Na blogu právě probíhá doplňování starších článků.
Na aktuální informace se můžete těšit již brzy.

MY DIARY

Diary: I'm back! | Informační článek

29. července 2018 v 19:28 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics,

po opravdu delší době vás vítám u nového článku. Pamatujete si někdo na mě ještě? Doufám, že jste si nemysleli, že jsem to tady zabalila bez rozloučení. :) Než se dám do sepisování velmi důležitého článku, který se týká Demi, chtěla bych vám prostřednictvím tohoto článku sdělit co bude nadále s tímto blogem.

Úplně nevím čím začít, protože je toho dost co bych chtěla napsat, ale na druhou stranu nechci vás unudit dlouhým článkem. Začnu tedy omluvou za mou neaktivitu. Sama úplně nechápu jak jsem mohla dopustit, aby na blogu přes dva měsíce nevyšel článek. Zkoušky, rodinné akce, shánění brigád, také jsem uvažovala o stěhování, spousta jiných činností a částečná má lenost a neschopnost může za mou neaktivitu. Zkrátka opět jsem nedokázala zkombinovat blog a svůj osobní život.

Omlouvám se tedy všem fanouškům Demi, návštěvníkům tohoto blogu, mým affiliates za to, že jsem se za tu dobu ani jednou neozvala a nedala o sobě nic vědět. Jediná možnost, kde jste mě mohli zastihnout je ask stránka @CzLovaticsForever, kde se snažím být aktivní společně s adminkou Faith a je tam přehled všech novinek co se Demi týče i něco navíc.

A co bude s blogem dále?
Ti z vás, co navštěvují tento blog již delší dobu ví, že v posledním roce (možná déle) mám problém vydávat pravidelně články a už to není to, co to bývalo. Zkrátka mé životní priority se trochu mění a už bych si i dokázala představit, že bych blogový svět opustila. Jsou to jen občasné myšlenkové pochody, protože mé srdíčko mi stále říká, že jsem tady ještě svůj cíl, který jsem si zadala nesplnila.

Tudíž nedávám blogu sbohem, ale dávám si poslední šanci se do toho zase dostat. Pokud zkrátka nedokážu vydávat články pravidelně tak, abych byla spokojená a vy včas informování o novinkách, má blogová kariéra pravděpodobně skončí.
Začnu vydáním toho nejdůležitějšího článku týkající se Demi, který tady ponechám několik dní, aby se dostal k co nejvíce lidem. Následně doplním všechny informace, které zde nejsou a nesmí chybět ani nový layout. Také zveřejním nové hlasování o fotku měsíce a kontrolu affs.

Příští týden odjíždím na dovolenou (31.7. - 6.8.), tak tady uvidíte jen pár nejdůležitějších článků, ale od 20.8.2018 ode mě čekejte již plnou aktivitu. Doufám, že se mi to podaří a blog se mezi vámi opět uchytí. Zatím se mějte hezky, užívejte léto a brzy u dalšího článku.

Happy 4th Birthday | fanDemi-daily.blog.cz

18. dubna 2018 v 17:33 | Ivet

Happy New Year 2018 | fanDemi-daily.blog.cz

1. ledna 2018 v 23:30 | Ivet

Přeji krásný Nový rok všem,

úderem dnešní/včerejší půlnoci se obloha rozsvítila ohňostrojem a většina z nás se začala radovat z příchodu Nového Roku, který oslavila stejně jako já přípitkem v okruho svých nejbližších. Doufám, že jste si Silvestra užili a ráda bych Vás teď všechny přivítala u prvního oficiálního článku v tomto roce 2018 ...

Než shrnu několik důležitých momentů, které se udály v loňském roce, chtěla bych Vám za mě a tento blog popřát jen to nejlepší do toho nového. Ať vás štěstí, zdraví a dobrá nálada doprovází po celý rok. Užijte si každý den a prožijte ty nejlepší a nejkrásnější chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Také ať se Vám podaří splnit si všechny cíle a předsevzetí, kterých chcete v roce 2018 dosáhnout.

HAPPY NEW YEAR 2018

Merry Christmas 2017 | fanDemi-daily.blog.cz

24. prosince 2017 v 15:47 | Ivet

Dnes opět po roce, jsem se dočkali těch nejkouzelnějších svátků v roce a ano jsou to Vánoce. I přesto, že to venku tak nevypadá a blog není také zrovna ideálně vánočně naladěn, bych Vám ráda tímto článkem poslala menší přáníčko.

Užijte si tyto překrásné okamžiky za přítomností svých nejbližších a rodiny v poklidným, láskyplným a radostným duchu za doprovodu vánočních písniček, koled a také pohádek. Přeji vám krásné prožití Štědrého dne. Doufám, že pod stromečkem na Vás bude čekat nějaký ten dáreček, který vám udělá radost a splní se vám tak nějaké Vánoční přání. :)

Zároveň bych chtěla připomenout již tří-leté výročí klipu "Nightingale". Demi všem svým fanouškům v roce 2014, přímo na Štědrý den dala ten nejhezčí dárek v podobě tohoto videoklipu. Pro připomenutí si můžete pustit klip zde.

Jsem ráda, že již dalším rokem můžu psát tento článek a oslavit Vánoce i s Vámi. Závěrem bych chtěla poděkovat za všechny krásné přáníčka, které mi během dnešního dne přichází sem na blog i na ask. Také přeji všem Veselé Vánoce! <3

A ani letos na nás Demi nezapomněla a ve spolupráci se Spotify nahrála cover Vánoční písničky "I'll Be Home For Christmas. K této písničce vám přidávám i rok starou nahrávku písničky "Silent Night", která je o něco známější pro nalazení Vánoční atmosféry.

------------- MERRY CHRISTMAS 2017 -------------

Diary: Proč blog několik týdnů nefungoval? + Info

10. října 2017 v 20:05 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

většina z vás, která tento blog pravidelně navštěvuje si zřejmě všimla, že nebyl v posledních pár týdnech funkční. Mohlo to vypadat, že jsem skončila s blogováním, protože jsem už takové myšlenky párkrát měla a psala jsem i o tom. Možná některé potěším, nebo naopak ne, ale nekončím a není to důvod proč jsem blog "zrušila".Ještě tady s vámi nějakou tu dobu pobudu a vracím blog do provozu. :)

Proč byl blog zrušen?
Asi před měsícem začaly nějaké zahraniční servery napadat můj blog komentářemi s nevhodným obsahem pro tento blog, či šifrovanými odkazy. Jednalo se o jeden konkrétní deníčkový článek, který mi začali napadat. (odkaz) Nejprve jsem to nechávala být, ale když se komentáře začaly vyskytovat častěji, začalo mi to vadit. Rozhodla jsem se k tomu vyjádřit v komentářích a požádat je, aby přestali tento blog navštěvovat. To ovšem nepomohlo a tak jsem začala tyto komentáře mazat a blokovat uživatele. Bohužel ani to je neodradilo a pokračovalo to déle. Tak jsem se rozhodla u tohoto článku zakázat přidávání komentářů...

Diary: Jak jsem se dostala k blogování | My blogging story

25. srpna 2017 v 16:57 | Ivet

Jak jsem se dostala k blogování | My blogging story #1

My Blogging story: Tuto sérii článků jsem se rozhodla sepsat, abych si tak uchovala nějakou vzpomínku na své blogerské období a kde je lepší o tom psát, než přímo na blog, kterého se to týká. Také některé může můj příběh inspirovat k založení blogu nebo naopak odradit, ale rozhodně nechci nikomu tímto nic vnucovat. Pokud vás to tedy nezajímá, klidně článek přeskočte a přečtěte si něco co vás bude bavit o něco více.

18.4.2014, je ten osudový den, kdy jsem si založila blog věnovaný mému největšímu idolu - Demi Lovato. Nebylo to mé spontánní rozhodnutí, ale naopak jsem o tom pár let zpátky dlouhou dobu přemýšlela ....

Příběh je o holce, která nudu zaháněla jen bezvýznamným sezením u počítače a hraním online her, nebo projížděním webových stránek a vyhledáváním nejrůznějších informacích o tématech, pro které byla nadšená. Největší rozsah těchto témat zahrnovala hudba a celebrity, především One Direction a Demi Lovato ..... a díky hledání těchto informací jsem objevila blogy, tedy především ty fanouškovské - fanblogy.

Diary: Dovolená na Slovensku + Info o blogu pro tento měsíc

14. srpna 2017 v 20:03 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

vítám vás u nového deníčkového článku, který měl vyjít už cca před týdnem jako informační článek, předtím než odjedu na dovolenou, aby jste se dozvěděli proč jsem nebyla aktivní a co dále na blog chystám, ale bohužel jsem článek nestihla připravit ani přednastavit a dostávám se k tomu až teď.

Tím jsem trochu nakousla téma mé dovolené, na které jsem byla před týdnem. Jela jsem na Slovensko, především do hor a užít si krásy přírody. Tento čtyř-denní pobyt zahrnoval výstup na Volovec, procházku po Juráňově dolině, relaxování na koupališti Oravice, návštěvu Oravského hradu a další. Následně jsem s rodinou měla přejet na Jižní Moravu na pár dní, ale nakonec se to zrušilo. Více o mých prázdninových výletech budu psát na osobním blogu v následujících pár dnech, abych tím nezatěžovala tento blog.

Po pár dnech volna,relaxování a užívání si sluníčka jsem zpátky a konečně doufám, že to tady opět rozjedu a vrátím blog zpátky do pravidelné aktivity. Spousta z Vás si všimlo, že se o to už nějakou dobu snažím, ale doposud se mi to nepovedlo. Nabrala jsem nový dech, energii a doufám, že od teď to bude v pořádku. Chtěla bych se omluvit za problémy s vydáváním článků a hlavně co se týká obíhání mých affs.

Diary: Welcome Summer!! | fanDemi-daily.blog.cz

1. července 2017 v 23:30 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a také návštěvníky tohoto blogu, kteří jsou zde třeba poprvé :)

dnes je 1.7. a oficiálně začínají letní prázdniny, spousta krásných a slunečných dnů a nastává ten pravý čas odpočinout si od školních dnů, ale i těch pracovních a vyjet na dovolenou. Uvědomuji si, že pro pracující to není tolik příjemná zpráva jako pro školáky, ale i vy si určitě přes léto najdete pár volných dní na odpočinek.

Pár větami bych vám všem ráda popřála krásně strávené léto, plné nezapomenutelných zážitku a spoustu příjemných chvil strávených se svými nejbližšími a rodinou. Užívejte pěkného počasí, v zahraničí, u moře, v horách, na chatě, u bazénu ... kdekoliv, ale na sluníčku to moc nepřežeňte, protože víte, jak jsou spáleniny nepříjemné. spáleniny nejsou moc příjemné. :D

HAPPY SUMMER HOLIDAY 2017


Na začátku článku jste si mohli všimnou letních gifů, které jsem přidala na uvítání léta, ale hlavním důvodem je dvouleté výročí letního hitu od Demi - "Cool For The Summer", který oficiálně byl propuštěn 1.7.2015. O týden později bylo uveřejněno lyrics video a o pár týdnů později i oficiální klip. Naladit se můžete do letní nálady i poslechem této písničky.

Na prázdniny mám také nachystaný i menší program, o kterém se dozvíte v nadcházejících pár dnech.

Happy 3rd Birthday | fanDemi-daily.blog.cz

18. dubna 2017 v 23:30 | Ivet

Diary: Co nás čeká v tomto měsíci | Narozeniny blogu, Nový layout, Kontrola affs

3. dubna 2017 v 17:47 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

po docela dlouhé době vás vítám u deníčkového článku, který byl naposledy myslím, že v prosinci. Začal nám měsíc duben, venku už je to pravé jarní období, začíná být tepleji, svítit sluníčko a já jsem plná pozitivní energie a není to jen počasím. Tento měsíc mě čekají hned dvoje narozeniny a to moje oslava 21. let, ale především tento blog oslaví své již 3.leté výročí. Jedná se o dvě pro mě velice důležité události, na které se moc těším. Proto jsem se rozhodla dopředu napsat tento článek, abych vám něco málo pověděla co se tady na blogu bude v následujících pár týdnech dít.

Možná si někteří z Vás všimli, že moje aktivita je po dlouhé době opět trochu na lepší cestě. Dá se říci, že se snažím stíhát a přidávat už aktuální novinky a také občas i něco navíc. Navrátila se např. rubrika "Fashion By Demi", mám rozepsaný další článek s NYC Kosmetikou a chystám i něco dalšího a to především narozeninovou oslavu blogu.

Ze všeho nejdříve bych ráda udělala kontrolu affs, která nebyla asi třičtvrtě roku. Nemám moc tyto kontroly affs ráda, protože se svými affs jsem spokojená a všechny blogy mám moc ráda, ale bohužel, někteří přestali s blogováním, nejsou aktivní a nebo si mě smazali ze seznamu a já mám v tom strašný nepořádek. Kontrola ale i náběr bude zahájen pravděpodobně od zítřka (4.4.) a bude trvat minimálně dva týdny.

Diary: HAPPY NEW YEAR 2017

1. ledna 2017 v 0:00 | Ivet

Přeju krásný Nový Rok všem,

obloha se s úderem půlnoci rozsvítítila ohňostrojem a všichni se radujeme s příchodem Nového roku se sedmnáctkou na konci. Ráda bych Vás tedy všechny přivítala u prvního článku v tomto roce 2017 ... Vůbec se mi nechce věřit, že už tady máme další rok a já píšu opět po roce "Welcome New Year".

Chtěla bych Vám za mě a tento blog popřát jen to nejlepší do tohoto nadcházejícího roku. Ať vás štěstí, láska a zdraví doprovází po celý rok. Přeji Vám aby jste zažili spoustu nových zážitků a prožili ty nejlepší a nekrásnější chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Také ať se Vám podaří splnit si všechny cíle, kterých chcete v roce 2017 dosáhnout.

Doufám, že jste si Silvestr a závěr roku užili a do Nového roku jste vstoupili tou správnou nohou.

HAPPY NEW YEAR 2017

Merry Christmas 2016

24. prosince 2016 v 13:17 | Ivet

Dnes opět po roce, jsem se dočkali těch nejkrásnějších dní v roce a ano jsou to Vánoce. V tomto článku bych vám chtěla za mě a tento blog popřát krásné prožití dnešního Štědrého dne, ale i nadcházejících Vánočních svátků. Užijte si tyto kouzelné okamžiky za přítomností svých nejbližších a rodiny v poklidným, láskyplným a radostným duchu. Protože toto je to nejdůležitější co naplňuje Vánoce.

Ovšem patří k tomu i dobrá štědroveční večeře v podobě bramborového salátu a smaženého kapra nebo řízku. K večeru v rodinném kruhu usedněte k Vánočnímu stromečku a rozbalte si dáreček, který vám Ježíšek nadělil. Snad na Vás nezapomněl a něco Vám přinesl.

Zároveň bych chtěla připomenout dvouleté výročí klipu "Nightingale". Demi všem svým fanouškům před dvěmi lety přímo na Štědrý den dala ten nejhezčí dárek v podobě tohoto videoklipu. Pro připomenutí si můžete pustit klip zde.

Jsem ráda, že již třetím rokem můžu psát tento článek a oslavit Vánoce i s Vámi. Závěrem bych chtěla poděkovat za všechny krásné přáníčka, které mi během dnešního dne přichází sem na blog i na ask.

A ani letos na nás Demi nezapomněla a tento týden vydala na svůj youtube účet ve spolupráci s Hondou krásnou studiovou verzi vánoční písničky "Silent Night".

Demi Lovato - Silent Night (Honda Civic Tour Holiday Special)

"Wanted to share my favorite holiday song with you guys ❤️ Hope you like my rendition of "Silent Night"
Happy Holidays!" - Demi Lovato


Diary: Co nás čeká v tomto měsíci | Hello December + projekt

1. prosince 2016 v 21:11 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

ráda bych vás přivítala po dlouhé době u povídacího/deníčkového článku. Jak jste si asi všichni všimli, dnes nám začal poslední měsíc v roce Prosinec a kvapem se k nám blíží Vánoce. Proto jsem si pro Vás připravila tradiční adventní kalendář, který probíhá zde na blogu už třetím rokem. Každý den společně otevřeme jedno okýnko, které bude ukrývat fotku Demi a také otázku dne, týkající se Vánoc, na kterou můžete odpovědět. Letos nebudu slibovat odměny, jelikož jsem to loni nedodržela, což mě mrzí a doposud nevím, kde se stala chyba. Ale určitě se alespoň pokusím vymyslet nějaké překvapení a tentokrát ho dodržet.

Co se týká fungování blogu, už jsem konečně dohnala celé Future Now Tour a pomalu doplňuji zbylé novinky, které mi tady na blogu chybí. Jde to pomalu, ale už se blížím k cíli. Trvá to trošku déle než jsem si myslela a také nejsem tolik aktivní jako dříve a má to důvod. Když jsem minulý rok neudělala několik zkoušek ve škole, rozhodla jsem se, že od nového školního roku je škola mou prioritou a už se nechci dostat do situace, v které jsem byla minulý rok. Chtěla bych poděkovat všem affs, které drží při mě a ještě mě neopustili a zároveň se omluvit, že v posledním měsíci jsem vůbec neobíhala a nekomentovala. Během Vánoc a do budoucna budu určitě obíhat pravidelně.

K tomu se zároveň pojí i kontrola affs, kterou zahájím v nejbližších dnech. Dělám jí vždy ke konci roku a jelikož je mezi mými blogy spoustu neaktivních a já v tom mám teď dost velký nepořádek. Chtěla bych si vše uspořádat, což mi také pomůže a usnadní práci při obíhání.

Poslední věc, kterou bych chtěla zmínit je nový layout. Chtěla bych, aby v nejbližších dnech zdobil tento blog nový layout a potřebuji menší radu. Dali byste přednost vánočnímu layoutu nebo layoutu se zimní tématikou? Můžete mi dát vědět do komentářů.

Přeji Vám krásně prožitý poslední měsíc v tomto roce a doufám, že se Vám adventní kalendář bude líbit.

Vaše adminka Ivet

Diary: My Diary | Info: Blog, škola a dovolená

17. září 2016 v 17:27 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

během cesty autobusem do školy se mi v hlavě honí spoustu myšlenek a včera jsem si uvědomila, že jsem tady na blogu o sobě celkem dlouho nedala vědět. Naposledy jsem psala před odjezdem na dovolenou, od které už uplynula docela dlouhá doba. Proto bych to teď chtěla napravit a shrnout pár informací, ohledně toho jak to na blogu teď bude probíhat.

Doufám, že jste do nového školního roku 2016/2017 vykročili správnou nohou a již v prvních dnech se Vám daří. Já nastupovala teprve toto pondělí a už nyní bych vrátila prázdniny zpět. Celý týden jsem si zařizovala rozvhr, naháněla učitele po celé škole, což bylo náročnější než jsem si myslela. Znáte ten pocit, když s někým potřebujete nutně mluvit a třeba tři dny tu danou osobu nemůžete sehnat ? .... Každopádně od dalšího týdne už mám normální rozvrh, každý pátek bych měla mít volno a tak by to mělo být klidnější. A jak jste nastartovali Váš školní rok ? :)

Teď se přesuneme k té důležitější částí, kterou je blog. Dneska končí Future Now Tour a jak jste si mohli všimnout, nejsem s přidáváním koncertů ani v polovině. Doufám, že se na kvůli tomu nebude moc zlobit, když se k závěru dostanu trošku později. Když to vezmu z té lepší stránky, pozdní přidávání má tu výhodu, že už jsou dostupné všechny fotky i záznamy a tak to můžu přidávat vše kompletní.

Nechci přeskočit všechny novinky, které mi tady chybí a tak je budu přidávat postupně, a tak je možné, že spoustu novinek, a fotek už jste viděli. Co se týká citátu z knížky "Staying Strong: 365 days a year", ty budu přidávat nadále a už pravidelně. Budou vždy přednastaveny na ráno. Ostatní články budou vycházet odpoledne až se vrátím ze školy.

Diary: My Diary | Částečný návrat & Dovolená

29. července 2016 v 10:37 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

když jsem si dneska přečítala své předešlé deníčky, kde jsem psala o tom, že všechno bude jako dříve o pár týdnů později jsem na blog dávala hiatus a poté jsem oznámila opět svůj návrat. Uběhla nějaká doba po kterou jsem opět a zase nebyla aktivní a už se za sebe stydím, že píšu zase článek s podobným tématem.

Od nového roku se mi všechno bortí pod rukama. Mám pocit, že na co šáhnu je špatně a nic se mi nedaří. Škola, kde jsem v druhém semestru nezvládla několik zkoušek a budu muset některé předměty opakovat. Zároveň nejsem přijatá na obor, na který jsem se hlásila, protože se už příští rok neotevírá a je zrušen. Díky opakování některých předmětů budu nějakým způsoben studovat zároveň dva ročníky. (proč si to ještě více neztížit že :D.) Rodina - můj taťka koncem června utrpěl pád na kole, kdy musel jít na operaci s kolenem a několik týdnů nemohl skoro nic dělat. A tak jsem přebrala všechno co dělal on já. Starání se o zahradu, částečné nakupování. Jako jediná kdo má v rodině řidičák jsem jezdila s taťkou po doktorech a zařizovat spoustu věcí atd.

Nechci tady vyjmenovávat ani si stěžovat na všechno, ale je pravda, že ten tlak na mě dolehl a chvilkama jsem myslela, že to všechno vzdávám. Možná byla chyba vynechat právě blogování, jedinou věc, která mě v poslední době naplňovala. Zkrátka teď situace se uklidnila a já chci druhou polovinu roku prožít naplno a začít nějakým způsobem od znova. Tuto větu jsem si řekla v pondělí, kdy jsem plánovala comeback na blog a v ten samý den mi rodiče oznámili, že tento týden odjíždíme na dovolenou ... tzn. rychlé balení, uklízení, přípravy a opět na blog skoro žádný čas.

Konkrétně odjíždím tuto neděli (31.7.) a kdy se vracím prozatím nevím. Jedeme nejprve na Vysočinu v ČR a poté následně na Slovensko, kde se moc těším. Tato menší dovolená by měla trvat buď týden, nebo dva. A jak to bude na blogu?

Pokusím se za ty dva dny volna, které mi zbývají oběhnout všechny affs. Zároveň se moc omlouvám za mou neaktivitu ohledně obíhání. Doufám, že to pochopíte. Vyhodnotit kontrolu a náběr a přednastavit alespoň na každý den jeden článek (nic ale neslibuju), protože dohnat všechno aktuální momentálně nestihnu.

V poslední řadě mám ještě otázku. Chystám na blog nový layout, ale Demi má v poslední době tolik nových fotek, shootů a já nevím jaký layout mám vytvořit. Budu ráda kdyby jste mi do komentu dali nějaký návrh, pokud máte. Já osobně si myslím, že by bylo super vytvořit nějaký "Summer design", nebo s tématikou "Future Now Tour". Co myslíte vy ?

Děkuji za přečtení článku a pochopení.

PHOTO OF THE MONTH | KONTROLA A NÁBĚR AFFILIATES

ღ I'm back & Thank you for your support ღ

27. května 2016 v 16:37 | Ivet

Zdravím všechny Lovaticsღ a návštěvníky blogu,

jak už asi název vypovídá, jsem zpátky. Původně jsem měla být aktivní už od pondělí, ale bohužel se naskytla ještě jedna důležitá okolnost, ke všemu jsem byla trochu nemocná a kvůli tomu jsem můj návrat musela o trošku protáhnout. Ale lepší pozdější návrat, než vůbec žádný ne ? Co myslíte?

V první řadě bych Vám všem co mi k článku s pozastávkem psali chtěla moc poděkovat za pochopení a velkou podporu, hodně jste mě podrželi a já se opět posunula o něco dál a mám hodně plánů do budoucna. Zvláštní poděkování patří také Zuzance, která mi před dvěma dny hned pod první mé doplňující články, po mé dlouhé neaktivitě napsala, že je moc ráda, že jsem zpět a přidala jsem něco nového. Moc mě to potěšilo, protože o tom, že se vracím píšu až teď a ještě jsem nenavštívila spřátelené blogy. Děkuji moc ღღ, vážím si veškeré podpory.

Během dvou předešlých dnů jsem doplnila všechny chybějící citáty z knížky Staying Strong, tak teď už budu přidávat vždy aktuální citát, právě k aktuálnímu dni. Dále jsme začala doplňovat novinky, ale je jejich velká spousta tak doufám, že během týdne to všechno doženu. Ve škole mě sice čeká ještě pár zkoušek, nevím proč, ale příjde mi že tento semestr máme strašně málo termínu, ale to nic nemění na tom, že bych měla stíhat vše doplňovat. Už se moc těším až se s Vámi podělím o spoustu novinek, i když asi o spoustě z nich už víte.

Dále jsem dostala od vás několik návrhu o co bych mohla blog obohatit a tak bych s novým měsícem chtěla zavést pár nových rubrik, nebo nové pravidelné články. V příštím týdnu se můžete např. těšit na další díl My NYC Collection (první díl zde) a také ještě máte pár dní na to hlasovat pro fotku měsíce zde.

To by bylo vše pro menší shrnutí, děkuji za podporu a předčtení tohoto článku.

HIATUS: 9.5. - 23.5. 2016

8. května 2016 v 17:53 | Ivet

HIATUS: 9.5. - 23.5. 2016

Ahojky všichni Lovatics a návštěvníci blogu,

ani nevím kde začít, přemýšlím nad tím zda tento článek vydat už třetím dnem a stále si nejsem jistá, co Vám chci v tomto článku sdělit protože začátkem minulého měsíce jsem psala článek, kde píšu, že má aktivita bude jako na začátcích a budu se věnovat blogu naplno, ale opak je pravdou. Zřejmě jste si všimli, že zdejší aktivita stále klesá i když jsem psala, že se to zlepší, sliby, chyby. Spoustu věcí jsem zde zanedbala, a v poslední době stále zanedbávám, nestíhám doplňovat novinky, obíhat affs, dělat grafiku atd.

Nevím kde se stal ten zlom, ta chvíle, kdy jsem se blogu přestala věnovat aktivně. Už nastaly i chvíle, kdy jsem články přidávala jen z nutnosti, ale naopak nastaly chvíle, kdy se mi vrátila energie a zase jsem se chtěla vrátit k mé aktivitě, ale první varianta převažovala tu druhou. Mám stále méně času, díky tomu bývám 7x týdně vzůru až do pozdích hodin, škola pro mě začíná být stále více náročnější a v poslední době mi dělá velký problém skloubit dohromady dva blogy, stránky na asku, povinosti, školu, osobní život ...

Částečně má na to vliv i moje špatná organizace času. (pokud Vám můžu poradit nikdy nedělejte věci na poslední chvíli, protože potom se Vám všechno nahromadí a nebudete nic stíhat). Přesně v této situaci jsem už pár dní, nahromadilo se mi toho tolik, přichází i jiné problémy a já jsem občas úplně psychicky na zhroucení.

Z tohoto důvodu bych si chtěla na pár dní dát pauzu. Demi má teď v poslední době spoustu novinek a mrzí mě, že Vám to sem nemohu přidat. Fotky, překlady ze zahraničních stránek a vydání článků mi občas zabere i celý den a v následujících týdnech mám před sebou na každý den hromadu úkolů do školy, zápočty a po celý měsíc mě čekají zkoušky a já se ještě nezačala pořádně učit.

Chtěla bych si trošku pročistit hlavu, věnovat pár dní nejen škole ale také osobním záležitostem a proto dávám dvou-týdenní hiatus. Možná se některý den objevím alespoň na asku, ale nechci nic slibovat. Určitě tento článek neberte jako můj konec, jen potřebuji chvilku čas na srovnání myšlenek v hlavě, zorganizování času a po pár dnech se opět vrátím snad plná energie a elánu. (V poslední době, i když v mé situaci je to teď docela blánivé, mi v hlavně běhá myšlenka o založení ještě jednoho blogu.)

Diary: Happy Birthday | 2 years online

18. dubna 2016 v 23:21 | Ivet

Happy 2nd Birthday to this blog

Zdravím všechny Lovatics a fanoušky tohoto blogu,

dnes 18. dubna 2016 jsou to přesně dva roky existence tohoto fanblogu o zpěvačce, textařce ale i herečce Demi Lovato. Nápad založit si blog blog však vznikl už o mnoho dříve než před dvěmi lety....

Nápad na založení blogu, už vznikl dlouhou dobu předtím. Chtěla jsem vytvořit něco pro mě speciálního, zábavného, něco čemu se budu ráda věnovat a bude mě to bavit. Opravdu dlouho jsem to odkládala, kvůli strachu, že nebudu zvládat ovládat blog, různé programy a další činnosti s tím související. Zlom přišel až 14. dubna 2014, kdy jsem oslavovala své 19. narozeniny. V tu chvíli jsme si řekla ano, jdi do toho, je ti 19, to snad zvládneš a o čtyři dny později 18. dubna byl založen blog s názvem fandemi-daily.blog.cz

Demi je mým velkým vzorem a inspirací a nebylo složité zvolit si zrovna ní jako téma blogu. Chvilkami jsem uvažovala také nad One Direction, do kterých jsem byla také úplně zblázněna (ano pořád jsem :D), nebo o nějakém seriálu, ale jelikož v toto období všechny kvalitní blogy o Demi končily, už jsem se dále nerozmýšlela a nevymýšlela nic nového. Věděla jsem, že Demi bude mým vzorem navěky, #LovaticForever a o ní jsem znala už spoustu informací a tak jsem se dala do práce.

Když si vzpomenu na mé začátky, a mé grafické umění, bylo to opravdu strašné, jako layout jsem použila původní šablonu blogu a dala jsem jen jako záhlaví jednu fotku. Co se týká aktivity, s ní jsem na tom yla podstatně lépe, než teď stíhala jsem dohnat všechny novinky, přidávat rozcestníky atd. a v průměru jsem vydala 15 článku za den.

Ano mám pocit, že každým rokem se má aktivita zhoršuje, ale je to tím, že přibývá více povinností a zbývá málo času, ale i přesto mě nepřestává těšit ten pocit, když vydám článek, přečtu si Vaše milé komentáře a mám možnost se kouknout na další spoustu skvělých blogů. I když je to s mou aktivitou dost hektické, nebo chaotické chci se tomu i nadále věnovat a oslavit i další 3. narozeniny.

14. dubna jsem oslavila své krásné výroční 20. narozeniny, a dnes o čtyři dny později 18. dubna 2. narozeniny tohoto blogu. Opět jsem za uplynulý rok toho hodně zažila, jak smutných, tak také veselých a skvělých okamžiků, na které nezapomenu. Tentokrát jsou to dvě velké dvojky, pro mě hodně významné, a samozřejmě to nechci nechat jen napsáním tohoto zdlouhavého článku a chystám narozeninovou oslavu.....

Diary: My Diary | Vše bude takové jako dříve :)

19. března 2016 v 18:09 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

ráda bych Vás po delší době přivítala u dalšího deníčku. Když jsem si dnes pročítala těch pár předchozích byly plné negativity, rozhodování zda s blogováním skončit a slibování věcí, které jsem stejně nedokázala dodržet.

Ráda bych oznámila, že s tím je konec, přibližně po třech měsících jsem dala konečně všechno dohromad. doplnila novinky a začala jsem pravidelně obíhat affs. Přiznávám, nebyla jsem ještě úplně u všech, dává mi to docela zabrat přečíst si všechny vaše články. Přečetla jsem si je všechny, nejsem ten typ blogerky, která si u svých affs přečte poslední článek a tam napíše koment "pěkné fotky", "skvělý článek". Trvalo mi to všechno déle, než jsem čekala,měla jsem dny, kdy jsem přidala 10 článků, ale potom zase dva dny žádný, ale jsem ráda, že jsem se rozhodla s blogem pokračovat a vše se mi podařilo dohnat.

Včera to bylo přesně měsíc co zbývá do oslavy 2. narozenin tohoto blogu (18.4.) a já jsem nadšená, že je můžu na tomto blogu oslavit. Opět jsem se dostala do té správné blogovací nálady a věnuju se tomu co mě baví naplno. Určitě chystám nějaký program, ale ještě nevím kdy to bude, protože 18. duben vychází na pondělí a bylo by dobré to nechat asi na nějaký víkend. Můžete mi do komentářů napsat co si o tom myslíte a také co by jste chtěli abych přichystala. Přece jen tento blog je tu pro Vás čtenáře a fanoušky Demi a já bych chtěla aby Vás to bavilo.

Diary: My Diary | I´m still here ....

28. ledna 2016 v 23:20 | Ivet

Zdravím všechny Lovatics a návštěvníky blogu,

ozývám se po trošku delší době a doufám, že jste za tu dobu ještě na mě nezapomněli. Tento článek už píšu asi týden a pořád jsem si nemohla najít čas na jeho dopsání, a tak jako první se chci omluvit, že jsem nedala o sobě nic vědět a na blugu, asku a dalších sítích, kde jsem jako adminka to dost stálo. Do nového roku jsem nevstoupila zrovna s aktivním přístupem i když jsem moc chtěla, ale vše mi znepříjemnila škola. :(

Já a zkouškové období
Můj leden probíhal, tak že víkendy jsem většinou trávila s rodinou na oslavách, výletech, nákupech atd. a přes týden i když jsem nedojížděla pravidelně do školy, jsem ležela v knížkách a učila se. Celý měsíc máme zkouškové období a dojížděla jsem do školy jen na zkoušky. Já osobně se nikdy nemusela moc učit, na střední mi stačily mé obecné znalosti a jednou jsem si před testem přečetla učivo a většinou to dopadlo na jedničky, dvojky, občas trojku. A nyní mě docela vyděsilo, když jsem šla na první zkoušku a já ji nenapsala. Tak jsem se začala na učení více soustředit a vyřadila jsem blog a veškeré tyto aktivity. Dala jsem do toho všechno své úsilí a nakonec jsem dostala dostatek kreditů abych postoupila do dalšího semestru. Ostatní zkoušky jsme zvládla na první pokus, až na mikroekonomii, kterou si musím přeložit až do druhého ročníku. Ještě mě však čeká jedna zkouška příští středu a to z matematiky, která je asi nejdůležitější z toho všeho, protože, když jí nenapíšu, tak si nemůžu zapsat dva předměty do dalšího ročníku. Už se těším až to napíšu a všechen ten stres pomine, a co vy? Určitě už máte vysvědčení doma, tak se mi můžete pochlubit co jste dostali.

Aktivita na blogu, nová galerie, layout, grafika ...
Kromě zdlouhavého učení jsem si přece jen našla i nějakou chviličku na blog a různé záležitosti okolo něj. Posledních pár dní nechodím spát dříve než v jednu ránu jen proto abych, postupně vše dávala do pořádku. Jako první je galerie. Jak jsem v některých z předchozích deníčku psala, na sosugary mám galerii plnou a nemůžu už tam dále nahrávat fotky. Založila jsem si tedy novou na freefanhostingu - http://fandemi-daily.fansite.gallery/. Mám tam už vytvořené složky a popisky, ale ten vzhled je strašný. Studovala jsem asi dva dny jak si nastavit a udělat vlastní design, ale zatím pořád nevím jak na to. :( Když už zmiňuju design, tak bude od února nový layout buďto 1.2., nebo až 4.2., uvidím jak to budu stíhat. Mám hotové nové úvodky pro deníčky jak jste si možná někteří všimli, dále pro návštěvnost, a pár dalších rozcestníků atd. Zkrátka je toho spousta a proto přidávám menší seznam na co se budete moci těšit. ( a já zároveň budu mít přehled abych na něco nezapomněla).

1.2. - 4.2. 2016 - nový layout, doplnění všech dnů z knihy Staying Strong: 365 days a year, doplňění starých novinek
4.2. 2016 - maraton "Demi´s Best Moments 2015" na asku @CzLovaticsForever
5.2. - 10. 2. 2016 - dohnání všech novinek až po ty aktuální
8.2. 2016 - diplomy za Vánoční soutěž
10.2. 2016 - Nové tipy článku "My NYC Color collection"


To by bylo z toho úpně nejdůležitějšího vše. Do konce ledna můžete ještě hlasovat pro fotku měsíce za leden. Na konci měsíce bude opět vyhodnocení a nové hlasování.

Ještě abych nezapomněla Demi Lovato přesně před pěti lety tzn. 28.1. roku 2011 opustila léčebnu, která se zabývala léčbou fyzických a emocionálních problémů. Demi zde pobývala tři měsíce, aby se vypořádala se svými problémemy. V té době trpěla sbepoškozováním, pitím alkoholu, byla ji diagnostikována bipolární porucha. Léčba byla úspěšná a Demi už je tak dnešním dnem pět let bez problémů, zdravá, cítí se skvěle jak v osobním životě, tak také kariéře. Její fanoušci stáli při ní i v těch nejtěžších chvílích, a její síla, příběh teď inspiruje spoustu lidí, fanoušků, aby se nevzdávali a zůstali silní jako ona. #StayStrong

To by bylo ode mě vše, omlouvám se za tak zdlouhavý článek, ale zkrátit to nešlo :D. Doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněla. Jakékoliv dotazy mi pište sem pod tento článek, nebo pokud se jedná o něco důležitého na e-mail, kde se snažím trošku odpovídat. Na asku budu aktivní asi až od 4.2. abych to nějak všechno stíhala. Prosím affs, aby mě ještě těch pár dní omluvili z obíhání, a kontrol a od nového měsíce jsem tu v plné aktivitě.
 
 

Reklama