OTHERS VIDEO

Video: 5 Questions With Demi Lovato by Digster Pop

4. září 2017 v 21:12 | Ivet

Demi natočila minulý měsíc krátké video pro německou stanici Digister Pop, ve kterém zodpovídá 5 jednoduchých otázek. První otázka se týká jejího singlu "Sorry Not Sorry". Demi říká, že je píseň pro všechny hatery. Potom Demi zmiňuje, že kdyby mohla, tak si vymění den s královnou Elizabeth. Taky se dozvíte jaký je její nejoblíbenější song za rok 2017. Celé video doprovází záběry z jejího nejnovějšího klipu k písničce "Sorry Not Sorry".

5 Questions With Demi Lovato by Digster Pop

Video: Demi Lovato's "Sorry Not Sorry" - Choreography by Jojo Gomez

1. září 2017 v 20:56 | Ivet

Demi Lovato - Sorry Not Sorry - Choreography by Jojo Gomez| 25.7.2017

25. července 2017 se Demi zašla podívat do jednoho z nejznámějších tanečních studií "Millennium Dance Complex" v Los Angeles. Tanečníci si pro Demi přichystali speciální taneční vystoupení na její nejnovější singl "Sorry Not Sorry". Choreografii k písničce dělala Jojo Gomez. Demi se příjemně bavila, také si s nimi zatančila a rozdala pár podpisů.
Na sestřih toho nejlepšího se můžete podívat na videu.

Video: Demi Lovato Reacts to Her 'Rewarding' First Grammy Nomination

21. ledna 2017 v 12:00 | Ivet

Demi Lovato Reacts to Her 'Rewarding' First Grammy Nomination

Demi poprvé od své nominace zareagovala veřejně na svou první nominaci na letošní udílení cen Grammy. Doposud své nadšení sdílela jen prostřednictvím sociálních sítí. (Její příspěvky a více informaci o nominaci si můžete přečíst zde). O tom jak se o samotné nominaci dozvěděla a co pro ní znaméná se otevřela v krátkém rozhovoru pro Billboard, který natočila během svého týdenního pobytu v Keňi.

Demi říká, že se moc těší na letošní udílení, čímž zároveň nepřímo potvrdila, že se na této akci objeví. Poté říká, že se o nominaci dozvěděla brzy ráno, když jí volal její manažer Phil, který jí tuto novinku oznámil. Dále zmínila co pro ní samotná nominace a také vypráví o svém albu "Confident", které je na tyto ceny nominováno. Nepřemýšlela o tom, jaký by mohlo mít konečný úspěch, ale o samotném průběhu od vydání alba. Dala do alba všechno a je pro ní neuvěřitelný pocit být nominována na ceny Grammy.

"Whenever you make an album you don't think about the end result, you're thinking about the process. And you're putting everything into it, so to be nominated for an award for the album is just an incredible feeling and it's really, really rewarding."

Video: Demi Lovato's first time training with Taran

19. ledna 2017 v 16:23 | Ivet

VIDEO: Demi Lovato's first time training with Taran

Demi Lovato v posledních měsících hodně trénuje bojová umění, a také navštěvuje posilovnu. Asi před měsícem se rozhodla vyzkoušet opět něco nového a to je její první trénink s Taranem Butlerem, který trénuje střelbu s palných zbraní. Demi s ním spolupracovala už během natáčení jejího klipu k písničce "Confident", aby věděla jak tyto zbraně používat a nyní se objevilo i video z jejího nedávného tréninku, který probíhal zřejmě ke konci roku 2016.

V samotném videu můžete vidět pár fotek, z tréninku a poté záběry jak Demi trénuje střelbu. Vystřídá celkem dvě zbraně. Aby video nebylo tak krátké bylo obohaceno i o několik záběru z klipu "Confident", o kterém jsem se už zmiňovala.

VIDEO: Silent Night (Honda Civic Tour Holiday Special)

31. prosince 2016 v 21:48 | Ivet

Demi Lovato tento rok spolupracovala se značkou Honda, která letos slavila své 15. výročí, především v rámci jejího turné "Future Now Tour", (Honda civic tour) na které vyrazila v létě společně s Nickem Jonasem. Během letošních vánočních svátků Demi překvapila své fanoušky a právě ve spolupráci s touto značkou zveřejnila studio nahrávku jedné ze známých vánočních písniček "Silent Night".

"Wanted to share my favorite holiday song with you guys ❤️ Hope you like my rendition of "Silent Night"
Happy Holidays!" - Demi Lovato

Demi Lovato - Silent Night (Honda Civic Tour Holiday Special

VIDEO: Demi Lovato, Joe Jonas & DNCE - Marriott Rewards live chat

27. listopadu 2016 v 14:35 | Ivet

Demi Lovato, Joe Jonas & DNCE - Marriott Rewards live chat | 22.9.2016

Docela na poslední chvíli bylo oznámeno, že se Demi Lovato objeví na letošních Marriott Rewards, které se konalo na konci měsíce září. Původně na této akci měla vystoupovat společně se skupinou DNCE zpěvačka Selena Gomez, ale kvůli své nemoci musela svou účast zrušit a nastoupit do léčebného zařízení.

Selenu tedy zastoupila jedna z jejich nejlepších přátel Demi Lovato a jako první video z tohoto dne vám přidávám kompletní live stream, který Demi společně s Joem Jonasem a dalšími členy skupiny DNCE nahrála. Živé vysílaní probíhalo na facebooku v ranních hodinách v Los Angeles před samotnou show. Oba se rozhodli během 20 minut odpovědět na pár otázek od fanoušků, které jim budou přicházet.

Pro shrnutí v záznamu mluví o tom, co plánují po dokončení turné, také mají za úkol předvést Nicka Jonase, a nepřímo zmiňují jejich oblíbené písničky od toho druhého, jelikož měli připravené menší překvapení na večer. Později přicházejí o ostatní členové DNCE a vypráví např. jejich neblíznivější setkání s fanoušky. V poslední řadě mluví o jejich oblíbené zmrzlině, Demi mluví o Batmanovi, jejím pejskovi a s Joem také vzpomínají na koncert v New Yorku v rámci Future Now Tour, kde Joe překvapil Demi a zpívali píseň "This Is Me".

VIDEO: CAST Centers on Tour Experience (with Demi Lovato)

26. listopadu 2016 v 17:59 | Ivet

Jak už víme Demi Lovato se stala letos spolumajitelkou rehabilitačního centra "CAST Centers", ve kterém před lety sama hledala pomoc, když měla problémy s užíváním alkoholu, drog a také nemoci - bulímie, nebo depresemi. Více informací, proč se rozhodla spolupracovat s tímto léčebným zařízením naleznete zde v článku:


V rámci této spolupráce se Demi společně s Mikem Bayerem, který je generálním ředitelem tohoto zařízení uspořádat na turné "Future Now Tour" menší semináře na pomoci lidem trpící nějakými zdravotními potíži. Toto turné probíhalo ve více než 40 městech v Severní Americe a před každým koncertem byly tyto zmiňované semináře uspořádány.

Na každém semináři Demi Lovato, Mike Bayer, Hang Fortener také Nick Jonas a spoustu dalších hostů vyprávěli fanouškům své příběhy, kterými se snažili pomoci co nejvíce lidem, kteří trpí ať už nějakou závislosti, zdravotními potíži, nebo i psychickými. Během seminářů také poskytovali různé rady jak žít šťastnější život, jak být spokojení sami se sebou a celkově aby byli šťastní.

Oficiální účet CAST Centers vydala na svém youtube dvě krásná videa, ve kterém můžete vidět jak samotné semináře probíhaly. V posledních dvou videích poté Demi s Mikem vypráví jak se poznali, jak Demi toto zařízení pomohlo a co vlastně chtějí prostřednictvím seminářů lidem předat.

"The CAST experience is an event like I've never seen on tour. With inspirational people speaking every night, it's an event you don't want to miss." -Demi LovatoVideo: Billboard games ft. Nick Jonas & Demi Lovato

22. září 2016 v 20:35 | Ivet

Pamatujete, když jsem Vám přidávala fotky ze společného photoshootu Nicka a Demi pro časopis Billboard? (Pro připomenutí tady). Zmínila jsem se tam o pár videích, které během tohoto focení vznikly a ty tady máme v tomto článku. Jedná se celkem o dvě krásná videa. V prvnich z nich Demi s Nickem hrají hru "Truth or Dare", v češtině je to něco jako pravda nebo úkol. Nejprve oba volí pravdu a v poslední části si Demi vybere úkol a hraje na hudební nástroj kazoo kousek písničky "Cool For The Summer". Druhé video nese název "How Wll Do You Know Your Tourmate?". Jedná se opět o hru, kde nazvájem zjišťují kolik toho o sobě ví. Jako nejlepší přátelé by měli znát skoro všechny odpovědi, ale jak jde vidět moc jim to nešlo. Celkově Demi na tom byla o něco lépe než Nick.

Demi Lovato & Nick Jonas play two games | Billboard

VIDEO: "BODY SAY" Game and Motivational Monday

8. září 2016 v 22:47 | Ivet

Poslední událost, které se Demi ve stejný den jako navštívila "Elvis Duran Show" a rádio "SiriusXM" bylo studio dalšího rádia, tentokrát iHearRadio. Demi zde byla pozvána, aby natočila krátkou motivační zprávu pro fanoušky, která byla zveřejněna o pár dní později v pondělí. Kromě krásné zprávy si také zahrála hru "Cover Game Artist Challenge", kde z oříznutých fotek měla poznat o jakou obálku alba, nebo singlu se jedná. Z celkových 6 obrázků, uhádla 5, což je skvělý výkon. Klidně si můžete zkusit jestli uhádnete všechny.

"You are beautiful and you are worth being happy and healthy in your life.
Don't let anyone ever tell you any different." - Demi Lovato

"BODY SAY" Game | Motivational Monday

VIDEO: Behind the Scenes: Without a Fight

1. září 2016 v 22:15 | Ivet

17. července 2016 vyšel oficiální videoklip k písničce "Without A Fight", který vznikl na základě spolupráce popové zpěvačky Demi Lovato a country zpěváka Brada Paisley. Tento klip sklidil velký úspěch a nyní má na oficiálním Vevo účtu už více než 4 miliony shlédnutí.

Ani ne o měsíc později vyšlo video s pohledem do zákulisí samotného natáčení videoklipu. Nejprve oba zmiňují, kde se poprvé viděli, což bylo vlastně iHeartRadio Music Awards, kde Brad Demi doprovázel při písničce "Stone Cold" na kytaru. Dále o tom jak se domlouvali na spolupráci a co se Bradovi na Demi líbí.

Oba jsou ve videu strašně cute, chválí se navzájem a skládají komplimenty atd. Demi také zmiňuje jaký má vztah ke country muzice a celé tento malý rozhovor doprovázejí záběry z natáčení videoklipu. Pokud jste video ještě neviděli, určitě doporučuji zkouknout.

Behind the Scenes: Without a Fight feat. Brad & Demi

VIDEO: Demi Lovato - The Stage and Setlist presented by Honda Civic Tour

1. července 2016 v 14:58 | Ivet

Před dvěma dny oficiálně začalo turné Honda Civic Tour (Future Now Tour), a ještě dříve než se začnu věnovat samotnému koncertu v Atlantě přidávám dvě videa z příprav na toto turné.

První z nich zveřejnila na svém Vevo účtu na youtube Demi, kde společně s Nickem Jonasem probírají jak bude vypadat jejich pódium. Po dlouhém vybírání vybrali pódium s obřím plátnem, které je po celé jeho délce.

Druhé z nich zveřejnil Nick a probírá s Demi setlist během jejich vystoupení. Konkrétně probírají, že by píseň Chains, šla krásně v přechodu do písně Confident. Dokonce tam pouští i menší ukázku jak by to znělo. Jde vidět, že Nick se v tom opravdu vyzná, protože jak víme už pomáhal Demi s produkcí během jejího turné Neon Lights Tour.

Jako poslední video, na které se můžete kouknout v tomto odkaze, jsou už Demi a Nick v Atlantě, konkrétně v aréně, kde vystupovali a je zveřejněný takový menší pohled do zákulisí. Můžete si všimnout, že má Demi s sebou i Batmana.

The Stage and Set list presented by Honda Civic Tour: Future Now

Video: Demi Lovato for NYC | Lovatics by Demi

8. dubna 2016 v 18:19 | Ivet

Demi Lovato for NYC | Lovatics by Demi

Při stejné příležitosti jako Demi Lovato natočila propagační videa, kde představuje kolekci "Want It All? Get It All" (na článek se můžete kouknout zde) natočila Demi podobné videa tentokrát s její vlastní kolekci "Lovatics by Demi". Z této kolekce představuje její paletku očních stínů, řasenku a tužku na obočí. Všechny zmíněné produkty nám Demi popisuje a její asistentka nám ukazuje jak s nimi Demi líčí. Všechny produkty by měly být pro nás dostupné už během letošního jara.

News: Honda Civic Tour: Future Now Announcement with Nick Jonas

2. dubna 2016 v 22:52 | Ivet

Honda Civic Tour: Future Now Announcement with Nick & Demi

Značka Honda oslavuje své 15. výročí své existence a v rámci této události Demi Lovato společně s Nickem Jonasem oznámili speciální spolupráci během jejich turné Future Now Tour. Pokud jsem to dobře pochopila jde o to, že některé koncerty z jejich společného turné spadá také do speciálního turné ve spolupráci s Hondou s názvem "Honda Civil Tour". Jedná se například o koncerty v New Yorku, Las Vegas, Los Angeles, Nashville, Seattle, Chicago a spoustu dalších.

Tato spolupráce byla oznámená dne 22. března na tiskové konferenci v New Yorku, na které byla přítomná Demi i Nick, o které si povíme v dalším článku. Kromě toho mají fanošci šanci zapojit se do menší soutěže, která bude trvat až do 27. srpna 2016. V soutěži je možnostvyhrát speciální VIP vstupenku, která zahrnuje setkání s Nickem Jonasem a Demi Lovato.

Dále mezi vyhrát nový sedan Honda Civil 2016 navržený a podepsaný samotnou Demi, nebo motocykl Honda Grom podepsaný a navržený Nickem Jonasem. Výherci těchto cen by měli být oznámeni na posledním koncertu v rámci turné a to v Los Angeles dne 17. září 2016.

Více informací se můžete dozvědět zde: http://civictour.honda.com/

Video: Demi Lovato for NYC | Want It All? Get It All

1. dubna 2016 v 18:18 | Ivet

Demi Lovato for NYC | Want It All? Get It All

Není to tak dávno, co jsem přidávala dvě propagační videa s novou řadou kosmetických produktů s názvem
"Want It All? Get It All", které představovala samotná Demi Lovato, protože jak víme, právě ona je tváří značky NYC Color. (pro připomenutí videa zde). Tentokrát se objevila další tři nová videa s tím související, na kterých je opět Demi a představuje produkty trochu podrobněji, ukazuje jak se s nimi správně líčit a jak je s nimi spokojená. Konkrétně představuje korektor, řasenku a jeden z odstínů rtěnek. Připomínám, že produkty jsou už také k dostání i u nás v České republice, co se týká Slovenska prozatím bohužel nevím.

Video: Demi Lovato and Nick Jonas #FutureNowTour live chat | 16.3.2016

24. března 2016 v 21:55 | Ivet

Demi Lovato and Nick Jonas #FutureNowTour live chat | 16.3.2016

Ve středu 16.3, poté kdy Demi společně s Nickem navštívili dětskou nemocnici zašli do studia a uspořádali živý chat s fanoušky na facebooku. Trošku mě mrzí, že jsem Vás o tom neinformovala dříve, ale i já samotná jsem to bohužel nevěděla a nemohla jsem se koukat. Naštěstní se objevilo video s celým záznamen živého vysílání. Nejprve Demi s Nickem mluví o svém speciálním pití, zážitcích v dětské nemocnici a připomínají turné "Future Now Tour". Poté už odpovídají na otázky fanoušků. Nejprve se baví o tom jak často se sprchují, dále o svých oblíbených umělcech a Demi u této příležitosti zavzpomínala na to jak málem přejela Paula McCartneyho. Demi také oznámila super novinku a to, že začala pracovat na svém 6. albu. Dále také zmiňuje svůj snapchat, pejska Batmana a spoustu dalšího ...

Video: Skechers Memory Foam | Demi Style: Denmark

22. března 2016 v 13:00 | Ivet

Skechers Memory Foam | Demi Style

Sportovní značka Skechers, se kterou Demi Lovato spolupracuje už více než rok vydala novou reklamu propagující novou kolekci tenisek této značky. Zřejmě se jední přímo o kolekci, kterou vytvořila Demi a nazývá se "Demi Style". Ve videu Demi představuje nové varianty tenisek a také říká, že jí tyto tenisky dodávají trochu sebejistosti. Tato reklama byla vytvořena hlavně pro Španělsko a Dánsko, kde se tato nová kolekce bude prodávat.

Video: Demi Lovato for NYC | How To: The Trendy Look

20. března 2016 v 16:00 | Ivet

Demi Lovato for NYC | How To: The Trendy Look

Před týdnem na oficiálních stránkách NYC Color byly zveřejněny další tři videa s naší Demi. Musím říci, že jsem moc ráda, že se tak pravidelně vydávají protože se moc ráda koukám jak se Demi líčí a jaké produkty používá. Tentokrát nám ukazuje takový trendy look. Nejprve si upraví obočí a potom si nalíčí oči. Použije paletku stínů a nakonec řasenku, kterou už ve videu ale neukazuje. V celém článku se poté můžete kouknout na dvě řasenky z řady "Big Bold". Obě se už prodávají u nás v ČR (netuším jak je to na Slovensku, na internetu jsem iformaci o prodeji prozatím nenašla a nemám možnost navštívit žádnout ze slovenských prodejen). Já osobně jsem si zakoupila "Big Bold Angel Lash" řasenku a jsem s ní velice spokojená a určitě jí můžu doporučit.

Video: Demi Lovato for NYC | Want It All? Get It All

16. března 2016 v 22:43 | Ivet

Demi Lovato for NYC | Want It All? Get It All

Před pár týdny Demi představila novou kolekci NYC color produktů s názvem "Want It All Get It All". Konkrétně se jedná o tři výrobky a to řasenku, šest odstínů balzámů/rtěnek na rty a korektor, nebo make-up v tubičce, na které natočila dvě krátké reklamy. Demi to ve videu moc slušelo, měla na sobě černobílý top a sukní a krásné líčení. Ve videu nám Demi tyto produkty představuje a ukazuje jak je používá. Tato kolekce by se během jara letošního roku měla dostat i k nám do prodeje.


Edit: Tato kolekce je nyní k dostání i v České republice a to v prodejnách Rossmann. Před pár dny jsem byla navštívit tuto prodejnu a už jsem zde narazila na řasenku, kterou Demi představuje ve videu a kromě ní také i dva nebo tři odstíny rtěnek. Cena se pohybuje okolo 100 kč. Kdo by měl zájem o nějaký z těchto produktů, neváhejte a navštivně nějakou z prodejen Rossmann.

Video: Demi Lovato for NYC | Lovatics by Demi

11. března 2016 v 13:55 | Ivet

Demi Lovato for NYC |Lovatics by Demi

Demi Lovato představila svou novouj spolupráci s kosmetickou značkou NYC Color a vytvořila svou vlastní sérii produktů. Produkty nesou název "Lovatics By Demi". V prvním videu Demi představuje dva své produkty. Jední se o řasenku a tekutou tvářenku, která lze použít také jako lehký lesk na rty.. V druhém videu si můžeme prohlédnout celou kolekci jejich produktů. Sada obsahuje dva odstíny tužek na obočí, čtyři různé odstíny tvářenky & lesk na rty, paletku očních stínů a řasenku.

Video: Demi Lovato for NYC | The Glamorous Look & The Radiant Look

19. února 2016 v 20:34 | Ivet

Demi Lovato for NYC | The Glamorous Look & The Radiant Look

Další ze série líčení podle Demi je, líčení Glamours Look - okouzlující líčení. Demi nejprve používá černé linky, řasenku, a nakonec její oblíbenou červenou rtěnku. V druhém videu Radiant Look - zářivé líčení, Demi nepoužívá příliš výrazné líčení, naopak je o něco přirozenější. Nejprve použije BB Cream a poté použije stíny ze své řady Lovatics by Demi a nakonec řasenku. Na rty si dá opět jednu ze svých oblíbených červených rtěnek.

 
 

Reklama