INTERVIEWS

Interview: Demi Lovato working to help those affected by DACA, Harvey | 6.9.2017

10. října 2017 v 19:05 | Ivet

Dalším rozhovorem, který Demi poskytla během svého několika-denního pobytu v New Yorku byl program 'Associated Press'. V rozhovoru mluví o své spolupráci s Voto Latino. Říká, že se s touto neziskovou organizací spojila, aby zjístila jak může pomoci, poté co nynější prezident Donald Trump uvedl, že zruší program DACA, který měl za úkol chránit přestěhovalce, kteří byli nelegálně přijati do USA jako děti. Zmiňuje také hurikán Harvey, který zasáhl Texas před pár dny a Demi se snažila finančně pomoci lidem, kteří utrpěli ztráty díky této přírodní katastrofě. V druhém rozhovoru pro ET Canada mluví o svém novém šestém albu Tell Me You Love Me. V tento den ve studiích také nafotila několik portrétových fotek, které vám sem do článku také přidávám.

Portraits_28429.JPGPortraits_28329.JPGPortraits_28229.jpgPortraits_28129.JPG
Gallery link: Domů > Photoshoots > 2017 > Unknow | Brian Ach [4x]

Interview: Good Morning America studios in New York, NY | 5.9.2017

10. října 2017 v 19:00 | Ivet

Demi poskytla exkluzivní rozhovor pro Good Morning America, když navštívila studia této show v New Yorku, v úterý 5.září. Mluví především o podpoře Texasu, který zasáhl před nedávnem hurikán Harvey. Demi se také spojila s určitými organizacemi a věnovala nějaké peníze na pomoc těm, kteří byli tímto hurikánem postiženi. Dále také zmiňuje své vystoupení na Video Music Awards, novém albu Tell Me You Love Me a v neposlední řadě mluví o své nové podzimní kolekci sportovního oblečení pro značku Fabletics, se kterou spolupracuje už od první poloviny letošního roku. Přivedla si i několik dívek, které předváděly toto oblečení a Demi mluvila o projektu Girl Up, na který jde určitý výtěžek z tohoto oblečení.

GMA_28829.jpgGMA_281829.jpgGMA_281129.jpgGMA_281329.jpgGMA_281429.jpgGMA_28729.jpg
Gallery link: Appearances > 2017 > Good Morning America studios in New York, NY | September 5th [18x]

Demi Lovato talks Harvey devastation, Girl Up initiative on 'GMA' | 5.9.2017

Interview: Rapid Fire Questions with Demi Lovato - Radio Disney | 28.8.2017

10. října 2017 v 18:55 | Ivet

Poslední prázdninové pondělí, 28. srpna Demi strávila den v Los Angeles a v jejím denním programu byl rozhovor s Radio Disney. I když Demi už pro Disney nepracuje ráda na ty časy zavzpomíná a navštíví toto rádio. Interview byl současně vysílán živě i na instagramu a Demi v něm mluvila především o svém novém singlu "Sorry Not Sorry". Opět se zmiňovala, o tom, že je song věnován jejím haterům a není to žádná píseň o vztahu či rozchodový song, jak si někteří její fanoušci mysleli. Také zavzpomínala na Camp Rock a hit "This Is Me", který si nechala i zahrát. Také mluví o svém novém albu a možných spolupracech. Jelikož se blíží škola, Demi dává na závěr menší radu všem školákům. Video zde

"My back to school tips for anybody going back to school would be to stay friendly. You know, support one another and realize these are very pivotal moments of your life. You know, you're experiencing things for this first time like making new friends and same of you are going off the college and just make sure you act a way you would look back and be proud of."
"Mými tipy pro návrat do školy pro kohokoliv kdo se vrací do školy, je zůstat přátelští. Víte, podporujte se navzájem a uvědomte si, že jsou to velmi klíčové momenty vašich životů. Víte, zažíváte to poprvé, jako když si děláte nové přátele a to stejné když vycházíte z vysoké školy. Jen se ujistěte, že jednáte způsobem, na který když se podíváte zpátky budete pyšní."

Rapid Fire Questions with Demi Lovato | Radio Disney (28.8.)

Interview: 2017 MTV Video Music Awards - Blue Carpet Interview | 27.8.2017

9. října 2017 v 22:21 | Ivet

Demi Lovato jak jsem zmínila v předešlém článku poskytla několik krátkých rozhovorů během času, který strávila na modrém koberci během akce MTV Video Music Awards 2017. Mluvila např. s modrátorem z Access Hollywood, Extra Tv, ale také s organizátory a samotnou stanicí MTV. V první již zmiňovaném rozhovoru pro Access Hollywood Demi mluví především o svém nadcházejícím albu Tell Me You Love Me a také o oslavě svých 25. narozenin. Naopak v druhém rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o svém outfitu, který pro tuto příležitost zvolila a také se rozpovídala o nedávném vystoupení s národní hymnout během zápasu mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweather.

Demi Lovato On Her New Album & More! | Access Hollywood & ET

Interview: Demi Lovato Talks New Album 'Tell Me You Love Me' & 2017 VMA Performance | MTV News

9. října 2017 v 22:20 | Ivet

Demi Lovato byla pozvána na exkluzivní rozhovor pro stanici MTV. V celkem 12 minutovém videu Demi mluvila o svém nadcházejíc albu Tell Me You Love Me, vystoupení na VMA, nebo také o dokumentu Simply Complicated. Prvním tématem s moderátorkou Gaby Wilson bylo Deminé předhozí účinkování na VMA. Společně mluvily o pre-show 2012, a také o vystopení s písničkou "Cool For The Summer", před dvěma lety. Později už zmiňovaly to letošní vystoupení. Demi bude zpívat její nejnovější hit "Sorry Not Sorry na pódiu v Las Vegas, tudíž ne na místě, kde se samotné udílení cen bude odehrávat. Mluvila také o procesu vzniku tohoto singlu, a natáčení videoklipu. Dalším hlavním tématem bylo již zmiňované album. Demi mluví o některých svých písních, procesu tvorby a kdo byl její inspirací pro toto album. V závěru zmiňuje i její dokument Simply Compicated, ve kterém se svými fanoušky sdílí co vše prožila v posledním roce. K rozhovoru přidávám i jednu profesionální fotku, kterou nafotil fotograf John Shearer.

Photoshoot.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2017 > MTV Portraits | John Shearer [1x]

Demi Lovato Talks New Album 'Tell Me You Love Me' & 2017 VMA Performance

Interview: Thrifts and Threads interview with Demi Lovato | 16.8.2017

23. září 2017 v 20:23 | Ivet

Jedna dívčina Brittany, která píše na blog, neboli stránky "Thrifts and Threads" dostala příležitost udělat rozhovor s Demi Lovato. Spolu se sešly jednoho srpnového dne v prostorech Four Reason, kde jí tedy Demi poskytla kratší rozhovor, který pozdějí byl zveřejněn na již zmíněných stránkách. Kromě toho se k této příležitosti nafotil i menší photoshoot. V tomto článku vám přináším tyto fotky společně s překladem rozhovoru. Odkaz na originální článek naleznete na konci článku.

Thrifts_28229.jpgThrifts_28429.jpgThrifts_28129.jpgThrifts_28329.jpg
Gallery link: Photoshoots > 2017 > Thrifts and Threads [4x]
Co tě inspirovalo k vytvoření kolekce s Fabletics?
Demi: Cvičím 6 dní v týdnu, takže jsem pořád v posilovně. Také se denně významně neoblékám. Nošení podpatků je něco co si beru, jen když musím, a to dělám často. Ráda nosím pohodlné oblečení a chtěla jsem vytvořit něco, co bych nosila každodenně a mojí fanoušci to můžou nosit také.

Kolik ses podílela na tvůrčím procesu?
Demi: Byla jsem zapojena do spoustu tvůrčího procesu, procházela jsem si oblečení, zužovala je, vybírala, které vlastně budou tvořit kolekci. Také jsem vybírala barvy a v podstatě jsem šla a řekla " To miluji, to se mi nelíbí a přidáme tam tohle." Měla jsem toho opravdu hodně ve svých rukou.

Jak bys definovala svůj styl ve třech slovech?
Demi: Elegantní, hravý a sofistikovaný.

Jak tvůj osobní styl ovlivnil tvé návrhy oblečení?
Demi: Nosím více stylové oblečení, takže mám ve své kolekci více stylovějších kousků, což bylo ovlivněno mým osobním stylem.

Co dělá Fabletics jedinečnou oproti ostatním aktivním značkám?
Demi: Fabletics je kompaktní se všemi tvary a velikostmi a myslím si, že to je to nejvíce speciální ohledně Fabletics. Oni dělají opravdu dobrou práci během vytváření oblečení, které jsou vhodné pro všechny tvary i velikosti.

Interview: ET Exclusive & Pretty Unfiltered

23. září 2017 v 17:35 | Ivet

Potom co se do prodeje dostala nová kolekce oblečení, které navrhla Demi pro sportovní značku Fabletics, bylo zveřejněno i několik videí a rozhovorů v rámci její propagace, ale není to jediné téma jejich rozhovorů. Pro stanici Entertainment Tonight exkluzivně promluvila o tom jak se teď cítí. Je šťastná a snaží se nejvíce soustředit na své fyzické a duševní zdraví. Mluví také o bojových sportech a dojde řeč i na samotnou Fabletics Kolekci. V druhém videu mluví o své kariéře, tvorbě nového alba, také o svém dokumentu Simply Complicated nebo možném turné a singu "Sorry Not Sorry".

ET Exclusive: Demi Lovato Teases 'R&B' Sounding Album Tour Plans


Interview: SiriusXM Hits 1 in New York, NY | 17.8.2017

14. září 2017 v 17:26 | Ivet

Posledním rádiem, pro které Demi poskytla exkluzivní interview bylo studio rádia SiriusXM. Je to tak v pořadí třetí rozhovor za jeden den, který Demi stihla. Outfit si ponechala a opět měla stejný tmavě modrý komplet. Jako první během interview Demi vzpomíná kdy naposledy byla v tomto rádiu, vzpomíná si na propagaci písně "Cool For The Summer", její turné a nebo taky když tam vystupovala s písní "Stone Cold". Dále zmiňuje její letošní léto, na čem pracovala a jak si užívala. Dále přicházejí na řadu otázky od fanoušků. Zmiňuje, že její nejoblíbenější role byla "Sonny" v seriálu Sonny With A Chance". Mluví také o svém oblíbeném seriálu The Walking Dead.

Jelikož byl rozhovor vysílán přes Facebook, máme možnost také vidět záběry, které v samotném rádiovém vysílání nebyly. Demi prozradila další název písně z jejího alba - "Only Forever", která je zároveň její nejoblíbenější. Mluví také o svých tetování, možném návratu k herectví, o tom jak relaxuje, také o své kolekci Fabletics, charitativní činnosti, připravovaném dokumentu a mnoho dalšího.

Sirius_X_28729.jpgSirius_X_28629.jpgSirius_X_281429.jpgSirius_X_281929.jpgSirius_X_281329.jpgSirius_X_281629.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > SiriusXM Hits 1 in New York, NY | August 17th [20x]

Interview: Fresh 102.7 NY in New York, NY | 17.8.2017

14. září 2017 v 17:06 | Ivet

Dalším rozhovorem, který Demi dne 17.srpna poskytla bylo rádio Fresh 102.7, jehož studio se nachází taktéž v New Yorku. Demi mluví s Mikem Adamem o jejím koníčku - pletení, kterému se začala poprvé věnovat když byla v léčebně. Velkým tématem rozhovoru bylo její nadcházející album. Demi říká, že píseň "Body Say" se na něm neobjeví. Byla to jen spontánní rozhodnutí vydat píseň a chtěla ukázat během proběhlého turné "Future Now Tour" něco nového.

Demi zmínila také spolupráce, říká, že by moc ráda spolupracovala s Arianou Grande, ale bohužel prozatím nic není žádná oficiální společná píseň, ale obě by byly nadšené ze společné spolupráce. Dále mluví o své loňské nominaci na Grammy a posledním albu "Confident". V poslední řadě přichází zmínka o jejím dokumentu "Simply Complicated". V druhém videu hraje hru, ve které podle fotek hádá celebrity. V tomto studiu poskytla ještě jeden kratší rozhovor (zde), ve kterém mluví o vztahu se svými bývalými příteli.

interview_28329~1.jpginterview_28229~1.jpgFresh_28429.jpgFresh_28229.jpgFresh_28129.jpgFresh_28329.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > Fresh 1027NY in New York, NY | August 17th [7x]

Interview: Elvis Duran Show in New York, NY | 17.8.2017

14. září 2017 v 15:52 | Ivet

V čtvrtek 17.srpna Demi brzy ráno navštívila studio rádia Z100, ve kterém poskytla rozhovor pro ranní show Elvise Durana. Jako vždy se během rozhovoru bavila, usmívala se a podělila se o spoustu nových informací ať už ohledně svého nového alba, nebo o procesu skládání písniček. Nejprve po příchodu do rádia se Demi podělila o to co ráda dělá v New Yorku. I když má NY ráda, tak tam moc času venku netráví, ale přesto ráda nakupuje. Má také raději své soukromí a pohodu a tak je ráda doma, plete šály, nebo kouká na Netflix. Momentálně sleduje seriál Black Mirror.

Kromě jiné mluví o svém dokumentu "Simply Complicated", ve kterém můžeme vidět kromě charitativních prací, také její dospívání a tvorbu alba. Demi nám přiblížila jednu píseň z nadcházejícího alba a tou je "Daddy Issues". Demi říká, že na název přišla v autě a musela tuto píseň nahrát. Je to typicky popová píseň a měla by vyjít brzy, ale nejedná se o nadcházející singl. Celý rozhovor máte níže v odkazu.

Elvis_duran_28129.jpgElvis_duran_281629.jpgElvis_duran_281529.jpgElvis_duran_281329.jpgElvis_duran_28629.jpgElvis_duran_28929.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > Elvis Duran Show in New York, NY | August 17th [16x]

Interview: Radio Disney interview, Los Angeles | 5.4.2017

26. května 2017 v 20:24 | Ivet

Demi byla letos společně s Nickem Jonas nominována na ocenění v Radio Disney Music Awards v kategorii "Favourite Tour" se svým turné Future Now Tour. Bohužel se jim ocenění nepodařilo získat, ale Demi poskytla pro Radio Disney, který rozhovor, ve kterém mluví o této nominaci, své hudební kariéře a také opět o filmu "Šmoulové". O tomto filmu mluví zde ve videu, a tady v článku Vám přináším i překlad videa, které naleznete níže:

Disney_interview_28429.jpgDisney_interview_28329.jpgDisney_interview_28229.jpgDisney_interview_28129.jpgDisney_interview_28129.jpeg
Gallery link: Appearances > 2017 > Radio Disney interview, Los Angeles | April 5th [5x]
Reportérka: Jaká je tvoje oblíbená písnička, kterou slyšíš zpívat své fanoušky, když jsi na jevišti?
Demi: Myslím, že má oblíbená píseň, kterou slyším zpívat své fanoušky je 'Stone Cold', protože když klavír začne hrát, znají všechna slova a začínají zpívat. To je úžasné!

Reportér: Jaký je tvůj oblíbený rituál před koncertem?
Demi: Myslím, že to bude zpívání svých oblíbených písniček od Arethy Franklin, nebo Christiny Aguilery před tím, než jdu na jeviště, protože ony jsou ty, kteří mě inspirují. Takže to bude pravděpodobně můj oblíbený rituál.

Reportérka: Takže zpíváš předtím, než jdeš zpívat na pódium.
Demi: Ano.

Reportérka: Jaká je tvá oblíbená píseň, kterou zpívá Nick na jevišti, když jste na společném turné?
Demi: Vždy mám ráda, když zpívá píseň "Chains", .... ale píseň "Bacon" je také opravdu dobrá.

Reportérka: Jaké je tvé oblíbené město, které by jsi chtěla navštívit?
Demi: Já nevím, jestli mám nějaké oblíbená město. Vždy je skvělé vystupovat na místech, kde žije moje rodina a přátelé, protože se s nimi můžu setkat.

Reportérka: Jaké jsou tvé oblíbené fanouškovské nápisy/transparenty, které vidíš v publiku?
Demi: Pravděpodobně ... jsou to nápisy jako "Demi zachránila jsi mi život" a to pro mě má opravdu velký význam, hodně to pro mě znamená, a proto je můj oblíbený.

Reportérka: Máš nějaké plány na další nové turné?
Demi: Žádné plány na nadcházející turné nemám, protože pracuji na mém dalším albu. Musím nahrát nové skladby, abych měla co zpívat.
Zdroj: Youtube Video, Překlad: by admin (Ivet)

Interview: Demi Lovato On Why Starring In 'Smurfs: The Lost Village' | 1.4.2017

24. května 2017 v 17:09 | Ivet

Na světové premiře nejnovějšího animovaného filmu "Smrufs: The Lost Village" Demi na modrém koberci poskytla několik krátých rozhovorů např. pro Radio Disney, Access Hollywood, nebo stanici ET. Ty nejzajímavější vám přidávam sem do článku. Demi v nich mluví především o jejím charakteru Šmoulinky a o samotém filmu. V prvním rozhovoru, který je pro Access Hollywood, moderátor zmínil velkolepý příjezd v dvoupatrovém autobuse. Demi se zmiňuje, že nikdy dříve takto na žádnou akci nepřijela, ani nezpívala. V další části se už zmiňují o samotném filmu. Demi říká, že je pro ní čest zúčastnit se tohoto projetku a dělala to především děti, ale i dospělé, zkrátka celou rodinu. Je pro ní cenné, že mohla potěšit lidi jakékoliv věkové kategorie.


Interview: Promoting "Smurfs: The Lost Village" in Los Angeles, CA | 31.3.2017

27. dubna 2017 v 13:19 | Ivet

V pátek 31.3. 2017 měla Demi velmi nabitý program co se týká propagace filmu "Smurfs: The Lost Village". Společně s Joem Manganiello, ale také dalšími z castu samotným režisérem, Ariel Winter, Michelle Rodriguez a také s Jackem McBrayer, navštívili studia v Los Angeles, kde poskytli společně spoustu rozhovorů např. pro kanál E!, ET Exclusive. Movieguide a další.

Nejdelší je první rozhovor, ve kterém můžete vůbec poprvé vidět celý cast filmu, tudíž herce, kteří ztvárnili nejhlavnější role v tomto filmu. Především představují své charaktery a jejich největších přednostech. Sám režisér mluví o tom co ho inspirovalo k natočení filmu a jakou zprávu chtějí prostřednictvím tohoto filmu předat. Joe také mluví o tom jak navštívil nemocnici a překvapil zdejší děti. Demi odpovídá na dotaz jaké to je být hlasem a součásti nové generace Šmoulů a co jí nejvíce bavilo na tom stvárnit hlavní roli Šmoulinky a spoustu dalšího.

Všechny rozhovory máte blíže rozebrány v celém článku. Téměř ve všech se mluví převážně o samotném filmu, jen párkrát Demi např. zmíní její soukromý život. Zmiňuje svou nezávislost, lásku k MMA, svého přítele.

Promoting_281529.jpgPromoting_281229.jpgPromoting_281029.jpgPromoting_28829.jpgPromoting_28229.jpgPromoting_28529.jpg

Interview: AOL Build studios in New York City, NY | 20.3.2017

31. března 2017 v 11:42 | Ivet

Jak už jsem zmínila v předešlém článku, dalším studiem v New Yorku, které Demi v pondělí 20. března navštívila bylo AOL Build Studios. Ani zde nechyběl Joe Manganiello, který společně s Demi v tomto studiu opět poskytli menší rozhovor s informacemi o jejich společném projektu, kterým je animovaný film Šmoulové. Rozhovor začíná menší upoutávkou na film, který má premiéru už příští týden. V cca 18 minutách Demi a Joe nejprve mluvili o svých postavách, kterým propůjčili hlas (Šmoulinka a Šmoula Silák). Demi také mluví o svém 5. výročí střízlivosti a jejich myšlenkách a zprávách, které chce pomocí hudby a svého vystupování lidem předat. Dále zmiňuje všechny odlišnosti během tvorby hudby ve studiu a dabováním. V poslední části dostávají i fanoušci prostor k dotazům.

BACKSTAGE:

interview_28129~0.jpg

INTERVIEW:

interview_28529.jpginterview_28329~0.jpginterview_28929.jpginterview_28729.jpginterview_28429~0.jpginterview_28229~0.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > AOL Build studios in New York City, NY | March 20th [10x]

Interview: Good Morning America at the ABC Times Square Studios, New York City, NY | 20.3.2017

29. března 2017 v 15:18 | Ivet

Studio jedné z nejznámějších ranních show "Good Morning America" navštívila dne 20.3. Demi Lovato společně s Joem Manganiello, aby představili nový film, který už za pár dní přichází do kin - Smurfs: The Lost Village. V krátkém rozhovoru Demi popisuje cestu Šmoulinky, která jí čeká v tomto filmu. Film je především zaměřený na ní a její poslání. Naopak Joe se věnuje své postavě, konkrétně Šmoulovi Silákovi (Hefty Smurf), kterému propůjčil hlas. Celý rozhovor doprovází také krátké záběry z filmu. Níže si můžete prohlédnout fotky, na kterých si můžete všimnout, že oba také dostali menší suvenýr v podobě plyšových šmoulů.

GMA_interview_284929.jpgGMA_interview_285029.jpgGMA_interview_285129.jpgGMA_interview_283829.jpgGMA_interview_283029.jpgGMA_interview_285529.jpg

Interview: Exclusive Interview Joe Manganiello and Demi Lovato | 18.3.2017

28. března 2017 v 17:45 | Ivet

Posledním rozhovor na podporu animovaného filmu "Smurfs: The Lost Village" ze dne 18.3., se konal po tiskové konferenci v New Yorku. Opět zde byli jako hosté Demi a Joe, kteří se pro kanál "Today on Celebrity Trending" rozpovídali o filmu. Po zhlédnutí krátkého traileru krátce mluví o šmoulech a o čem nový animák je. Říkají, že jsou to roztomilí, malí modří lidé, kteří žijí ve vesničce, z nich každý má své specifické poslání. Každý ví, že Šmoulinka je jedinou holkou v celé vesnici, ale v novém filmu se dozvíme o mnoho více. V druhém rozhovoru hrají hru s názvem "Would you Rather".

Press_event_28829.jpgPress_event_28729.jpgPress_event_281129.pngPress_event_281029.pngPress_event_28529.jpgPress_event_28429.jpg

Exclusive Interview Joe Manganiello and Demi Lovato | 18.3.2017


Interview: Demi Lovato Talks New Boyfriend, Sober Birthdays and R-Rated 'Camp Rock'

13. března 2017 v 10:15 | Ivet

Demi Lovato Talks New Boyfriend, Sober Birthdays and R-Rated 'Camp Rock'
Naše hvězda Demi Lovato se zúčastnila letošního předávání cen "Kid's Choice Awards", které se konalo v sobotu 11.března 2017. Hned během příchodu na červený koberec poskytla velmi zajímavý rozhovor pro stanici Entertainment Tonight, kde se dozvídáme spoustu novinek, a proto doporučuji si jej pustit.

Moderátorka Lauren Zima s Demi mluvila o velice důležitých věcech, které jistě potěší všechny fanoušky. Jako první v rychlosti zmíní již páté výročí střízlivosti, které Demi za pár dní oslaví. Demi mluví o tom, že se co nejvíce soustředí na své lepší já, je právě teď šťastná a její život se ubírá tím správným směrem. K tomu jí také napomáhá její přítel, který jí dokáže vytvořit úsměv na tváři.

"I'm just having fun, you know? And my life is in a really good place right now."

Druhým a důležitým tématem je hudba. Jak víme, Demi ke konci minulého roku oznámila, že by si chtěla dát menší pauzu. V tomto rozhovoru ale opět toto tvrzení vyvrátila a řekla, že je právě teď každý den ve studiu a nahrává novou muziku a moc se těší až jí její fanoušci uslyší.

"I'm in the studio right now, every day. I was just listening to some on the way over here, I'm really excited for everyone to hear it."

Poslední zmiňovanou věcí je velmi úspěšný disney film Camp Rock, jehož hlavní hvězdou byla Demi Lovato společně se skupinou Jonas Brothers. Joe nedávno zmínil, že by moc rád natočil pokračování a Demi v tomto rozhovoru prozradila, že s tím souhlasí a určitě se na tom chce také podílet. Dokonce s jistotou potvrdila, že se opravdu pokračování připravuje.

"Yes, and we're totally gonna do it. It'd be like American Pie meets Disney Channel… It's going to happen."

Interview: The 59th GRAMMY Awards - Red Carpet Interviews | 12.2.2017

14. února 2017 v 19:56 | Ivet

Demi po příchodu na červený koberec během slavnostního udílení ocenění Grammy, se zastavila u pár moderátorů a poskytla několik rozhovorů pro rozhlasové televize a rádia. Především v nich mluví o svém nadšení, že se opět mohla zúčastnit této akce stejně jako minulý rok. Její radost však obohatila i její první nominace na toto ocenění. Také mluví o svých šatech a o nadcházejícím vystoupení v rámci "Bee Gees Tribute".

The 59th GRAMMY Awards - Red Carpet Interview #1 | 12.2.2017

První rozhovor, který tady mám je pro kanál E!News s moderátorem Ryanem Seacrestem. Nejprve jí Ryan gratuluje k první nominaci a Demi shrnuje pár slovy její pocity a první myšlenky, když se o nominaci dozvěděla. Dále zmiňuje co bylo její účelem s albem "Confident". Demi mluví o tom, že chtěla aby bylo jiné než ty ostatní a dospělejší. Také se podělila o informaci, že právě teď je opět ve studiu a nahrává novou tvorbu. V poslední řadě vypráví o svém zvoleném outfitu na tuto akci.

Interview: Virgin Radio Interview, Dubai | 4.2.2016

9. února 2017 v 20:11 | Ivet

Hudebního festivalu "Red Fest", pořádaného v Dubaji se letos zúčastnila i naše Demi Lovato. V původním plánu se tento festival měl konat v pátek 3. února, ale v rámci nepříznivého počasí se přesunul až na sobotu 4.února 2016. Proto si Demi úžívala páteční den se svými přáteli a v sobotu se zúčastnila tohoto festivalu. Před jejím vystoupením se setkala s moderátory ve studiu rádia "Virgin Radio", kde poskytla krátký rozhovor. Mluvila nejen o svém vystoupení a pobytu v Dubaji, ale také o cvičení, podpoře duševního zdraví a lásce k MMA zápasům. Také zmiňuje, e by se ráda v budoucnosti vrátila k herectví, ale prozatím se soustředí hlavně na svou hudební tvorbu.

Virgin_Radio_28729.jpgVirgin_Radio_28129.jpgVirgin_Radio_28529.jpgVirgin_Radio_28429.jpgVirgin_Radio_28629.jpgVirgin_Radio_28329.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2017 > Virgin Radio in Dubai, UAE | February 4th [7x]

Interview: Interview at ExtraTV | November 15th

31. prosince 2016 v 18:05 | Ivet

Demi Lovato navštívila 15. listopadu studio televice Extra Tv, kde poskytla exkluzivní rozhovor. Moderátorce Renne Barht Demi vyprávěla o svých osobních bojích a hlavně své bipolární nemoci, která je byla diagnostikována už v 18. letech. Demi se snaží zvýšit povědomí o této nemoci prostřednictvím své spolupráce s "Be Vocal". Kromě toho se však zmínila i o společné návštěvě zápasu UFC 205 s Lukem Rockhold a tom co jí čeká do budoucna. Demi říka, že má mnoho příležitostí a času na rozmýšlenou, ale přesně neví co bude dělat. Také zmiňuje, že je teď často ve studiu a nahrává novou muziku, ale vydá jí až bude vše připraveno.

"There is a possibility of living well with mental illness. You can maintain daily life… Hopefully, with these images, they'll replace the negative images that are out there today." - Demi Lovato

ExtraTv_281429.jpgExtraTv_281029.jpgExtraTv_28629.jpgExtraTv_28429.jpgExtraTv_28129.jpgappearances.jpg
Gallery link: Appearances & Events > 2016 > ExtraTV interview | November 15th [16x]

Demi Lovato Opens Up About Her Bipolar Diagnosis | November 15th

 
 

Reklama