PHOTO OF THE MONTH

Photo Of The Month: Únor / February 2018

Sobota v 17:10 | Ivet

Trochu jsem zaspala a dost zlenivěla během tohoto měsíce, tak se omlouvám, že anketa vychází až tak pozdě. I když jsem měla čas, nebyla nálada ani chuť do blogování. Začaly mi každý den opět chodit ty šifrované a nevhodné komentáře, kvůli kterému jsem v minulém roce uzavřela na několik dní blog a začíná mě to dost znepokojovat ... ale i tak se budu nadále snažit vydávat články a ode dneška bych měla být opět více aktivní. Omlouvám se, že jsem moc neobíhala ani affs. Děkuji za pochopení a teď už se dostáváme k podstatě článku:

Měsíc únor nejvíce vystihuje jedna událost, kterou je Valentýn - svátek všech zamilovaných. Jelikož se v hlasování o fotku měsíce utkají většinou čtyři fotky v jednom určitém tématu, tak nyní to nebude výjimka. Rozhodla jsem se vybrat dva nejpopulárnější herecké páry. Jak už můžete vidět, první dvě fotky zachycují momenty páru Mitchie & Shane z filmu 'Camp Rock' a na dalších dvou je to pár Sonny & Chad ze seriálu 'Sonny With A Chance". Hlasovat můžete jako obvykle v anketě při zobrazení celého článku. Který pár a zároveň fotka se vám líbí nejvíce?


Photo Of The Month: Leden/January 2018 (vyhodnocení)

Sobota v 16:20 | Ivet

Trošku opožděně přidávám vyhodnocení hlasování o fotku měsíce Leden. V anketě byly na výběr čtyři momentky z posledního dne roku 2017, kdy Demi vystupovala v hotelovém resortu v Miami. S velkou převahou vás zaujala fotka č.3 a Demin krásný úsměv. Tato fotka tedy vyhrála a získala si celkem 15. vašich hlasů. Děkuji za velkou účast při hlasování a ještě dnes se můžete těšit na další anketu. Níže už můžete vidět vítěznou fotku, brzy bude dodána také do menu.

Fotka měsíce Leden/January

Výsledky: fotka č.1 - 9.5% (2), fotka č.2 - 4.8% (1), fotka č.3 - 71.4% (15), fotka č.4 - 14.3% (3)

Photo Of The Month: Leden / January 2018

6. ledna 2018 v 17:00 | Ivet

Nový rok 2018 s sebou bude přinášet opět každý měsíc ankety do rubriky "photo of the month", jak jsme byli zvyklí i předchozí roky. Tohoto-roční první anketa otvírá čtyři fotky z posledního dne, roku minulého (2017). Jedná se o vystoupení k přivítaní nového roku tzv. "New Years Eve Performance", které se konalo na Floridě v Miami Beach Resort. Demi tedy příchod roku 2018 oslavila na pódiu se svými nejbližšími přáteli a fanoušky. V celém článku naleznete anketu, v které hlasujete pro nejhezčí momentku z tohoto večera. Předem děkuji všem zúčastněným.


Photo Of The Month: Prosinec 2017 (vyhodnocení)

31. prosince 2017 v 23:18 | Ivet

Silvestr, konec roku přichází a nastává ten správný čas vyhodnotit letošní poslední anketu měsíce za měsíc prosinec. Tématem ankety byla Demi s modrými vlasy, také označována jako éra "bluelovato". Každá fotka v anketě si získala své příznivce, ale nakonec s převahou pouze jednoho hlasu vyhrála fotka č.1. Tato fotka si získala 5 vašich hlasů a pochází z jediného photoshootu, který Demi s modrými vlasy nafotila. Jedná se o photoshoot pro časopis Nylon Magazine.

Fotka měsíce Prosinec

Výsledky: fotka č.1 - 41.7% (5), fotka č.2 - 8.3% (1), fotka č.3 - 16.7% (2), fotka č.4 - 33.3% (4)

Photo Of The Month: Prosinec 2017

8. prosince 2017 v 20:16 | Ivet

Poslední anketa v rubrice "Photo of the month" tohoto roku.Tentokrát zavzpomínáme na rok 2013 a období, kdy Demi měla modré vlasy tzv. bluevato. Za nápad vděčím Dejchimu, který navrhl toto téma v minulé anketě, když jsem se ptala co by jste si příště přáli. Téma se zároveň hodí k tomuto období, protože Demi měla modré vlasy i ke konci roku (v prosinci) 2013. Výběr fotek bylo opravdu těžký, protože jich bylo tolik, které by šly do ankety vybrat, ale nakonec jsem se rozhodla pro tyto: 1. fotka - photoshoot pro Nylon Magazine, 2.fotka - Akce v rámci X Factoru, 3. fotka - premiéra filmu "Frozen, a poslední 4. fotka - Rozhovor pro Jimmy Kimmel Show. Anketu máte v celém článku. Předem děkuji za vaše hlasy.

Photo Of The Month: Listopad 2017 (vyhodnocení)

1. prosince 2017 v 22:41 | Ivet

Skončil nám měsíc listopad, a proto je ten správný čas vyhodnotit fotku měsíce. Do ankety jsem zařadila čtyři fotky Demi, když navštívila Ellen's Show. Nejvíce se vám zalíbila fotka č.2, která byla pořízená myslím, během její první letošní návštěvy, kdy zde představovala dokument 'Beyond The Silence'. Fotka získala celkem 4 hlasy. Zbylé dvě dostaly po jednom hlasu a poslední obdržela dva. Děkuji všem co se do ankety zapojili.

Fotka měsíce Listopad

Výsledky: fotka č.1 - 12.5% (1), fotka č.2 - 50% (4), fotka č.3 - 12.5% (1), fotka č.4 - 25% (2)

Photo Of The Month: Listopad 2017

15. listopadu 2017 v 22:03 | Ivet

Nové hlasování o fotku měsíce listopad je zahájeno. Sice trošku opožděně, ale přeci. Tentokrát to bude opět tématické a v jednotném stylu. Demi letos navštívila Ellen Degeneres v její "The Ellen Show" celkem 4x. Buďto propagovala své dokumenty, nové album, nadchazející turné nebo různé další projekty. Všechny vybrané fotky do ankety jsou tedy pořízený během účasti v této show. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas. Samozřejmě pokud by jste měli nějaké přání jaké fotky zapojit do další ankety, můžete se podělit a třeba příště zveřejním váš návrh.

Photo Of The Month: Říjen 2017 (vyhodnocení)

14. listopadu 2017 v 16:25 | Ivet

Nyní zavzpomínáme ještě na období Halloweenu a vrátíme se k vyhodnocení ankety o fotku měsíce, ve které byly právě momentky z Halloweenu. O vítězství se praly celkem dvě fotky, které měly po celou dobu stejné výsledky. Nakonec jste svými hlasy vybrali ten nejstrašidelnější Demin kostým, který měla na sobě v roce 2013. Nové hlasování pro nadcházející měsíc bude spuštěno co nejdříve. Zbývá jen vymyslet jaké fotky do ankety zařadit. :)

Fotka měsíce Říjen

Výsledky: fotka č.1 - 12.5% (2), fotka č.2 - 31.3% (5), fotka č.3 - 37.5% (6), fotka č.4 - 18.8% (3)

Photo Of The Month: Říjen 2017

14. října 2017 v 17:59 | Ivet

Měsíc říjen s sebou přináší i jeden z nejoblíbenějších svátků Demi, kterým je Halloween. Má tento svátek moc ráda a každým rokem se zúčastnuje různých Halloweenských večírku. Proto jsem tentokrát vybrala do ankety fotky s touto tématikou. První fotka je z show Jimmyho Fallona, na druhé fotce je Demi, když natáčela reklamu k jednomu Halloweenskému pořadu. Na posledních dvou fotkách je ve svých kostýmech, které měla v loňských letech na sobě. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas.

Photo Of The Month: Září 2017 (vyhodnocení)

10. října 2017 v 19:35 | Ivet

I tento měsíc, i když trošku opožděně se dostáváme k vyhodnocení fotky měsíce za uplynulý měsíc září. Přesto, že jsem zde moc nebyla a tento blog nebyl funkční jste rozhodli o vítězné fotce, která svými hlasy zcela převálcovala ty ostatní. Na výběr jsem vám dávala propagační fotografie k singlům "Tell Me You Love Me" a "You Don't Do It For Me Anymore", které Demi propustila před vydáním samotného alba. Vítěznou fotkou, která si získala celkem 12. vašich hlasů je fotka č.2, která se váže k prvnímu zmíněnému singlu. Děkuji všem za účast v hlasování.

Fotka měsíce Září

Výsledky: fotka č.1 - 14.3% (3), fotka č.2 - 57.1% (12), fotka č.3 - 9.5% (2), fotka č.4 - 19% (4)

Photo Of The Month: Září 2017

14. září 2017 v 18:00 | Ivet

Tento měsíc trošku opožděně, ale přece jen přichází na řadu i článek s hlasováním pro fotku měsíce, tedy za měsíc Září. Demi za cca dva týdny vydává své nové album s názvem Tell Me You Love Me (29.9.), na které se všichni těšíme. Vydala již tři písň z tohoto alba a také spostu propagačních nových fotek. Proto mi přišlo fajn zapojit tyto nové fotky do hlasování. Dvě z nich (černobílé) vyšly společně se zveřejněním singlu "Tell Me You Love Me" a další dvě ( ty barevnější) Demi zveřejněla potom co propustila singl "You Don't Do It For Me Anymore", o kterém vám budu ještě psát. Hlasovat můžete v celém článku, kde naleznete anketu. Děkuji všem za hlas.

Photo Of The Month: Summer 2017 (vyhodnocení)

3. září 2017 v 18:05 | Ivet

Dnešním dnem všem školákům končí prázdniny a zítra začíná škola. Proto je čas tuto letní kapitolu ukončit a s ní i velké hlasování o fotku letošního léta. Hlasovat jste mohli po celé dva měsíce a vybírat tu nejhezčí letní fotku. V anketě byly ty novější letní momentky, ale i ty starší a vy jste vybrali právě jednu z těch starších, na které je Demi s jejím pejskem Buddym. Tato vítězná fotka si získala celkem 9 vašich hlasů. Děkuji všem co v anketě zahlasovali a níže se už můžete kouknout na vítěznou fotku.

Fotka měsíce Červenec/Srpen

Výsledky: fotka č.1 - 36.8% (7), fotka č.2 - 47.4% (9), fotka č.3 - 10.5% (2), fotka č.4 - 5.3% (1)

Photo Of The Month: Summer 2017

5. července 2017 v 22:37 | Ivet

Začalo nám léto a tak je myslím správné zvolit do další ankety o fotku měsíce fotky právě s letní tématikou. Stejně jako minulý rok jsem se rozhodla letní měsíce spojit a vytvořit na prázdniny pouze jednu anketu jako takovou letní edici. Loňským tématem byl Camp Rock a pro letošní rok jsem vybrala čtyři fotky Demi, na kterých si užívá sluníčka na dovolené, a svých volných chvil. Která fotka se stane fotkou letošního léta už je jen na vás. Jako obvykle v celém článku naleznete anketu s hlasováním. Přeji pěkné léto a děkuji všem co se zapojí se v anketě a dají svůj hlas.

Photo Of The Month: Červen 2017 (vyhodnocení)

5. července 2017 v 22:23 | Ivet

Hlasování o fotku měsíce červen je právě u konce. V tomto článku je na čase vyhodnotit anketu, ve které jste mohli vybírat celkem ze čtyř fotek - konkrétně selfie fotky, které Demi v poslední době zveřejnila na svých sociálních sítích. Sice vás tentokrát nehlasovalo moc, ale i přesto jste zvolili vítěze. Nejvíce se vám líbila fotka č.1, která si získala čtyři hlasy, pozadu ale nebyly ani další dvě, které si získaly tři hlasy. Fotka č. 4 si od vás nezískala žádný hlas.
Děkuji všem cov anketě zahlasovali a níže se už můžete kouknout na vítěznou fotku.

Fotka měsíce Červen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 40% (4), fotka č.2 - 30% (3), fotka č.3 - 30% (3), fotka č.4 - 0% (0)

Photo Of The Month: Červen 2017

5. června 2017 v 20:00 | Ivet

Měsíc květen nám skončil a začal poslední školní měsíc červen, ve kterém se snažíme ve škole dohnat vše co jsme promeškali. V tomto článku se ale nebudeme trápit školou a raději si zahlasujeme v nové anketě o fotku měsíce. V minulých anketách jsem přidala různé fotky z akcí, photoshootů, ale dlouhou dobu tady nebyly osobky. Tak jsem vybrala právě čtyři selfie/osobní fotky, které Demi zveřejnila na svém snapchatu a instagramu. V celém článku máte anketu, ve které můžete hlasovat počas celého měsíce. Předem děkuji všem, kteří se do hlasování zapojí.

Photo Of The Month: Květen 2017 (vyhodnocení)

2. června 2017 v 19:44 | Ivet

V květnové anketě o fotku měsíce jsem Vám dala vybírat ze čtyř fotek, které pocházely z reklamy na JBL produkty, kterou Demi natočila, jelikož s touto značkou také spolupracuje. Každá fotka si získala několik příznivců, ale nejvíce oblíbenou se stala fotka č.1, která si získala krásných 8 hlasů a tím vyhrála. Demi má na ní úplně dokonalý úsměv a i mě na první pohled zaujala právě tato fotka. Děkuji všem co se do hlasování zapojili.

Fotka měsíce Květen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 40% (8), fotka č.2 - 20% (4), fotka č.3 - 15% (3), fotka č.4 - 25% (5)

Photo Of The Month: Květen 2017

5. května 2017 v 11:33 | Ivet

Začal nám květen, a tak na blogu nesmí chybět i hlasování o nejhezčí fotku měsíce. Tentokrát jsem měla trošku krizi co se týká výběru fotek, jelikož mě ze začátku nenapadalo žádné originální téma. Nakonec jsem se rozhodla vybrat čtyři momentky z focení reklamy pro produkty značky JBL, se kterou Demi nedávno začala spolupracovat. Jsou to především screenshooty z videa, tak fotky nejsou v úplně nejlepší kvalitě, ale myslím, že se to dá přehlédnout. V celém článku máte anketu, ve které můžete hlasovat počas celého měsíce. Předem děkuji všem, kteří se do hlasování zapojí.

Photo Of The Month: Duben 2017 (vyhodnocení)

5. května 2017 v 9:51 | Ivet

V anketě o fotku měsíce duben jsem vám dala vybrat ze čtyř fotek, na kterých je Demi společně se Šmoulinkou. Především jsem vybrala fotky, z různých propagačních akcí, které se týkaly nového filmu "Smurfs: The Lost Village". Nyní je čas na vyhodnocení ankety. Nejvíce hlasů (7 hlasů) si získala fotka č.2, která vyhrála pouze o jeden hlas. 6.hlasů získala fotka č.4, která byla z jednoho propagačního plakátu. Vítěznou fotku opět dám do menu a v následujících pár dnech zveřejním další kolo hlasování.

Fotka měsíce Duben

Výsledky ankety: fotka č.1 - 0% (0), fotka č.2 - 43.8% (7), fotka č.3 - 18.8% (3), fotka č.4 - 37.5% (6)

Photo Of The Month: Duben 2017

3. dubna 2017 v 20:29 | Ivet

Propagace nové animované pohádky "Šmoulové: Zapomenutá vesnice" v originále "Smurfs: The Lost Village" je v plném proudu. Hlavní postavě Šmoulince propůjčila hlas Demi a do této ankety přidávám čtyři společné momentky právě Demi a Šmoulinky. První tři fotky jsou z akcí, na kterých Demi byla prezentovat tento film a poslední je z propagačního photoshootu. Chtěla jsem zvolit nějaké originálnější téma, tak doufám, že se mi téma, které bych nazvala: "Demi with Smurfette" povedlo. Hlasování bude probíhat do konce tohoto měsíce. Anketu naleznete v celém článku.

Photo Of The Month: Březen 2017 (vyhodnocení)

3. dubna 2017 v 18:38 | Ivet

V anketě o fotku měsíce březen to byl souboj mezi dvěmi letošními akcemi a to Grammy Awards a Vanity Fair Oscar Party. Celkově více se vám líbily ty fotky, na kterých je Demi na Vanity Fair v jejich krásných, světle fialkových šatech. A právě z těchto fotek jedna vyhrála. Konkrétně fotka č.3, která získala celkem 10. hlasů. Děkuji všem co se zapojili do hlasování, v nejbližší době čekejte novou anketu.

Fotka měsíce Březen

Výsledky ankety: fotka č.1 - 27.8% (5), fotka č.2 - 0% (0), fotka č.3 - 55.6% (10), fotka č.4 - 16.7% (3)
 
 

Reklama