carpool Karaoke?
a) s Joem Jonas
b) s Nickem Jonas

7. S jakým interpretem nahrála singl "No Promises"?
a) The Chainsmokers
b) Chead Codes

8. Jak se jmenuje její připravovaný dokument?
a) Demi Lovato: Simply Complicated
b) I'm Complicated

9. V jakém animovaném filmu Demi dabovala jednu z hlavních postav?
a) Frozen
b) Smurfs: The Lost Village

10. Jak se jmenují její dva současní pejskové?
a) Buddy a Batman
b) Cinderella "Bella" a Batman
Za každou správnou odpověď máte bod. Soutěžící s největším počtem bodů obdrží diplom či nějakou další grafiku.
Děkuji všem co se zúčastní a odpoví na otázky. Kvíz můžete vyplňovat do neděle 20:00hod.

Happy Birthday | Program 21.8.- 28.8. 2017

21. srpna 2017 v 15:40 | Ivet

BIRTHDAY PROGRAM: 21.8. - 28.8.2017

Po celý minulý týden jsem přidávala veškeré letní koncerty tzv. "SNS House Party", včera Demi oslavila své 25. narozeniny a ta pravá blogová párty teprve začíná. Jako každý rok jsem si připravila menší program, který jsem tentokrát trochu prodloužila a rozdělila hned do několika dnů. Také jsem vám tím chtěla vynahradit oslavu narozenin blogu. V dubnu blog oslavil své 3. narozeniny a já si nic nepřipravila, jen jeden článek. Proto přicházím s programem na celý týden.

Připravila jsem si spoustu zajímavých článků, které na blogu často nevidíte, také několik kvízů a anket. Mám nápad i na nový projekt a pokud budu vše stíhat podle plánu dočká se blog po dlouhé době i nového layoutu. To by bylo vše na úvod. Doufám, že si každý v programu najdete něco co vás zaujalo.

CELÝ NAROZENINOVÝ PROGRAM

⬆️⬆️⬆️ klikni na odkaz a dostaneš se na kompletní program ⬆️⬆️⬆️

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 24.12.2016

24. prosince 2016 v 9:30 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016 | 24.12.

Krásný Štědrý den přeji. Nastává ten odlouho očekáváný krásný Vánoční den, na který jsme celou tu dobu čekali. Po dobu 24. dnů jsme otvírali okýnka na tomto adventním kalendáři, aby jsme si zkrátili čekací dobu. Dostáváme se tedy k poslednímu okýnku, který zdobí Demi během loňských "Jingle Ball". Na sobě má krásný Vánoční svetřík a tudíž myslím, že se tato fotka přesně hodí do tohoto posledního políčka.

Chtěla bych moc poděkovat všem, co se zapojili do adventního kalendáře a zodpověděli alespoň jednu otázku dne. Četla jsem si všechny komentáře, a jsem moc ráda, že vás tato aktivita bavila.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 23.12.2016

23. prosince 2016 v 19:17 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016 | 23.12.

Předposlední okénko dnes otvírám a už nám bude chybět jen to jedno a nejdůležitější, které si otevřeme zítra. Do dnešního okýnka jsem vybrala fotku z letošního roku a jedná se o akci "Global Citizen Festival" na které Demi vystupovala. Měla na sobě krásný zlatý kostým a na pódium zazpívala hned několik svých hitů... Doufám, že už dnes jste všichni připraveni na zítřejší den a jste naladěni do pohodové a Vánoční nálady.
Zítra se můžete těšit na poslední okýnko.

Otázka dne: Kdyby jsi mohl/a dát dárek k Vánocům jen jedné osobě, komu by to bylo a proč?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 22.12.2016

22. prosince 2016 v 20:45 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|22.12.

Dnešním dnem otvíráme okýnko s číslem 23 a to znamená, že už nám zbývají pouze dvě okýnka z něhož to poslední patří už samotnému Štědrému dni. Jak se těšíte na tento den? Dnešní okénko zdobí společná fotka naší Demi a jejího nejlepšího kamaráda Nicka Jonase. Je to jejich momentka z letošního udílení cen GLAAD Awards, kterého se oba zúčastnili a Demi si z této akce odnesla i cenu, který jí předal právě Nick. Také na této akci zpívala písničku "Stone Cold".

Otázka dne: Jaká je vaše oblíbená Vánoční barva? Červená, zelená, zlatá nebo nějaká jiná?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 21.12.2016

21. prosince 2016 v 16:52 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|21.12.

Krásný první zimní den přeji všem. I když mrazivé počasí nás doprovází téměř měsíc, oficiální zimní slunovrat nastává právě dnes. Dnes 21.12. si také otevřeme další okýnko na tomto adventím kalendáři. Pomalu a jistě mi docházejí nápady na otázky i fotky a tak jsem ráda, že se pomalu blížíme ke svému konci. Protentokrát jsem vybrala fotku z photoshootu, který Demi nafotila pro radio iHeartRadio, když jej posledně navštívila.

Otázka dne: Jaký je váš nejoblíbenější Vánoční film nebo Vánoční pohádka?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 20.12.2016

20. prosince 2016 v 20:56 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|20.12.

Krásný den, jak si můžete všimnout už máme zaplněný skoro celý kalendář. Nevím jak vám, ale mi to odpočítávání letos nějak rychle utíká. Mám pocit, že nic jiného nedělám, jen otvírám okýnka. Dnešní okýnko s číslem 20 tedy otvírá fotka, úplně z posledního koncertu v letošním roce, který Demi měla a to je její vystoupení v Brazílii. Užijte si zbytek dne a nezapomeňte, že už zbývají poslední 4 dny do Štedrého dne.

Otázka dne: Co letos podniknete na Nový rok? Budete trávit čas s rodinou, nebo vyrazíte na nějakou párty?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 19.12.2016

19. prosince 2016 v 21:41 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|19.12.

Krásné pondělí, už k nám přišel ten poslední Vánoční týden, protože již za 5 dní, tudíž tuto sobotu se dočkáme Štědrého dne a všeho co k tomu patří, tudíž cukroví, dárečky, čas strávený se svými nejbližšími a spoustu dalších maličkostí. Pro zkrácení čekání si i dnes otevřeme okýnko, v kterém se ukrývá fotka, kde máme Demi jako blondýnku. Není to tak dávno co Demi na malou chvíli změnila svou barvu vlasů. Užijte si krásný zbytek dne.

Otázka dne: Co máte k jídlu na Štědrovečerní večeří? Řízek, kapra nebo něco jiného?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 18.12.2016

18. prosince 2016 v 17:52 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|18.12.

Krásnou poslední adventní neděli. Ode dneška už zbývá posledních 6 dní do Štědrého dne. To znamneá, že nám v adventním kalendáři chybí zaplnit poslední řádek a už máme vyplněno. Rozhodla jsem se opět zapojit nějaké novější fotky a pro dnešní okýnko jsem zvolila společnou fotku Demi a Luke. Společně se šli podívat na zápas UFC a když byli takto společně spatřeni oba tím potvrdili zvěsti fanoušků o jejich vztahu. Co myslíte sluší jím to spolu ?

Otázka dne: Už se vám někdy stalo, že jste kupovali dárek na poslední chvíli přímo na Štědrý den?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 17.12.2016

17. prosince 2016 v 22:41 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|17.12.

Přeji krásný víkend všem. Doufám, že jste si začátek vikendu užili stejně jako já. Dnešní den jsem strávila na oslavě narozenin a moc hezky jsem se bavila. Poznala jsem nové lidi a byl to pěkně strávený den. To je také důvod proč se k otvírání dnešního okýnka dostávám až tak pozdě. Pro dnešní okýnko jsem vybrala další fotku z hudebního koutku a tentokrát je to photoshoot pro nejnovější singl "Body Say", která Demi letos propustila do světa hudby.

Otázka dne: Bez čeho si nedokážete představit Vánoce?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 16.12.2016

16. prosince 2016 v 19:16 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016|16.12.

Krásný pátek a začátek vikendu přeji všem. I dnešní okénko otvírá fotka z videoklipu, který byl vydán v letošním roce. Tentokrát je to další úspěšná spolupráce country zpěváka a kytaristy Brada Paisley a naší Demi Lovato. Společně nahráli písničku s názvem "Without A Fight", ke které natočili i velmi úspěšný videoklip. A právě fotka z tohoto klipu otvírá dnešní okýnko s číslem šestnáct. Upozorňuju, že už zbývá pouze týden a den do Štědrého dne.

Otázka dne: Jak jste si jako malí představovali Ježíška? Jak podle vás vypadal?

ADVENTNÍ KALENDÁŘ | 15.12.2016

15. prosince 2016 v 21:48 | Ivet

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2016| 15.12.

Včerejší okýnko otevřela fotka z natáčení videoklipu "Stone Cold". A i dnes v okýnku s číslem 15 se koukneme na jeden videoklip, který Demi letos natočila. Jedná se o spolupráci se skupinou Fall Out Boy, se kterou Demi natočila videoklip a nahrála píseň, která nese název "Irresistible". Jedná se o první klip, který Demi v letošním roce natočila.

Otázka dne: Jsou Vánoce vašim nejoblíbenějším svátkem v roce nebo dáváte přednost jinému svátku?

 
 

Reklama