PHOTO OF THE MONTH

Photo Of The Month: Listopad 2017

Středa v 22:03 | Ivet

Nové hlasování o fotku měsíce listopad je zahájeno. Sice trošku opožděně, ale přeci. Tentokrát to bude opět tématické a v jednotném stylu. Demi letos navštívila Ellen Degeneres v její "The Ellen Show" celkem 4x. Buďto propagovala své dokumenty, nové album, nadchazející turné nebo různé další projekty. Všechny vybrané fotky do ankety jsou tedy pořízený během účasti v této show. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas. Samozřejmě pokud by jste měli nějaké přání jaké fotky zapojit do další ankety, můžete se podělit a třeba příště zveřejním váš návrh.

Photo Of The Month: Říjen 2017 (vyhodnocení)

14. listopadu 2017 v 16:25 | Ivet

Nyní zavzpomínáme ještě na období Halloweenu a vrátíme se k vyhodnocení ankety o fotku měsíce, ve které byly právě momentky z Halloweenu. O vítězství se praly celkem dvě fotky, které měly po celou dobu stejné výsledky. Nakonec jste svými hlasy vybrali ten nejstrašidelnější Demin kostým, který měla na sobě v roce 2013. Nové hlasování pro nadcházející měsíc bude spuštěno co nejdříve. Zbývá jen vymyslet jaké fotky do ankety zařadit. :)

Fotka měsíce Říjen

Výsledky: fotka č.1 - 12.5% (2), fotka č.2 - 31.3% (5), fotka č.3 - 37.5% (6), fotka č.4 - 18.8% (3)

Photo Of The Month: Říjen 2017

14. října 2017 v 17:59 | Ivet

Měsíc říjen s sebou přináší i jeden z nejoblíbenějších svátků Demi, kterým je Halloween. Má tento svátek moc ráda a každým rokem se zúčastnuje různých Halloweenských večírku. Proto jsem tentokrát vybrala do ankety fotky s touto tématikou. První fotka je z show Jimmyho Fallona, na druhé fotce je Demi, když natáčela reklamu k jednomu Halloweenskému pořadu. Na posledních dvou fotkách je ve svých kostýmech, které měla v loňských letech na sobě. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas.

Photo Of The Month: Září 2017 (vyhodnocení)

10. října 2017 v 19:35 | Ivet

I tento měsíc, i když trošku opožděně se dostáváme k vyhodnocení fotky měsíce za uplynulý měsíc září. Přesto, že jsem zde moc nebyla a tento blog nebyl funkční jste rozhodli o vítězné fotce, která svými hlasy zcela převálcovala ty ostatní. Na výběr jsem vám dávala propagační fotografie k singlům "Tell Me You Love Me" a "You Don't Do It For Me Anymore", které Demi propustila před vydáním samotného alba. Vítěznou fotkou, která si získala celkem 12. vašich hlasů je fotka č.2, která se váže k prvnímu zmíněnému singlu. Děkuji všem za účast v hlasování.

Fotka měsíce Září

Výsledky: fotka č.1 - 14.3% (3), fotka č.2 - 57.1% (12), fotka č.3 - 9.5% (2), fotka č.4 - 19% (4)

Photo Of The Month: Září 2017

14. září 2017 v 18:00 | Ivet

Tento měsíc trošku opožděně, ale přece jen přichází na řadu i článek s hlasováním pro fotku měsíce, tedy za měsíc Září. Demi za cca dva týdny vydává své nové album s názvem Tell Me You Love Me (29.9.), na které se všichni těšíme. Vydala již tři písň z tohoto alba a také spostu propagačních nových fotek. Proto mi přišlo fajn zapojit tyto nové fotky do hlasování. Dvě z nich (černobílé) vyšly společně se zveřejněním singlu "Tell Me You Love Me" a další dvě ( ty barevnější) Demi zveřejněla potom co propustila singl "You Don't Do It For Me Anymore", o kterém vám budu ještě psát. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas.

Photo Of The Month: Summer 2017 (vyhodnocení)

3. září 2017 v 18:05 | Ivet

Dnešním dnem všem školákům končí prázdniny a zítra začíná škola. Proto je čas tuto letní kapitolu ukončit a s ní i velké hlasování o fotku letošního léta. Hlasovat jste mohli po celé dva měsíce a vybírat tu nejhezčí letní fotku. V anketě byly ty novější letní momentky, ale i ty starší a vy jste vybrali právě jednu z těch starších, na které je Demi s jejím pejskem Buddym. Tato vítězná fotka si získala celkem 9 vašich hlasů. Děkuji všem co v anketě zahlasovali a níže se už můžete kouknout na vítěznou fotku.

Fotka měsíce Červenec/Srpen

Výsledky: fotka č.1 - 36.8% (7), fotka č.2 - 47.4% (9), fotka č.3 - 10.5% (2), fotka č.4 - 5.3% (1)

Photo Of The Month: Summer 2017

5. července 2017 v 22:37 | Ivet

Začalo nám léto a tak je myslím správné zvolit do další ankety o fotku měsíce fotky právě s letní tématikou. Stejně jako minulý rok jsem se rozhodla letní měsíce spojit a vytvořit na prázdniny pouze jednu anketu jako takovou letní edici. Loňským tématem byl Camp Rock a pro letošní rok jsem vybrala čtyři fotky Demi, na kterých si užívá sluníčka na dovolené, a svých volných chvil. Která fotka se stane fotkou letošního léta už je jen na vás. Jako obvykle v celém článku naleznete anketu s hlasováním. Přeji pěkné léto a děkuji všem co se zapojí se v anketě a dají svůj hlas.

Photo Of The Month: Červen 2017 (vyhodnocení)

5. července 2017 v 22:23 | Ivet

Hlasování o fotku měsíce červen je právě u konce. V tomto článku je na čase vyhodnotit anketu, ve které jste mohli vybírat celkem ze čtyř fotek - konkrétně selfie fotky, které Demi v poslední době zveřejnila na svých sociálních sítích. Sice vás tentokrát nehlasovalo moc, ale i přesto jste zvolili vítěze. Nejvíce se vám líbila fotka č.1, která si získala čtyři hlasy, pozadu ale nebyly ani další dvě, které si získaly tři hlasy. Fotka č. 4 si od vás nezískala žádný hlas.
Děkuji všem cov anketě zahlasovali a níže se už můžete kouknout na vítěznou fotku.

Fotka měsíce Červen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 40% (4), fotka č.2 - 30% (3), fotka č.3 - 30% (3), fotka č.4 - 0% (0)

Photo Of The Month: Červen 2017

5. června 2017 v 20:00 | Ivet

Měsíc květen nám skončil a začal poslední školní měsíc červen, ve kterém se snažíme ve škole dohnat vše co jsme promeškali. V tomto článku se ale nebudeme trápit školou a raději si zahlasujeme v nové anketě o fotku měsíce. V minulých anketách jsem přidala různé fotky z akcí, photoshootů, ale dlouhou dobu tady nebyly osobky. Tak jsem vybrala právě čtyři selfie/osobní fotky, které Demi zveřejnila na svém snapchatu a instagramu. V celém článku máte anketu, ve které můžete hlasovat počas celého měsíce. Předem děkuji všem, kteří se do hlasování zapojí.

Photo Of The Month: Květen 2017 (vyhodnocení)

2. června 2017 v 19:44 | Ivet

V květnové anketě o fotku měsíce jsem Vám dala vybírat ze čtyř fotek, které pocházely z reklamy na JBL produkty, kterou Demi natočila, jelikož s touto značkou také spolupracuje. Každá fotka si získala několik příznivců, ale nejvíce oblíbenou se stala fotka č.1, která si získala krásných 8 hlasů a tím vyhrála. Demi má na ní úplně dokonalý úsměv a i mě na první pohled zaujala právě tato fotka. Děkuji všem co se do hlasování zapojili.

Fotka měsíce Květen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 40% (8), fotka č.2 - 20% (4), fotka č.3 - 15% (3), fotka č.4 - 25% (5)

Photo Of The Month: Květen 2017

5. května 2017 v 11:33 | Ivet

Začal nám květen, a tak na blogu nesmí chybět i hlasování o nejhezčí fotku měsíce. Tentokrát jsem měla trošku krizi co se týká výběru fotek, jelikož mě ze začátku nenapadalo žádné originální téma. Nakonec jsem se rozhodla vybrat čtyři momentky z focení reklamy pro produkty značky JBL, se kterou Demi nedávno začala spolupracovat. Jsou to především screenshooty z videa, tak fotky nejsou v úplně nejlepší kvalitě, ale myslím, že se to dá přehlédnout. V celém článku máte anketu, ve které můžete hlasovat počas celého měsíce. Předem děkuji všem, kteří se do hlasování zapojí.

Photo Of The Month: Duben 2017 (vyhodnocení)

5. května 2017 v 9:51 | Ivet

V anketě o fotku měsíce duben jsem vám dala vybrat ze čtyř fotek, na kterých je Demi společně se Šmoulinkou. Především jsem vybrala fotky, z různých propagačních akcí, které se týkaly nového filmu "Smurfs: The Lost Village". Nyní je čas na vyhodnocení ankety. Nejvíce hlasů (7 hlasů) si získala fotka č.2, která vyhrála pouze o jeden hlas. 6.hlasů získala fotka č.4, která byla z jednoho propagačního plakátu. Vítěznou fotku opět dám do menu a v následujících pár dnech zveřejním další kolo hlasování.

Fotka měsíce Duben

Výsledky ankety: fotka č.1 - 0% (0), fotka č.2 - 43.8% (7), fotka č.3 - 18.8% (3), fotka č.4 - 37.5% (6)

Photo Of The Month: Duben 2017

3. dubna 2017 v 20:29 | Ivet

Propagace nové animované pohádky "Šmoulové: Zapomenutá vesnice" v originále "Smurfs: The Lost Village" je v plném proudu. Hlavní postavě Šmoulince propůjčila hlas Demi a do této ankety přidávám čtyři společné momentky právě Demi a Šmoulinky. První tři fotky jsou z akcí, na kterých Demi byla prezentovat tento film a poslední je z propagačního photoshootu. Chtěla jsem zvolit nějaké originálnější téma, tak doufám, že se mi téma, které bych nazvala: "Demi with Smurfette" povedlo. Hlasování bude probíhat do konce tohoto měsíce. Anketu naleznete v celém článku.

Photo Of The Month: Březen 2017 (vyhodnocení)

3. dubna 2017 v 18:38 | Ivet

V anketě o fotku měsíce březen to byl souboj mezi dvěmi letošními akcemi a to Grammy Awards a Vanity Fair Oscar Party. Celkově více se vám líbily ty fotky, na kterých je Demi na Vanity Fair v jejich krásných, světle fialkových šatech. A právě z těchto fotek jedna vyhrála. Konkrétně fotka č.3, která získala celkem 10. hlasů. Děkuji všem co se zapojili do hlasování, v nejbližší době čekejte novou anketu.

Fotka měsíce Březen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 27.8% (5), fotka č.2 - 0% (0), fotka č.3 - 55.6% (10), fotka č.4 - 16.7% (3)

Photo Of The Month: Březen 2017

3. března 2017 v 16:41 | Ivet

Souboj dvou nejkrásnějších outfitů, které Demi prozatím měla na sobě v tomto roce - tak bych asi nazvala tuto anketu. Ani nevíte jak obtížné bylo vybrat pouze čtyři fotky. Jedná se o dvě významné akce: Na prvních dvou fotkách je Demi na červeném koberci během prestižního udílení cen Grammy. Na dalších dvou potom na akci Vanity Fair Oscars Party. Obě akce se konaly v minulém měsíci a Demi většinu z nás okouzlila svou krásou. Na které akci se Vám líbíila více? A na které fotce jí to nejvíce sluší? Výběr už je na vás. Hlasovat můžete jako obvykle v celém článku.

Photo Of The Month: Únor 2017 (vyhodnocení)

1. března 2017 v 19:25 | Ivet

V posledním hlasování o fotku měsíce jsem dávala na výběr čtyři fotky z výletu do Keňi, na který se Demi vydala za doprovodu svých nejlepších přátel letos v lednu. Dnes přichází vyhodnocení této ankety, v které jste rozhodli, že fotkou měsíce únor se stává fotka č.1. Tato fotka, na které je Demi jak objímá chlapečka v místní škole si získala krásných 9. hlasů. Děkuji všem co se do hlasování zapojili a v nadcházejících dnech čekejte další anketu.

Fotka měsíce Únor

Výsledky ankety: fotka č.1 - 56.3% (9), fotka č.2 - 12.5% (2), fotka č.3 - 25% (4), fotka č.4 - 6.3% (1)

Photo Of The Month: Únor 2017

1. února 2017 v 17:03 | Ivet

O těchto fotkách jsem se v poslední době hodně zmiňovala, a zmíním je opět. Jsou to fotky z výletu do Afriky, konkrétně do místa Kenya. Pro Demi to byla velmi důležitá, inspirativní cesta plná zážitků a tak jsem se rozhodla naposledy zveřejnit tyto fotky a dát je do ankety měsíce. Vybrala jsem čtyři momentky a je jen na vás, která z nich se stane fotkou měsíce Února. Anketu s hlasováním naleznete v celém článku.

Photo Of The Month: Leden 2017 (vyhodnocení)

1. února 2017 v 16:10 | Ivet

Krásný sněhový 1. únor. Za sebou máme první měsíc leden, který byl pro spoustu znás dost náročný, protože jsme doháněli co se dá ve škole. Doufám, že vysvědčení dopadlo všem dobře. :) Nicméně s novým měsícem také uzavírám hlasování za uběhlý měsíc. Na výběr jste měli čtyři osobky Demi, konkrétně její selfie před zrcadlem. Nejvíce hlasu získala fotka č.1, která si od vás získala celkem 10 hlasů.

Fotka měsíce Leden

Výsledky ankety: fotka č.1 - 62.5% (10), fotka č.2 - 18.8% (3), fotka č.3 - 6.3% (1), fotka č.4 - 12.5% (2)

Photo Of The Month: Leden 2017

7. ledna 2017 v 20:36 | Ivet

Ráda bych Vám představila první hlasování o fotku měsíce v tomto roce. Do této ankety jsem zařadila čtyři osobní fotky naší Demi. Jedná se o její čtyři zrcadlová selfíčka, které uveřejnila na svém snapchatu, nebo instagram stories. Proto nejsou fotky úplně v nejlepší kvalitě, ale i přesto si určitě alespoň jednu z nich zamilujete. Hlasovat můžete jako obvykle po celý měsíc v anketě, kterou naleznete v celém článku.

Photo Of The Month: Prosinec 2016 (vyhodnocení)

4. ledna 2017 v 14:47 | Ivet

Už to tak je, máme tady zcela nový rok a ráda bych v tomto článku uzavřela poslední anketu o fotku měsíce v tom roce předchozím. Vybírat jste mohli ze čtyř krásných fotek z akce "Glamour's Woman of The Year Awards". S převahou a celkovými 9 hlasy vyhrála první fotka, na které je momentka Demi během jejího vystoupení s písničkou "Skyscraper". Zároveň bych chtěla poděkovat všem, kteří se do hlasování zapojili.

Fotka měsíce Prosinec

Výsledky ankety: fotka č.1 - 64.3% (9), fotka č.2 - 14.3% (2), fotka č.3 - 0% (0), fotka č.4 - 21.4% (3)
 
 

Reklama